Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
VPU recover?
STRANA 1 OD 1
bogovi VPU recover? 06.09.2005. 00:28 T863

status: user
broj poruka: 15
Imam problem koji mi se desava na jednoj masina.Ako neko zna neka odgovori.Masina je gigabyte via kt880 sempron 2500+ 256ddr,sata disk, vazna stavka 9250 ati safir 128ddr.....problem je u tome sto kada recimo startujem neku glupu 3d igru odmah zakucava komp tj. ati izbacuje ono vpu recover.Znaci probao sve drivere od 4,9 pa do 5.7 catalysta i naravno original safirove vise puta to sve probao.temp procesora oko 50 relativno normalno.directx 9.0c via driveri stavljen xp sp2 tj odmah na cistu masinu sve pa se to dogadja.kada pustim 3dmark kaze cannot find 3d accelerator card> i zavrsi svoj posao..Ako neko zna neka postuje sta bi jos moglo da bude.Masina je standardna nije overclockovana nista ni magistrala ni napon....Masina je inace iz CT-a.
Hvala unapred!~
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlax Grafika 06.09.2005. 02:18 #2301

status: user
broj poruka: 12
Grafika ti se pregrejava, vidjao sam vec to! Izasla je losa serija tih grafika i bas CT ih je uvezao. Reklamiraj je! Pozdrav!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bogovi vpu 06.09.2005. 10:00 #2305

status: user
broj poruka: 15

to sam i ja mislio, ali znas kako je kada nekom servisiras komp, uzimas mu neke parice, pri tome si umoran kao pas, i jos ti se tako dogadja vise nisi siguran u sebe,a ne smes da otovoris komp jer je pod garancijom jer ima nalepnicu, ali sam i ja to mislio da je od temerature.


Hvala u svakom slucaju.Ako neko misli drugacije neka postuje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs