Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Help!!!
STRANA 1 OD 1
psyman Help!!! 21.02.2008. 20:46 T8295

status: user
broj poruka: 1046
zna li neko kako da resim ovaj problem

http://img230.imageshack.us/img230/8666/98716729uq6.png

nemogu nikako da se ulogujem.probao sam par verzija novih-starih.ne bih da koristim neki drugi messenger.kako resiti problem?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Help!!! 21.02.2008. 22:09 #44929

status: user
broj poruka: 18472
Jesi li probao ovaj poslednji Windows Messenger 9.0 Live?Jesi li probao reinstalaciju antivirusa?

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: zna li neko kako da resim ovaj proble
::
:: http://img230.imageshack.us/img230/8666/98716729uq6.pn
::
:: nemogu nikako da se ulogujem.probao sam par verzija novih-starih.ne bih da koristim neki drugi messenger.kako resiti problem
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman Re: Re: Help!!! 21.02.2008. 22:20 #44934

status: user
broj poruka: 1046
jesam i ne vredi.cak sam obarao i sistem koliko sam se smorio i nista.


:: Jesi li probao ovaj poslednji Windows Messenger 9.0 Live?Jesi li probao reinstalaciju antivirusa
::
:: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: @PCBeast@
::
:: :: zna li neko kako da resim ovaj proble
:: ::
:: :: http://img230.imageshack.us/img230/8666/98716729uq6.pn
:: ::
:: :: nemogu nikako da se ulogujem.probao sam par verzija novih-starih.ne bih da koristim neki drugi messenger.kako resiti problem
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Help!!! 21.02.2008. 22:44 #44938

status: user
broj poruka: 18472
Slusaj,ja sam imao isti problem..Tako sam to resio.Ubacio nov MSN i najnoviji NOD32.Odmah je proradio.Inace to je kvar kod njih.I drugar mi je imao problema jedno 7-10 dana pa mu je samo od sebe proradilo!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: jesam i ne vredi.cak sam obarao i sistem koliko sam se smorio i nista
::
::
:: :: Jesi li probao ovaj poslednji Windows Messenger 9.0 Live?Jesi li probao reinstalaciju antivirusa
:: ::
:: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: @PCBeast@
:: ::
:: :: :: zna li neko kako da resim ovaj proble
:: :: ::
:: :: :: http://img230.imageshack.us/img230/8666/98716729uq6.pn
:: :: ::
:: :: :: nemogu nikako da se ulogujem.probao sam par verzija novih-starih.ne bih da koristim neki drugi messenger.kako resiti problem
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman Re: Re: Re: Re: Help!!! 21.02.2008. 22:53 #44940

status: user
broj poruka: 1046
Valjda ce da proradi onda i kod mene posto mi je ponestalo ideja u vezi saniranja problema.sta ima inace?poz


:: Slusaj,ja sam imao isti problem..Tako sam to resio.Ubacio nov MSN i najnoviji NOD32.Odmah je proradio.Inace to je kvar kod njih.I drugar mi je imao problema jedno 7-10 dana pa mu je samo od sebe proradilo
::
:: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: @PCBeast@
::
:: :: jesam i ne vredi.cak sam obarao i sistem koliko sam se smorio i nista
:: ::
:: ::
:: :: :: Jesi li probao ovaj poslednji Windows Messenger 9.0 Live?Jesi li probao reinstalaciju antivirusa
:: :: ::
:: :: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: :: @PCBeast@
:: :: ::
:: :: :: :: zna li neko kako da resim ovaj proble
:: :: :: ::
:: :: :: :: http://img230.imageshack.us/img230/8666/98716729uq6.pn
:: :: :: ::
:: :: :: :: nemogu nikako da se ulogujem.probao sam par verzija novih-starih.ne bih da koristim neki drugi messenger.kako resiti problem
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: Re: Help!!! 21.02.2008. 23:42 #44947

status: user
broj poruka: 18472
Steta sto ne mozes na Msn da se ispricamo itd..Inace cekam na neke komponente pa da zveknem jedan dobar rez!Cujemo se...


Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: Valjda ce da proradi onda i kod mene posto mi je ponestalo ideja u vezi saniranja problema.sta ima inace?po
::
::
:: :: Slusaj,ja sam imao isti problem..Tako sam to resio.Ubacio nov MSN i najnoviji NOD32.Odmah je proradio.Inace to je kvar kod njih.I drugar mi je imao problema jedno 7-10 dana pa mu je samo od sebe proradilo
:: ::
:: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: @PCBeast@
:: ::
:: :: :: jesam i ne vredi.cak sam obarao i sistem koliko sam se smorio i nista
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Jesi li probao ovaj poslednji Windows Messenger 9.0 Live?Jesi li probao reinstalaciju antivirusa
:: :: :: ::
:: :: :: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: :: :: @PCBeast@
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: zna li neko kako da resim ovaj proble
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: http://img230.imageshack.us/img230/8666/98716729uq6.pn
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: nemogu nikako da se ulogujem.probao sam par verzija novih-starih.ne bih da koristim neki drugi messenger.kako resiti problem
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs