Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
21.02.2008 u 17h SVI NA MITING: KOSOVO JE SRBIJA
STRANA 1 OD 2  
psihoyu 21.02.2008 u 17h SVI NA MITING: KOSOVO JE SRBIJA 20.02.2008. 03:49 T8276

status: user
broj poruka: 1191
Svi na miting, da izadje milion ljudi da im kazemo da nedamo Kosovo!
I da ima pokazemo da Srbija nije zemlja divljaka i huligana!

KOSOVO JE SRCE SRBIJE !!!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Iznutrice... 20.02.2008. 05:03 #44737

status: user
broj poruka: 1196
Da li ti stvarno verujes da Srbija nije zemlja divljaka i huligana? Uostalom, miting i sluzi za divljanje...
`Kosovo je Srbija` je stara pesma, čini mi se iz `89. ili beše `99. god.
Misliš da će se neko ko je odlučio da ne ide na miting, predomisliti jer si ti postavio ovu temu?
... i zašto si postavio to ovde, na forum koji namenjen IT temama.

Nepismenim i polupismenim ljudima treba zakonom zabraniti upotrebu tastature!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 20.02.2008. 06:45 #44740

status: user
broj poruka: 12057

U svakoj zemlji ima huligana i narkomanskih debila koji samo cekaju povod da prave nerede i da se kurche. Sve bi ja njima polomio lobanje pendrekom. Shta su krive zgrade i glupi McDonaldi po gradu ? Mnogo nashih ljudi tu zaradjuje leba.

Inace, mozemo mi da kazemo da `nedamo Kosovo` koliko hocemo, ali u svetu ce po ko zna koji put pobediti ona smrdjliva jacha manjina i kraj. Ishod se zna. Koliko god ih mrzeli i znali da nisu u pravu ne mozemo nista. Samo nam trebaju neredi ili ne daj boze neki rat i onda josh 10 godina unazad i cao Srbijo. Rusija ce josh 2 dana da se kurci i opet naravno da zataji kad bude trebalo nesto konkretno da se uradi. Meni je zao onog naroda dole. Ima da bude oluja kao u Hrvatskoj i niko nece ni trepnuti. I opet exodus, haos, izbeglice..... Na takvoj smo zajebanoj poziciji izmedju velikih sila i stalno ce biti problema. Dokle god je kontinenta Evrope.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 20.02.2008. 08:59 #44743

status: user
broj poruka: 1191
Ne da verujem da Srbija nije zemlja divljaka,nego sam ubedjen. To sto jedna sacica divlja ne znaci da je ceo narod takav!
A ti pametni Neba, mitinzi sluze za to da se pokaze kad ljudima nesto ne odgovara.
Kosovo je bilo i ostace Srbija,a tebe ako je sramota ove zemlje SELI se iz nje!
Ili si mozda neki hrvat ili slicne nacinalne pripadnosti pa zelis slo ovom narodu ?
Zelim samo da pozovem sve ljude,i one koje misle da ne treba da budu na mitingu da dodju.
Sada su IT i ostale temu u drugom planu,tako da je ovoj temi svuda mesto!
Rusija nece odustati od toga da podrzava Srbiju jer njoj ne trebaju sranja sa 10 teritorija koje oce da se odcepe od nje!
Slazem se da smo prokleta zemlja,ali to ne znaci da treba da dozvolim da nas jebu kako oce,a govore da su na prijatelji!
Amerika je najgore zlo posle Hitlera! Da bog da ih snaslo sta je nas, oni bi umrli od straha od jedne petarde!


Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: re 20.02.2008. 09:24 #44744

status: user
broj poruka: 7761
Covece postavio si temu i nemoj da ulazis u diskusiju, tvoje je da informises a njihovo je da pljuju po svemu i svacemu... ako misle da je to u redu.
Ja bih pre rekao kako je njima zalije nego tebi pa im je svako drugi kriv u ovom slucaju ti koji si kao i vecina politicara pozvao ljude u protest.
Pusti njih da pametuju i radi ono sto mislis da je pametno.

Predugo je u ovoj zemlji omiljena pesma `...ajde Jano ajde duso kucu da pordamo, da prodamo samo da igramo...` samo me interesuje sta ce se desiti kad nestane i poslednja parcela za prodaju.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Ne da verujem da Srbija nije zemlja divljaka,nego sam ubedjen. To sto jedna sacica divlja ne znaci da je ceo narod takav
:: A ti pametni Neba, mitinzi sluze za to da se pokaze kad ljudima nesto ne odgovara
:: Kosovo je bilo i ostace Srbija,a tebe ako je sramota ove zemlje SELI se iz nje
:: Ili si mozda neki hrvat ili slicne nacinalne pripadnosti pa zelis slo ovom narodu
:: Zelim samo da pozovem sve ljude,i one koje misle da ne treba da budu na mitingu da dodju
:: Sada su IT i ostale temu u drugom planu,tako da je ovoj temi svuda mesto
:: Rusija nece odustati od toga da podrzava Srbiju jer njoj ne trebaju sranja sa 10 teritorija koje oce da se odcepe od nje
:: Slazem se da smo prokleta zemlja,ali to ne znaci da treba da dozvolim da nas jebu kako oce,a govore da su na prijatelji
:: Amerika je najgore zlo posle Hitlera! Da bog da ih snaslo sta je nas, oni bi umrli od straha od jedne petarde
::
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB A šta se postiže sa tim?? 20.02.2008. 09:32 #44747

status: user
broj poruka: 729
Sve nešto pokušavam da zamislim sledeću situaciju:
Buš, Sarkozi, Tači, Čeku i ostali prosto kake u gaće kad vide preko TV-a kako 500.000 srba ruši Beograd, razbija izloge, uništava automobile, krade robu srpskih trgovaca, razbija zgrade koje su u stara vremena gradili srpski majstori, a umesto kamenica uništavaju pločnike i ulice, sve u ime patriotizma i ljubavi prema Kosovu.
A i šta se postiže mitingom? Možeš da kažeš da ne dajemo Kosovo? Što, ima sve zemlje odmah da povuku priznanje??!! Nasmejao bih se da nije žalosno.
Sećam se da je 2001. Zoran Đinđić želeo da započne pregovore sa Albancima, kada je postojala šansa da Kosovo ostane u Srbiji, ali su ga vajne `patriote i branitelji srpstva` odmah proglasili za izdajnika. I, naravno, čega god se dohvate `patriote` i `srpski rodoljubi` tu ubrzo srba više ne bude. A pošto će uskoro svima da bude jasno da od Kosova nema ništa, pretpostavljam da će Tomina parola za neke buduće izbore biti `ne damo Sandžak` li `ne damo Vojvodinu`. I onda, zna se šta će biti...
Kad će se pojaviti neki političar koji će da napravi miting u odbranu životnog standarda? Hmmm, ovde nikad. Toliko smo zatrovani politikom da to nije normalno.
Kosovo je odavno prodato, još od 1974. i ovo je samo finale. Ma, koliko to bolno bilo, više nema povratka. Treba progutati gorku pilulu i spašavati ono što se spasti može. Postoji ona poslovica `Ako ne možeš da ih pobediš, ti im se pridruži` i koja bi u našem slučaju bila i te kako korisna da nemamo potpuno nesposobne, tupave, bahate, nevaspitane i nedostojne političare i u vlasti i u opoziciji.
To što ćemo se inatiti, povlačiti ambasadore, prekidati odnose i neke jeftine poslove, to će samo nama da šteti, a sve ostale baš zabole. Što, jesu li propali kad smo bili pod sankcijama i bombardovanjem?? Dakle, ako je ikada trebalo razuma i pameti, onda je to sad. Ali, koliko vidim, toga kod nas nema...ili ima u jaaaaako malom broju, koji se lako zatre idiotizmom većine. Nažalost.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Nisam Hrvat, ali to nema veze 20.02.2008. 10:10 #44750

status: user
broj poruka: 1196
100% sam Srbin, no to je nebitno. Realno sagledavam činjenice i razmišljam svojom glavom. Otud su moji stavovi takvi kakvi jesu. Kosovo je odavno izgubljeno, samo nisu hteli to ranije da nam kažu. Ipak, svako sa imalo mozga mogao je da zaključi da je taj `rat` gotov. Šta očekujete od mitinga?! Doći će gomila podvodljivih i izmanipulisanih ljudi, Srba (to je sad jako bitno), da slušaju govnare kako rade ono što najbolje umeju - SERU!
Dok Srbi u SAD-u nemaju pametnija posla nego da nabace kokarde na šubare i s vremena na vreme blokiraju puteve, Albanci za to vreme trpaju pare kongresmenima u džep. Nema dalje, kolektivna svest nam je ostala u srednjem veku.

Nepismenim i polupismenim ljudima treba zakonom zabraniti upotrebu tastature!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zorandu 21.02.2008 u 17h SVI NA MITING: KOSOVO JE SRBIJA 20.02.2008. 10:12 #44751

status: user
broj poruka: 74

Zasto postavljas ovake teme.Mislim da za tako nesto ovde uopste nije mesto.Dokle ce mo da pricamo jedno isto po meni treba da mislimo da nam sutra bude bolje a ne da mislimo da li cemo sutra kad ustanemo imati sta da jedemo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi aa 20.02.2008. 10:34 #44752

status: user
broj poruka: 844
AKo bi prisustvo na tom mitingu i za trunku pomoglo da se KiM vrate, da skoci zivotni standard, da budemo normalna zemlja, ja bih prvi isao tamo. Alimi se cini da taj miting moze da izaozve samo kontra efekte.
Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Re: aa 20.02.2008. 10:50 #44755

status: user
broj poruka: 1393
:: AKo bi prisustvo na tom mitingu i za trunku pomoglo da se KiM vrate, da skoci zivotni standard, da budemo normalna zemlja, ja bih prvi isao tamo. Alimi se cini da taj miting moze da izaozve samo kontra efekte
:: Devize devize bonda elem
::
Normalna zemlja nisi ako ti otimaju teritoriju. Zivotni standard ne skace bez rada. Koje vise negative efete mozemo da izazovemo - terace oni dalje, a ovde od onih koji misle dupetom - tj `realno sagleavaju cinjenice` je previse, pa se zato i ne moze nista protiv USA fasista.

Sto se ovih dileja sto lupjau grad tice - murija ocigledno nije spremna da ih polupa, a i trebali su da ih puste da srokaju onaj bunker u kneza milosa.

Ovi sto nece da reaguju ni sad, a i drugima - pustili ste mirno da razbiju Jugu, sad razbijaju i Srbiju - nece ta gamad da se smiri...

Ratni zlocinac Solana kaze da evropa (ne zasluzuju veliko slovo) nece da dozvolo zaokret ka rusiji - da nece da bombarduje ponovo????

Kako god da okrenes dupe nam je pozadi, al bar mozemo da pogledamo skotove u lice
KOSOVO JE SRBIJA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bogdanovmv Kosovo na PC Berzi 20.02.2008. 11:47 #44759

status: user
broj poruka: 46
Sve je to lepo, patrotizam, voliš svoju zemlju, ali brate ovo je po mom mišljenju Forum o Računarima i svemu sto je vezano za to,a ne o geografiji, politici , istoriji.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Tema je postavljena u `sobicku` SVASTARA... 20.02.2008. 13:02 #44766

status: user
broj poruka: 7761
Tako da ja kao normalna osoba ne vidim razlog sto nekima to smeta.
Sem toga u FORUM-u svi imaju pravo glasa i da postavljaju pitanja postuju obavestenja itd... ili neki misle da oni imaju veca prava od ostalih clanova foruma.

Pre neki dan je recimo covek pitao u vezi leka za mamurluk, njegovo pravo (opert svastara). Znaci pre nego sto neko pocne da pametuje neka se malo edukuje, uostalom zar na forumu ne pise sledece:
Svaštara
Sve što ne spada u druge kategorije.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict miting... 20.02.2008. 13:37 #44767

status: user
broj poruka: 4515
Ok, lepa ideja(jedinstvo)...licno smatram da se nece nista izmeniti....ali daj Boze da ne bude kamenica...i sl...

Svi koji prihvataju nezavisnost....pominju jednu stvar koju niko nije pomenuo ovde...ETNICHKO CISHCENJE??? Jesmo se izivljavali dole...istina koja boli.
...............................................................

Oslepecemo od kompjutera ! ! !

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Moje mišljenje... 20.02.2008. 14:29 #44770

status: user
broj poruka: 568
Nažalost, u nas nema dalekovidih političara koji su vodili, vode ili će voditi zemlju, bar od ovih ponuđenih... svi oni su manje više nesposobni da vide dalje od svojih ličnih i partijskih interesa, natovareni bremenom istorije, sa raznim predrasudama...
Nažalost i nama ispiraju mozak raznim `patriotskim` idejama koje nije moguće rešiti.
Lično smatram, da je nemoguće vratiti vreme unazad, ideja šiptara o velikoj Albaniji je već cca 100 godina prisutna, od balkanskih ratova, a na njoj se aktivno radilo preko 30 godina.
Probali su i oni buntom, mitinzima i demonstracijama ali nisu ništa učinili. Otprilike kao mi sada.
A onda su pametno postupili, počeli su da finansiraju i guraju pare u kampanje senatora, guvernera, raznih uticajnih i manje uticajnih administracija u raznim zemljama.
Sve su zapravo planski radili, množili se, radili i odvajali za univerzitet, iliridu, lobirali gde god su mogli, finansirali crnim novcem od droge, prostitucije i oružja, šverca akcizne robe njihovu stvar.
Za to vreme naši političari su okretali glavu na drugu stranu, iznosili pare iz zemlje, bogatili se i stvarali tajkune koji su još više lično pelješili jadnu Srbiju. A nama prodavali ideju o tom nekom Kosovu, ideji srpstva, mazali oči i skretali pažnju sa svih problema koji su nam se dešavali u realnom životu.
Svesno ili nesvesno, pre bih rekao ovo prvo, pušteno je Kosovo niz vodu...
Sad kada je stanje takvo da su svi na njihovoj strani, mislim na vodeće finansijske i vojne svetske sile, pojedince i analitičare, ostaje malo njih koji neće priznati Kosovo i to ponovo iz ličnih interesa, da ne bi i oni osvanuli bez nekog dela svoje teritorije.
Jadno.
Jadno.
Jadno.
Moj pradeda, visokoodlikovani oficir sa solunskog fronta mi je pričao da su Rusi više štete naneli ovoj zemlji prilikom oslobađanja nego Nemci za sve vreme okupacije.
Više su žena silovali, pokrali, uništili...
A i sada nas siluju samo finansijski, uzimaju šta hoće, pod kojim uslovim hoće, to se meri u milijardama $, a onda će tamo da održe 5-10 oštrih govora o Kosovu, a sve po sistemu, `jeli ološi, otimate, otimate, a? a gde smo tu mi?` ... dobiće pare pa će da se smire ili i pare i beneficije pa će da se smire na duži rok.
Americi odgovara rak u evropskoj uniji, da nikad ne ojača koliko bi mogla = KOSOVO.
Evropi odgovara crna rupa u uniji gde mogu da peru novac = KOSOVO.
Kosovo će dobiti finansijku pomoć od istih tih zemalja, NEZAPAMĆENU u istoriji finansiranja privreda zemalja.
Kraj !
Pušteno niz vodu.
Jadno.
Jadno.
Jadno.
A mi, slepi od srdžbe, bola, ljuti na sve oko sebe... pravimo i dalje greške.
Čuo sam se sa prijateljima u Torontu, prikazuju ovaj vandalizam kod nas, slika koju ostavljamo u svetu je... `vidiš, to je horda, ti Srbi, tako im i treba, trebali smo ranije ovim jadnim albanicma da pomognemo...`
Eh, nemamo pameti ni do podne, nebeski narod, pre podne mrzimo sebe a poslepodne ceo svet.
Jadno.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bogdanovmv OK Svaštara 20.02.2008. 14:45 #44773

status: user
broj poruka: 46
Sutra će onda neka MIlena da traži savet šta da radi pošto ju je dečko prvo iskoristio a onda ostavio i ona je sad u depresiji i ima migrenu..................
To je isto Svaštara.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Aman, jesu ovi lumperasi debili 20.02.2008. 15:18 #44777

status: user
broj poruka: 1393
... ali zar su gori od Engleskih navijaca????

Jedina razlika - ovi drugi lome po tudjim zemljama....

Zasto svi vide samo ono sto im odgovara da vide?

Pun mi je bre ovog zapada. Zasto sad Kosovo mora da ima nekakav teritorijalni integritet kad ga ovde ne postuju? Ma treba i mi da prizanmo baskiju - Spanija nije zbog njih priznala ali je onaj ubica Solana iz Spanije koliko mi je poznato...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 20.02.2008. 15:25 #44778

status: user
broj poruka: 1228
Ne mogu da verujem koliko je moral kod mladih ljudi unisten...
Kao da su svi zaboravili da je za rat potrebno dvoje. Nisam u fazonu da poricem da su smo mi sa cistim rukama u celoj toj prici ali isto tako znam da nismo oni koji su ruke uprljali vise nego drugi.

Svako ko poznaje istoriju zna kako je sastavljena Kraljevina Jugoslavija i za sta su se zalagale komunjare jos pocetkom proslog veka. Ko je imao kakvu ulogu i ko je jos u to vreme bio dupelizac nije za ovu temu sada. Kao sto nije ni prica o tome ko je prvi zapoceo etnicko ciscenje i kada. Da ne pricam o tome kako je pricanje price koja nema blage veze s` mozgom van svake zdrave pameti. Mislim konkretno na izjavu Nebe da je Srbija zemlja divljaka i huligana. Sta li su onda Engleska, Nemacka, Spanija, Francuska... Pa oni su pobili citave nacije zarad cega? Sta su onda njihovi stanovnici? Amerika? Australija?
Da li je Srbija poznata po SS jedinicama kao ostale zemlje koje nas okruzuju?
Da li je sve ovo uradjeno zarad pravde i mira?
Da li ce nas oni ikada gledati kao normalan narod ili ce gledati da nas srozaju sto vise da bi mogli da nas iskoriste sto vise?
Da li mislite da ce oni vise da brinu o nama nego mi sami?
I oni da mi sipaju pamet kroz usi...

Srbi su bre svojim m00dima (ne bukvalno kao shiptari) oslobodili ono parce zemlje koje sada ide u nepovrat zahvaljujuci dobrom delu istih onih koji bi se u davno vreme pretvorili u `poturice` zarad boljeg standarda.

Toliko su nas trovali sa svih strana da je to strasno. Ipak, ova medijska kampanja je izgleda bas urodila plodom kad neko ko je Srbin moze da pljuje po soptstvenom narodu i da pri tom bude ubedjen da je to njegov stav (pitam se kako li ga je izgradio).

Jednog dana mozda i uspete da shvatite igru koju su vodili i dan danas vode JEVREJI (Bill, Hillary, Madlen...) protiv hriscana. Jos jedna posebna tema...

Sve u svemu, zao mi je sto sam pomagao ljudima na ovom forumu posto sam primetio da su oni koji najcesce ne znaju (ili malo znaju) upravo oni koji sada pametuju sa komentarima.
Bas bih voleo da ih vidim negde `preko` sa ovim znanjem medju onim kapitalistima. Ceo zivot bi im se pretvorio u jedan veliki kredit... Zivot na kredu... Bas super zvuci.

Zasto se isti malo ne zamisle ko je kome i koliko platio da izazove nered? Ko su ti ljudi koji su pokrenuli lavinu dogadjaja? Da... To se desilo `spontano`... Bas sam glup.

Strasno kako ljudi koriste to sto nam druge zemlje postavljaju za politicare sve sam olos da bi njih i njihove postupke poistovetili sa ostatkom nacije kojoj i sami pripadaju. Stereotip kojem pribegavaju svi ljudi koji bi da nesto dobiju na lepe oci pretpostavljam. Svi su im drugi krivi za govnjiv zivot koji vode.

Za kraj, ja idem na miting da se uvrstim u gomilu koja ce reci NE kao sto sam i do sada radio.
ZIVELA SRBIJA!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub time sto ne zelim da komentarisem... 20.02.2008. 17:04 #44788

status: user
broj poruka: 1006


...(a, inace, to upravo radim), zelim da kazem da ne zelim nista da komentarisem...


reci cu samo to da me jedna grupa vas, ovde, plasi...

PIH

puske u ruke, junaci, pa paljba po neprijatelju!!! bajaziti, murati i ostali su vec jednom pali, pasce opet! sveta srpska zemlja ne sme postati nesrpska! u ime oca, i sina, i duha svetoga!

ja cu vam biti backup podrska, ovde, ispred 17`` CRT monitora starog 5 godina...
(kosovo je mnogo starije, respect)


proci ce vreme, neki ce shvatiti (neki, nazalost, nece :( ) da se energija trosi suludo i uzalud... i bespovratno.

racio, ljudi, racio... to je ono sto nas elementarno diferencira od zivotinja...




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CaleBG Митинг 20.02.2008. 17:23 #44792

status: user
broj poruka: 41

Наравно да треба увек треба исказати свој став, то је суштина демократије коју су нам толико гурали под нос, и увек треба саслушати и уважити туђе мишљење, чак и кад се потпуно разликује од твог. А којим ћемо путем даље кренути одлучиће већина на неким наредним изборима.
Одлазак на митинг је најмање , а нажалост и једино, што можемо учинити у овом тренутку, а по мени је и обавеза сваког грађанина ове земље (не само Срба, већ свих грађана који воле ову земљу таква кава је, јер друге немамо).

Косово је Србија

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kn0b Ima ovde pametnih komentara 20.02.2008. 17:26 #44793

status: user
broj poruka: 108
Ljudi bez psiholoskih kocnica ce iskoristiti bilo koji povod da divljaju. Setite se - kad smo 2003. pobedili Hrvatsku u vaterpolu, u NS-u je rulja razvalila centar grada i krala robu iz izloga.

Postojali su delovi na Kosovu u koje policija nije smela da zadje i pre `99-e. ti ljudi tamo nisu placali porez, imali su svoj sistem obrazovanja po kucama itd. Srpska vojska je valjda kontrolisala granicu sa Albanijom, a oruzje je ipak stizalo. Zapitajte se - da li je neki Srbin dobio nemacke marke na ruke da bi propustio neki tovar sa oruzjem???

Neorganizovan smo narod, na vlasti su oni koji gledaju samo licne interese, nema planiranja na duze staze...

Stvar je prosta - vecina stanovnistva na Kosovu ne zeli da bude u sastavu Srbije. Srbija nema nikakvu materijalnu korist od Kosova, vec samo troskove. privatizacija drzavnih preduzeca na Kosovu se uveliko odvija. oni tamo imaju svoje strukture vlasti i de facto su nezavisni - u pitanjuje samo formalnost, svidjalo se to nekom ili ne.

Razmislite o sledecem primeru...
Niste hteli da koristite kondom, pa vam je neka rugoba zatrudnela. Ozenili ste je i ziveli u konstantnoj svadji. Dete je poraslo, u svadjama je na strani majke, i ne zarezuje vas ni 5%. Zena je pocela da vas vara sa nekim komsijom, i svi to znaju. Vi takodje znate da vas vara, ali cekate priliku da je uhvatite na delu, pa da je posteno isprebijate. Na kraju vam pukne film, i pocnete da je samarate, ali njena vriska natera komsiluk da intervenise, dodje i policija i zabrani vam da joj prilazite. Zena `oce da se razvede od vas, ali vi necete. kupujete joj nakit i haljine, molite je da razmisli, kazete da moze da nastavi da se qrwa, da moze da radi sta hoce, sve moze samo da se ne razvodite. Ceo komsiluk vam se smeje, misle da ste niste normalni, a vi pristajete na sve, samo da bi na papiru ostali u braku koji ne funkcionise. I dalje trosite pare na nju, zivkate komsije i molite ih da vam pomognu da ubedite zenu da se ne razvodi od vas, pravite budalu od sebe, dok vam se ono malo sto vam je ostalo od imovine i prijatelja polako rastura. Lomite svoje stvari dok izbezumljeno vicete da je ona vasa zena i da je ne date nikom. sudija vas proglasi neuracunljivim i razvede vas bez vaseg pristanka... Zena se ponovo udaje, planira naredno letovanje, ali vi i dalje ne priznajete fakticko stanje, iako vise nikakakvog kontakta nemate sa zenom, cak ni preko posrednika... Kao sto je napisao KaiserSoze - jadno, jadno, jadno.

OK, primer mozda nije potpuno adekvatan, ali ljudi, shvatite, nikakvi protesti organizovani na-vrat na-nos ne mogu da isprave visedecenijsku pogresnu politiku. Sta ce nekom zena, ako ga ne zeli? Isto je i sa kninskom krajinom i pricom da ce jednog dana biti srpska. Nema od toga nista, osim ako nam je Hrvati ne poklone. nije nemoguce, ali je malo verovatno... veoma, veoma malo.

Bilo bi bolje da se energija naroda iskoristi u poboljsanje zivotnog standarda, a ne u blokiranje i lomljenje grada i moljenje u crkvama. I sad cujem da deca sutra nece morati da idu u skolu, vec da su obavezna da mitinguju... Katastrofa...

A Rusija...? Gde je bila kad su nas bombardovali bez odobrenja UN-a?

Sad ce Srbende da me pljuju, ali ja za razmisljanje, kakva je da je, koristim svoju glavu, a ne RTS.

Pozdrav svima koji ne podlezu psihologiji mase.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Perenyi Re: 20.02.2008. 17:46 #44794

status: user
broj poruka: 15

Prvo će oni koji su svojom politikom izgubili Kosovo da paradiraju i urlaju sa bine,a posle će divlja rulja da ruši i razbija po gradu. Ništa vredno prisustva.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kn0b Re: Re: 20.02.2008. 18:09 #44797

status: user
broj poruka: 108
Jos moze, ni krivog ni duznog, da te pogodi neka flasa u glavu.


::
:: Prvo će oni koji su svojom politikom izgubili Kosovo da paradiraju i urlaju sa bine,a posle će divlja rulja da ruši i razbija po gradu. Ništa vredno prisustva
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 Ili Ne daj boze da ti razbiju APARAT ili KAMERU 20.02.2008. 18:17 #44798

status: user
broj poruka: 504
Sacuvaj me boze.

Simke
Valjevo u srcu!!

:: Jos moze, ni krivog ni duznog, da te pogodi neka flasa u glavu.
::
::
:: ::
:: :: Prvo će oni koji su svojom politikom izgubili Kosovo da paradiraju i urlaju sa bine,a posle će divlja rulja da ruši i razbija po gradu. Ništa vredno prisustva
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nvidia8800 odgovor 20.02.2008. 19:00 #44804

status: user
broj poruka: 168
Onaj ko je besposlen, moze da ide na mitinge i da divlja koliko god hoce dok mi koji radimo i borimo se za zivot, bas nam nesto i nije do mitinga vec samo cekamo da dodjemo kuci da se odmorimo. Smatram da su mitinzi ove vrste samo jedan od nacina da svoju negativnu energiju izbacis na ulici...

S` postovanjem


:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Realisti bljak... 20.02.2008. 21:23 #44820

status: user
broj poruka: 7761
Sta veli masa realista na ovom forumu, melje, melje, melje a brasna ni od korova.

Ajde ja necu da pricam hipoteticki nego da ispricam sta sam doziveo u poslednjih 7-8 godina...
Moj zivot, plata bedak, mesecni prihodi ispod 200DM, dam otkaz u firmi i odem u inostranstvo tamo zaradjujem godisnju platu za mesec dana, saljem lovu kuci da zena i deca prezive, i tako jedno 2½ godine. Vratim se kuci i shvatim da sam dzaba isao i da cu morati ponovo jer nije ostalo dovoljno da se uzme neki stan za ono sto sam doneo.

U isto to vreme jedan od mojih prijatelja i onih demagoga demokratskog kova je od nocnog cuvara dosao na mesto nekog referenta u jednom od javnih preduzeca, uselio se u novi veliki stan posto je dobio beskamatni kredit od firme, pljuje prethodnu vlast na sva usta, ali kaze da je uzeo kredit za kola 120€ mesecno pitam ga kako zemljace kaze firma je svim zaposlenima dala povisicu taman za ratu, ja kuvam ali nista ne mogu jer je to disreciono pravo firme koja je inace najveci monopolista na baklanskom poluostrvu.
Kaze auto je uzeo jer mu je dosadilo da ceka kljuceve sluzbenog.
Sve vreme se zdusno zalagao za potpuno razbijanje bivse domovine kaze samo Srbija.

Ima ovde takvih koliko hoces i svi se ponasaju u sloganu `Not In My Back Yard` (sindrom NIMBY kora razume razume), pa zar treba nesto da vas opauci po lobanji da bi shvatli realnost zivota, po principu seljanke koja je dosla u posetu starom kraju pa ne prepoznaje grabulju i pita opuljene sta je to, pa kad nagazi na nju i ona je zvekne po nosu se priseti i kaze `sto je glupa ova grabulja`.

@Zmajko sve sto si rekao je susta istina, ovi kosmopoliti bi na zapadu pocrkali od gladi jer sve znaju ali nista ne umeju.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bogdanovmv Flash back 21.02.2008. 00:44 #44826

status: user
broj poruka: 46
Ovo me sve podseca na 05.10.2000. kad se milion ljudi sjatilo na miran protest u BG da bi srušili Slobu zarad BOLJEG ŽIVOTA.Svi znamo kako se završilo i šta smo BOLJE DOBILI.

Šiptari su dobili bitku,ali rat nisu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646182.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs