Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
boo fajl problem
STRANA 1 OD 1
ICEBOY boo fajl problem 08.03.2008. 15:11 T8622

status: user
broj poruka: 181

Skinuo sam igru u ovom fajlu i nikako ne mogu da otvorim ako neko ima resenje bas bi mi pomoglo
pozz
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: boo fajl problem 08.03.2008. 15:28 #47088

status: user
broj poruka: 1228
Ovaj program ti treba da raspakujes (zipzag):
http://www.regnow.com/softsell/nph-softsell.cgi?item=2087-2&affiliate=23321

A ovo je koristan link (na dnu stranice):
http://allulook4.com/2007/07/14/zipzag-v180-retail/

Pozdrav!


::
:: Skinuo sam igru u ovom fajlu i nikako ne mogu da otvorim ako neko ima resenje bas bi mi pomoglo
:: poz
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Nema pomoći osim sugestije 08.03.2008. 15:28 #47089

status: user
broj poruka: 6643
Objektno orijentisani programski jezik sličan sintaksom Python-u, za rad zahteva CLI (common language infrastructure), ... open-source, može da radi sa microsoft .NET ali i bez... nisam u stvari nešto upućen, pogotovo ne u programiranje, ali, postoji verovatnoća da se radi o programu-fajlu koji je projektovan za Xboxx, pa odatle nastaju problemi. .boo se koristi u xboxx programima (između ostalih), ali, nije nikakvo osiguranje da je to i u tvom slučaju. Traži dalje.

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEBOY re 08.03.2008. 15:36 #47091

status: user
broj poruka: 181


Pokusao sam sa tim programom (zipzag) ali prilikom otvaranja kaze da mu je fajl nepoznat, u podesavanjima sam obelezio i boo file ali i dalje ga ne prepoznaje grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: re 08.03.2008. 15:40 #47092

status: user
broj poruka: 1228
Probaj sa ovim pa javi sta si uradio...
ftp://ps.software.ibm.com/ps/products/bookmanager/tools/ilrwinen.exe


::
::
:: Pokusao sam sa tim programom (zipzag) ali prilikom otvaranja kaze da mu je fajl nepoznat, u podesavanjima sam obelezio i boo file ali i dalje ga ne prepoznaje grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 08.03.2008. 17:00 #47114

status: user
broj poruka: 1673
I meni lici da to nije za PC. Valjda si gledao sta skidas, a ako si siguran onda i ja prvi put cujem za tu vrstu ekstenzije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEBOY .... 08.03.2008. 17:20 #47118

status: user
broj poruka: 181



Ma vise ni sam ne znam i ja se prvi put srecem sa ovim fajlom i svi zivi preporucuju program zipzag ali ja nikako ne uspevam, ili ja nesto ne radim kako treba ili sam skinuo nesto sto nema veze sa pc igrama

@Zmajko
Ne ide ni sa tim programom mada mi nesto i nije bas jasan ali nema veze u svakom slucaju hvala
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646185.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs