Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Neobee nas pljacka !!!
STRANA 1 OD 1
psihoyu Neobee nas pljacka !!! 06.03.2008. 23:51 T8591

status: user
broj poruka: 1191
Za sve korisnike Neobee aDSL-a ! Molim vas da pogledate cene drugih provajdera i shvaticete da nas Neobee dere sa cenama.
http://www.sezampro.yu/public/page/padsl.asp
http://www3.ptt.yu/o_nama/cenovnik.php
Pisite im i pretite sa raskidom ugovora! Moraju da skinu cene !

prodaja@neobee.net

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbot !! 07.03.2008. 00:14 #46840

status: user
broj poruka: 192
U bojkot,goody goody!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict NEOBI SMECE 07.03.2008. 01:36 #46854

status: user
broj poruka: 4515
NEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECENEOBI SMECE

neka ovo vidi banda iz Neobija ... najgori provajder!
___________________________________

RiJANA rULZ

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nurius ja... 07.03.2008. 02:54 #46861

status: user
broj poruka: 113
ja sam kod neobee-ja i mogu vam reci da je sr***, ali se nista ne razlikuje od ostalih go****... a sto ce cene kakva je razlika? ostali su i skuplji... jesi li video cene?
nego oce li neko da dize brzinu adsl vec, nervira me vise upload od 64...!!!
to treba da bojkotujemo sve provajdere...!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 07.03.2008. 11:11 #46872

status: user
broj poruka: 4506
Vec sam rekao koliko su me raocarali nekim stvarima u poslednje vreme, ja sam kod njih na adsl od prvog dana kada je stigao u zemlju tako da savrseno znam kakvi su bili i koliko se promenilo....nisu samo cene u pitanju, brzina veze se drasticno promenila u poslednje vreme a da ne govorim sto sad varira nenormalno....jos malo cu da izdrzim i ako se ne poprave trazim drugog provajdera.

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dradisic neobee bee 07.03.2008. 11:26 #46873

status: user
broj poruka: 271
i ja sam jedan od nezadovoljnih ali sam na vreme prešao kod sezama, najviše me nervirala podrška koja subotom radi do 15 časova a nedeljom uopšte ne radi,a sva sr*** su mi se baš dešavala subotom uveče ili nedeljom tako sam morao da čekam ponedeljak da bi mi net proradio, prijatelji iz neobija ne može se tako raditi ako se hoće raditi!
Pozdrav svima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict xaxaxa 07.03.2008. 12:46 #46888

status: user
broj poruka: 4515
Sta??? nemaju teh. podršku 24/7/365 ?

Strasno0 koji provajder.... ne verujem da vam zakidaju protok u nekim delovima dana??? bezobrazluk...... imam adsl 3 god i 512-ka je mi je sad 1180 din!
_________________________________

RiJANA rULZ

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: xaxaxa 07.03.2008. 13:14 #46895

status: user
broj poruka: 4506

Ajd uzdravlje :)

:: Sta??? nemaju teh. podršku 24/7/365
::
:: Strasno0 koji provajder.... ne verujem da vam zakidaju protok u nekim delovima dana??? bezobrazluk...... imam adsl 3 god i 512-ka je mi je sad 1180 din
:: ________________________________
::
:: RiJANA rULZ
::
::

Ne kom provajderu to ? ako neces da reklamiras posalji mi na mail bas me zanima.V ise mi je dosta ovoga. + to sto preko dana iskljucuju portove tako da svi p2p programi ( mirc, torrenti, emule) rade ocajno( nikako, ne mogu se prakticno koristiti, brzina po par kb )...? posalji mi obavezno na mail, fala .)

ajd udravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 07.03.2008. 13:50 #46901

status: user
broj poruka: 1191
Pisi te im mail protesta, pretite sa raskidom ugovora ako nece da smanje cene.
Ko ih jebe, ima drugih jeftinijih,a oni nek se misle koliko musterija ce da izgube!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict evo ovde... 07.03.2008. 13:51 #46902

status: user
broj poruka: 4515
Beotel ... imas kao studentski popust... koristim ga od kad sam uveo adsl kosta me 1250 din..... a sad me i gadja ovo! A sto se tice portova i forwardovanje istih....kao i to da ti nije uvek download na max-u ...to mi se nije desavalo.

http://adsl.beotel.net/vernost.php
___________________________________

RiJANA rULZ

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs