Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Sta li Verat misli?
STRANA 1 OD 1
bbocko Sta li Verat misli? 19.02.2008. 18:19 T8268

status: user
broj poruka: 187
Vidim na nekim drugim forumima da nisam jedini sa ovim problemom, naime download se prepolovio sa 512 na 256 u poslednjih nekoliko dana , YouTube filmici seckaju svake 2 sekunde.
Ocigledno je njihov link preopterecen, download radi normalnom brzinom samo u ranim jutarnjim casovima.
Zovem tehnicku podrsku, a oni `znamo za problem, ne znamo do cega je, ali resicemo u narednih nekoliko dana` WTF.
Dodje mi da raskinem ugovor u da odem kod ovih molopolista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Primetio sam i ja... 19.02.2008. 20:54 #44689

status: user
broj poruka: 7761
Tako da im dajem fore do kraja meseca a onda cao...
Pravac monopol, mislim nisam bio nezadovoljan do pre par nedelja ali sad primecujem da pocinju da zezaju.
Prosto i jasno ne pruzaju ono sto nude i cao odoh do drugoga, bez suza i razumevanja ako ti placam daj ono sto sam platio, i to je to kraj.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 20.02.2008. 00:38 #44723

status: user
broj poruka: 2900
A da nisu uveli onaj fazon od toliko do toliko sati 512kbps a posle od toliko do toliko casova 256kbps ?
Tako je jedno vreme bilo i kod mene na Ikom-u naravno o tome se mozes informisati samo ako sam licno pozoves i pitas wtf se desava sa konekcijom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs