Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Cryptload...
STRANA 1 OD 1
zandarm Cryptload... 25.02.2008. 00:12 T8373

status: user
broj poruka: 1454
Ok, glup sam. Ne uspevam da ukapiram program. Nekako ubacim npr. 5 linkova, on nekako skine prvi i posle toga stane. Moze li mi neko objasniti kako se koristi ovaj program. Hvala


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
`Svadjanje preko interneta je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi. I ako pobedis i dalje si retardiran.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
moderators re 25.02.2008. 00:26 #45407

status: user
broj poruka: 68
Cryptload je danas stao i ne zna se kad ce opet biti funkcionalan zbog ne mogucnosti da cita slova sa rapidshera.

rapidsher je poceo da menja slova na svaki 20 min a to ne pije vodu kod cryptloada tako da vise ne radi.
pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Ako je ovo tacno..... 25.02.2008. 00:35 #45409

status: user
broj poruka: 4515
dodje kraj :(
...............................................................

Oslepecemo od kompjutera ! ! !

:: Cryptload je danas stao i ne zna se kad ce opet biti funkcionalan zbog ne mogucnosti da cita slova sa rapidshera
::
:: rapidsher je poceo da menja slova na svaki 20 min a to ne pije vodu kod cryptloada tako da vise ne radi
:: pozdra
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.02.2008. 00:38 #45410

status: user
broj poruka: 1454
E do mojega, nasao sam kad cu da ga koristim...



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
`Svadjanje preko interneta je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi. I ako pobedis i dalje si retardiran.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 25.02.2008. 00:49 #45413

status: user
broj poruka: 1228
Uskoro ce da se pojavi nova baza koju ce program sam da preuzme tokom startovanja. Ovo je drugi put da se Rapidshare sluzi ovim prljavim fazonima!

Za 2-3 dana ce sve po starom... Cryptload je tek poceo sa radom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: ... 25.02.2008. 00:51 #45414

status: user
broj poruka: 4506

Ajd uzdravlje :)

:: Uskoro ce da se pojavi nova baza koju ce program sam da preuzme tokom startovanja. Ovo je drugi put da se Rapidshare sluzi ovim prljavim fazonima
::
:: Za 2-3 dana ce sve po starom... Cryptload je tek poceo sa radom



svemu dodje kraj....ovo je besplatan program sto znaci da zavisi od dobre volje njegovih tvoraca....isto je tako rapget radio....rapid izbaci nova slova, rapget izbaci novu verziju i tako u krug dok nisu poludeli i odustali....samo je pitanje koliko ce tako dugo trajati sa cryptload-om

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Prljavi fazoni... 25.02.2008. 09:05 #45421

status: user
broj poruka: 7761
Pa ne bih se slozio da in je ovo prljavi fazon Rapida, pre bih rekao da je prljavo od strane Cryptload-a sto ljudima uzima parice.
Ipak oni zive od clanarine hteli mi to da priznamo ili ne ako ne bude dovoljno onih koji je placaju ljudi ce prikinuti sa radom zbog manjka interesa ili ti profita, a onda cemo svi biti tuzni.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 25.02.2008. 09:44 #45424

status: user
broj poruka: 12057

Milsim da je MaliAbner u potpunosti u pravu. Za nekih 750 dinara, sa Rapida se moze skinuti, vodeci racuna o limitu od 25 GB za 5 dana, oko 150 GB. Nisu to neke pare, josh ako se sa nekim dogovoris pa se uplati 3-6 meseci.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 25.02.2008. 10:32 #45427

status: user
broj poruka: 1228
Uh bre ljudi... Bio sam ironican?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 25.02.2008. 11:13 #45439

status: user
broj poruka: 7761
Ma bez uzbudjavanja samo kazem...
Mene daleko vise nervira neverovatan pad brzine skidanja sa rapida tokom dana 20-40 kb/s na 512/64, jedino nocu i rano ujutru radi kako valja, ovo me nervira do besvesti.
Ja koristim Verat kakva su iskustva kod ostalih dostavljaca internet usluga.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Uh bre ljudi... Bio sam ironican
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 25.02.2008. 11:41 #45445

status: user
broj poruka: 1228
Ja na Sezamu preko Cryptloada skidam oko 50-52.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
moderators re 25.02.2008. 11:58 #45447

status: user
broj poruka: 68

ja sam dok je radio cryptload skidao sa i iskljucivo preko cogent servera i uvek mi je brzina bila full 56-58KB/s .imam telekom adsl 512

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Cryptload... 25.02.2008. 12:26 #45454

status: user
broj poruka: 1228
Jesi li procitao ovo
http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=7507&forid=21&katid=5

Ko ti je perovajder? Eunet i Telekom cesto ne dodeljuju novu IP adresu kad se odradi reconnect pa i to ume da pravi problem. Drugo, mozda koristis ruter?

Probaj da podesis parametre kao sto je objasnjeno u temi na gore navedenoj adresi.

Pozdrav!



:: Ok, glup sam. Ne uspevam da ukapiram program. Nekako ubacim npr. 5 linkova, on nekako skine prvi i posle toga stane. Moze li mi neko objasniti kako se koristi ovaj program. Hval
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: `Svadjanje preko interneta je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi. I ako pobedis i dalje si retardiran.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.02.2008. 14:00 #45465

status: user
broj poruka: 1454
Meni i preko dana ide normalno brzina 140 - 160 kb/s, a inace sam kod Sezama.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
`Svadjanje preko interneta je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi. I ako pobedis i dalje si retardiran.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: re 25.02.2008. 14:04 #45467

status: user
broj poruka: 4515
Moderatoru jesi siguran da ti download ide do 58kb ili je to samo trenutak kad pocne da skida.? Ako kod telekoma sa rapida skida zakucano 58kb odmah da predjem kod njega.
...............................................................

Oslepecemo od kompjutera ! ! !

::
:: ja sam dok je radio cryptload skidao sa i iskljucivo preko cogent servera i uvek mi je brzina bila full 56-58KB/s .imam telekom adsl 51
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: ... 25.02.2008. 14:08 #45470

status: user
broj poruka: 4506
Ajd uzdravlje :)

:: Ma bez uzbudjavanja samo kazem..
:: Mene daleko vise nervira neverovatan pad brzine skidanja sa rapida tokom dana 20-40 kb/s na 512/64, jedino nocu i rano ujutru radi kako valja, ovo me nervira do besvesti
:: Ja koristim Verat kakva su iskustva kod ostalih dostavljaca internet usluga
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
:: :: Uh bre ljudi... Bio sam ironican
:: ::
:: ::
:: ::


Kod mene je uvek max brzinom, ne bitno doba dana, kod neobee-ja sam....

da li ti je oduvek tako ili ?....ako nije onda skeniraj komp za adware, definitivno ce ti se popraviti speed.

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs