Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Problem Fifa 2006 demo
STRANA 1 OD 1
Mladic Problem Fifa 2006 demo 05.09.2005. 17:36 T862

status: user
broj poruka: 68
pre neki dan skinuo sam demo sa ea-sportsovog sajta FIFA 2006,na ime gdje je problem.
igra se sve ok instalirala bez problema, ali kada pokrenem igru na samom pocetku se selektuje jezik koji zelis,i tu pocinje darama jezici u toj traci se samo listaju bez mog uticaja pice ko ludi kao da ja stiskam na tastaturi strelicu levo ili desno.
to prodjem pritiskom na enter a posle toga treba odabrat tim tu je tek lutrija da pogodiom da prodjem dalje dva puta sam uspeo i vidi cuda prijavio mi je jos 3-tri gamepad kontrolera da imam ka pc-u, a ja imam samo jedan (logitech cordles rumblepad 2) i tastauru i misa logitech MX-700.
gore iznad svega toga lepo je poznao moj gamepad i tastauru ali urpao je jos neki pod imenom CONTROLLER!
E sad ja sam posumnjao u neki sukob sa raid kontolerom njeg sam gasio u biosu ponovo ubacivao drajvere i nista, imam jedan hdd ne rkoristim raid,
zatim sumnjao sam u windows xp sp2 i nista ni od tog.
sve sam probao na durgoj masini i radi ok sve, na jednom je xp sp1 i na drugom xp sp2 fudbal radi ko sat.
i sad sumnjam samo u plocu neki je sukob izmedju nekih komponenti a kojih neznam (mozda da nisu IRQ adrese ukrstene)

konf.
ploca: asus p4c800-e delux
p4 2.8 prescott
512 ram
gigabyte geforce 6600gt
wd ata 120gb
napojna:thermaltake 480w
kuciste: termaltake v8000a wingo

pomagajte ko znam i moze a i hoce, poludeo sam od nagadjanja sta moze biti.
dali mozda da radim i flashanje biosa???
pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646137.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs