Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
acrobat mi automatski konvertuje tekst u cirilicu ???
STRANA 1 OD 1
JOSILENKO acrobat mi automatski konvertuje tekst u cirilicu ??? 15.02.2008. 17:08 T8191

status: user
broj poruka: 1013
Bilo koj pdf fajl da ucitam (imam acrobat professional 7), poslenekoliko sekundi ga pretvori u cirilicu. Inace, sa language bara sam izbacio cirilicnu tastaturu (a i kakve veze to ima sa ovim?) i ponovo ista stvar. Ne mogu da citam ni jedan tekst napisan na engleskom. Inace nisam instalirao nikakve dodatke za acrobat pa da mi neki plugin nesto zezne stvari. Pomagajte.
JOLE
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 15.02.2008. 19:38 #44135

status: user
broj poruka: 12057

Rešenje je Foxit PDF Reader. Batali Acrobar. Nepotrebno iskomplikovana mrcina.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko reader 15.02.2008. 20:27 #44146

status: user
broj poruka: 6643
Da je u pitanju acrobat reader, onda bi foxit bio jedino pravo rešenje. Kako bilo da bilo, ČITANJE pdf fajlova biće ispravno sa foxit-om, a ako želiš da se igraš sa pdf fajlovima ili koristi neki virtualni štampač-program u PDF ili nađi bolju varijantu profesionala. Ja ga nisam nikada koristio, ali, u opcijama programa mora postojati predefinisana postavka koju treba promeniti, verovatno nešto vezano za tastaturu, pismo, region, zemlju u kojoj se nalaziš, i slično. Pa probaj i to da pročačkaš i podesiš. Nemoguće je da se to NE MOŽE podesiti, obično ima gomila problema sa podešavanjem ćirilice, koje je retko kada dosledno do kraja... vice versa, skoro nikad.

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646187.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs