Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
PTT Kablovski net
STRANA 1 OD 1
vuk125 PTT Kablovski net 07.03.2008. 02:53 T8592

status: user
broj poruka: 2929
Dosadilo mi vise da me PTT dere, 1600dinara za kablovski net 256kb/s Flat priznacete da je malo mnogo.
Recimo cifra od 1000dinara bi bila ok. Oni su i imali ovu cenu od 1000din neka tri meseca mislim
da je bio jul,avgust i septembar 2007 pa su posle stavili senu od 1600dinara.
Meni je stvrano dojadilo da za 256kb/s placam ovolike pare.
U mom naselju jedina mogucnost da se prikljucim na kablovski internet je preko PTT-a.
Ostaje mi jedina mogucnost ADSL l.
Pa bih zammolio sve one koje imaju ADSL da mi preporuce nekokg korektnog (ako uopste takvi postoje u Beogradu) provajdera.
Vazno mi je da taj ADSl bude Linux kompatibilan.
Kada sam rekao drugarima koji zive u americi i evropi koliko placam net onesvestili su se.
Da li ce ikada ocva zemlja postati normalana??????, i dokle ce vise da pljackaju
KOdd onih siromaha na zapadu sve je jeftinije od komponenti pa do ineterneta i cena mobilne telefonije.
SRBIJA JE ZEMLJA CUDA I DEFINITIFNO IZGUBLJENI SLUCAJ.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nurius telekom 07.03.2008. 02:59 #46862

status: user
broj poruka: 113
kod nas ti je izgubljeni slucaj! ako oces adsl najbolje ti je da uznes kod glavnog, kod telekoma, oni su najbolji, kod ostalih nista nije sigurno!!!
i naravno da smo izgubljni slucaj, i neko posle prica o civilizovanosti a vidi kako nas deru i kako se ophode prema nama, treba sve da krenemo terorisemo i da pljackamo kao sto oni nama to rade!!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp Ne menjaj nego budi zadovoljam sa tim sto imas ako ti... 07.03.2008. 07:58 #46866

status: user
broj poruka: 486
.radi sve kako treba jer nisi porbao kako drugi rade... Tu skoro sam video u SBB ponudi kablovsk net 1024/512 u loklalu 1024/512 za 4.300 dinara. Obradujem se zbog velikog uploda i odem da porucim kablovski!! I kad sam video cenovnik koji oni meni nude zamalo nisam pao!
Ja uzimam net za kuci on mi daje ponudu za buisnis pakete. Ja mu kazem da na netu nije ta ponuda i cena i da je ovo cena za businis korisnike. Sledece odgvor je bio KOD NAS SU CENE ISTE KAO ZA POLOVNE KAO ZA KUCEN KORISNIKE!!!
Neznam koji ti je protok taj kablovski od 1600 za tu cifru pd ADSL bi dobio 512/64 -1300 din za 1800-1024/128.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 PTT Kablovski net 07.03.2008. 09:57 #46868

status: user
broj poruka: 2929
Pa ovaj je 256 a naplacuju ga 1600dinara. Svi pacaju na ADSL-u 1200-1500dinara za 512kb/s
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: PTT Kablovski net 07.03.2008. 10:42 #46870

status: user
broj poruka: 729
:: Dosadilo mi vise da me PTT dere, 1600dinara za kablovski net 256kb/s Flat priznacete da je malo mnogo
:: Recimo cifra od 1000dinara bi bila ok. Oni su i imali ovu cenu od 1000din neka tri meseca mislim
:: da je bio jul,avgust i septembar 2007 pa su posle stavili senu od 1600dinara
:: Meni je stvrano dojadilo da za 256kb/s placam ovolike pare
:: U mom naselju jedina mogucnost da se prikljucim na kablovski internet je preko PTT-a
:: Ostaje mi jedina mogucnost ADSL l
:: Pa bih zammolio sve one koje imaju ADSL da mi preporuce nekokg korektnog (ako uopste takvi postoje u Beogradu) provajdera
:: Vazno mi je da taj ADSl bude Linux kompatibilan
:: Kada sam rekao drugarima koji zive u americi i evropi koliko placam net onesvestili su se
:: Da li ce ikada ocva zemlja postati normalana??????, i dokle ce vise da pljackaju
:: KOdd onih siromaha na zapadu sve je jeftinije od komponenti pa do ineterneta i cena mobilne telefonije
:: SRBIJA JE ZEMLJA CUDA I DEFINITIFNO IZGUBLJENI SLUCAJ

Eh, ja u Valjevu plaćam SBB 256k flat 1750 dinara mesečno, a radi mi jedva nešto brže od dial-up-a. Žalio sam se ko zna koliko puta, ali me ne hebu, jer znaju da nemam drugu soluciju. Iskreno, rado bih i koristio dial-up da mi ne zauzima telefon, jer ponekad mi download nečega uspe da pređe 3 kb/s.
A to što se tvoji drugari onesvešćuju, nije ni čudo. Evo, baš sam gledao, T-mobile u Hrvatskoj daje 1mb flat vezu za za oko 200 kuna, što je nešto manje od 2.000 dinara! A ja dajem skoro isto toliko za nešto što je 4X sporije, a ni to ne radi kako treba! A dovoljno je pogledati da u Nemačkoj za 50 evrića možeš da imaš 16mb vezu!! Ej 16mb! A šta je njima 50 jura?? To će kod nas biti tako kad se oni na zapadu budu povezivali na internet telepatski i plaćali sve otiskom prsta na sat.
Uostalom, trebali bi da pređemo na satelitski internet. Jesmo li nebeski narod ili nismo?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 PTT Kablovski net 07.03.2008. 11:38 #46874

status: user
broj poruka: 2929
Auuu kakvi hokstapleri, pa ja treba da budem srecan kada vidim da ima mnogo gore.
Ova zemlja nije ni cudo sto je propala, naprosto toliko mi je svega preko glave.
Pa nas ce vecito gledati kao hokstaplere i lopove.
Jedan savet svima ako ikako mozete da idete odavde ucinite to sto pre jer se ovde nista nece promeniti ni za 1000000 godina.
BEZNADEZNI SLUCAJ.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud sbb 07.03.2008. 11:40 #46876

status: user
broj poruka: 3738
Ni sbb ne zaostaje puno u cenama.
Paket flat 256/128 1350din.
paket flat 512/64 1390din.
Kuci imam surf paket 256kbps dva meseca da potrosim giga za `iljadu dinara i moram priznati da leti.
Postizao sam brzine od 340kbps(u lokalu, a i vani). To mu dodoje otprilike da sam za 1 min skinuo 11MB.
Na poslu imam flat 512/64 i ne moze da prismrdi ovom paketu kuci.
U najboljem slucaju drzi oko 50kbps na torentima.
U ostalim slucajevima od 3kbps do 30kbps. Katastrofa.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict auuuuu 07.03.2008. 12:42 #46887

status: user
broj poruka: 4515
Nasty zar cene nisu iste za sbb u Beogradu i u Srbiji???
Nije valjda da se Sbb pravi pametan pa u manjim mestima naplacuje skuplje....a u kakva sramota....

PTT adsl nije los....
___________________________________

RiJANA rULZ

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: auuuuu 07.03.2008. 12:56 #46890

status: user
broj poruka: 3738
Cini mi se da se Nasty jos ranije zalio na taj problem.
Bilo bi fino da organizujemo proteste ili da mesec dana ne uplatimo net(ako je neko spreman da se odvoji od neta na kratak period:).
Neko je to vec predlagao ne mogu da se setim imena.

edit: ax da psihoyu je predlagao.
a sta ti ja znam...

:: Nasty zar cene nisu iste za sbb u Beogradu i u Srbiji??
:: Nije valjda da se Sbb pravi pametan pa u manjim mestima naplacuje skuplje....a u kakva sramota....
::
:: PTT adsl nije los....
:: __________________________________
::
:: RiJANA rULZ
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict SBB GOVNA 07.03.2008. 13:39 #46897

status: user
broj poruka: 4515
Koji su to cigani .... kad su u beogradu spustaju cene, a tamo gde su monopolisti .... JAO JAO JAO
Treba mu KURAC dati liciencu za fiksnog operatera!!!!!!
Treba da se pusti nemac da malo ovi sugavi TELEKOM i SBB dobiju jedan SUT u Bulju!!!!
___________________________________

RiJANA rULZ

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege Wireless 07.03.2008. 14:27 #46909

status: user
broj poruka: 188
Imamo dostup k internetu samo preko wireless-a, ili preko obicnog modema (bez digitalne centrale).
Imamo mogucnost pakete ili samo mb-e da platimo. 1mb=1 din, ili flat 128/64 je 3100 dinara na 31 dan.
Sta da kazem vise?
pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs