Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Jel zna neko jel moguce primanje E-mailova na mob u MTS mrezi
STRANA 1 OD 1
nakamura Jel zna neko jel moguce primanje E-mailova na mob u MTS mrezi 04.03.2008. 11:35 T8526

status: user
broj poruka: 3
Pomoc jel zna neko jel moguce primanje E-mailova na mob u MTS mrezi, naprimer ako imam nalog kod Euneta ili nekog drugog lokalnog provajdera, zvao sam i eunet i MTS nista neznaju, samo preusmeravaju sa jednog na drugog
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Frantic84 Moze 04.03.2008. 13:06 #46378

status: user
broj poruka: 587
Ali moras da ima SMTP i POP3 servere da bi podesio sve.Ja sam to radio na jednom Siemensu sa PTT mailom.Na netu nadji podesavanja za tvoj fon a sa provajdera vidi koji su ti serveri i podesi ih na fonu,i to bi trebalo da je to.PozZ
Nemo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman moze 04.03.2008. 15:04 #46383

status: user
broj poruka: 1111
kao sto kaze frantic, samo nadji podesavanja
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nakamura imam sva podesavanja al neradi opet 05.03.2008. 09:24 #46550

status: user
broj poruka: 3

nece ni da se poveze, jel ima neko detaljna podesavanja za nokiu 6300 da mi posalje, vec nekoliko dana bezuspesno trazim, ni na netu nisam nasao. Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs