Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Temporary Internet Files
STRANA 1 OD 1
hocukuci Temporary Internet Files 23.02.2008. 18:44 T8339

status: user
broj poruka: 296
Gde da ih (fajlove) nadjem, ovde ih nema: C:Documents and Settings/ime/Local Settings/Temporary Internet Files. Kada nesto sto sam vec gledao na you tube ponovo pustim, posle nekoliko dana i posle restarta ono je odmah ucitano i odmah ide, znaci da je negde u memoriji racunara deponovano, ali gde?
Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci .... a , zaboravih isao sam po ovom uputstvu 23.02.2008. 18:49 #45229

status: user
broj poruka: 296

Download

This procedure will explain how to save a video file from `tube` sites.
To save the .flv file, you MUST view the video in Internet Explorer. Firefox WILL NOT work, and I`m not sure about other browsers.

Once the video has fully downloaded, (watch the progress bar) immediately click on tools on your IE toolbar at the top. Then click on Internet Options. Then, in temporary internet files, click Settings. Then View Files. This will open your temp file folder. You want to click on View, again at the top. Then make sure you click details. This will allow you to sort based on the parameters you have already chosen. Click the Size bar, once to sort small to big, then again, to sort big to small.

If it brings all of the smallest files (1kb) to the top, then click it again, that will bring the largest file to to top, and your .flv file from the video you just viewed should be there. Right click it, choose copy, then paste it into a folder where you want to save it. If it is a YouTube file, it won`t have an extension (on purpose). You need to rename the file (whatever you like) but be sure to add the [ .flv ] extension on the end.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Saske ... 23.02.2008. 19:08 #45232

status: user
broj poruka: 1117
to zavisi od browser-a do browser-a...evo ti na primer ja koristim mozillu i on to cuva u
C:\Documents and Settings\Saske\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles pa tu ima jos par foldera od kojih se jedan zove `cache` i u njemu cuva sve te klipove koji su inace bez ekstenzije, ali ti mozes samo da ih iskopiras, dodas flv i pustis ih u nekom plejeru...posto imena fajlova nemaju nikakve veze sa zivotom moraces da probas redom koji je sta...

Overclocking is the way of life!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci ... 23.02.2008. 19:31 #45237

status: user
broj poruka: 296
to je sve ok. koristim IE 6, ali u folderu Temporary Internet Files nema ni jedan fajl veci od 100kb iako sam na youtube pustao klipove koji traju i po sat. Nema sumnje da bi takav fajl morao da bude tazak preko 100MB.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kosava Bas tamo gde si trazio ! 23.02.2008. 19:58 #45241

status: user
broj poruka: 45
Fajlovi se nalaze u:
C:Documents and Settings KORISNICKO IME Local Settings Temporary InternetFilesContent.IE5

Problem je verovatno sto su folderi i fajlovi skriveni. Pronadji ih pomocu Total Commandera ili preko ikonice My Computer ali obavezno moras da podesis u opcijama da ti prikazuje sve fajlove, znaci da ti prikazuje sistemske i skrivene fajlove.

Otvori My Computers
Izaberi iz menija TOOLS pa zatim FOLDER OPTIONS
Klikni na tab VIEW
Ukljuci opciju DISPLAY THE CONTENTS OF SYSTEM FOLDERS
Ukljuci opciju SHOW HIDDEN FILES AND FOLDERS
Klikni na OK

Sada idi u folder sa pocetka posta i sve ce biti tamo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 24.02.2008. 00:30 #45275

status: user
broj poruka: 609

Zavisi na koliko je nastelovan history( dana) i na koliko je nastelovano da bude velicina za temporary internet files...ja kad isporucujem masinu obicno to nastelujem na 50MB da nebi zauzimao bezveze mesto

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci .... 24.02.2008. 01:07 #45280

status: user
broj poruka: 296

Resenje je u sledecem, iako sam povecao velicinu sa oko 600 na 1200 mb, opet nije bilo fajlova, onda sam isao na obrisi datoteke i sve obrisao, sada sve radi kao podmazano. Hvala svima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646185.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs