Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
SE k800i
STRANA 1 OD 1
Kovle SE k800i 08.03.2008. 23:59 T8633

status: user
broj poruka: 976
Da li mogu da skinem novi softver sa SE sajta odnosno da ga flashujem bez onog kabla tacnije da li mogu sa obicnim usb kablom koji sam dobio uz telefon da flashujem phon.Da ne zajebem nesto.Pitao sam za kabal koji su rekli da treba na sonyericssonovom sajtu neki DCU-60 ali kosta 2.000 din u Delta cityju.Ne bih bas hteo da puknem 2.000 za jedan kabl.Telefon je k800i.Unapred zahvalan.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci .... 09.03.2008. 00:16 #47172

status: user
broj poruka: 296
Ja cu ti reci sta sam radio sa mojim SE K750i.
USB kabal koji sam dobio uz telefon naravno da sluzi i za flesovanje. Znaci ako zelis da preko SEUS-a (zvanican SE sajt) zamenis sofrver, trebalo bi preko usb kabla koji si dobio uz telefon. Nekoliko stvari kao savet ti dajem, prvo moras da nabavis usb driver da bi usao u sistem telefona, znaci tel. iskljucen, pritisnes C i drzis, onda usb kabal ciji je jedan kraj u pc, drugi utaknes u tel, sve vreme drzis C, kad racunar prepozna tel, onda mozes da flesujes.
Jedna generalna opaska, SE novijim softverima obara performanse starijih modela svojih telefona (K750i, ali tu je svakako i K800), da bi otvorio put novijim modelima. Tako da nije redak slucaj da sa novijim softverima korisnici budu nezadovoljni, pre svega kod kvaliteta fotografije i zvuka.
O ovom i jos o mnogo cemu imas detaljnije na sajtu mobilnisvt.
Savete koje sam dao u vezi sa kablom proistekli su iz mog iskustva sa SE K750i !!!!!!!!
Sve sto radis sa svojim telefonom je na sopstvenu odgovornost!!!!
Srecno i pozdrav.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ``` 09.03.2008. 00:22 #47173

status: user
broj poruka: 976
hvala skinuo sam ja njihov program onaj za updejtovanje.Da li je bolje da mi to urade u nekom servisu jer mi je telefon originalan platio sam ga 420e pre jedno 10 meseci.Da me tamo ne oderu i plus da mi stave ne znam neki npr. stariji softver



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci .... 09.03.2008. 00:49 #47180

status: user
broj poruka: 296
Ne znam o kom programu govoris, koliko se secam nikakav program nije potreban, ako mislis na SEUS, posle povezivanja telefona sa racunarem, sve se radi online, dakle moras da imas dobru, stabilnu internet vezu, nikako dailup, vec brze nesto.
U principu najbolje je da to uradi neko ko je vec radio takve stvari, ukoliko ti ne zelis da naucis kako se to radi, a neces nikako ako sam ne probas. Na sajtu koji sam ti preporucio ima citava tema o flesovanju K800i od preko 20 strana, kao i tema o nadogradnji preko SEUS-a. Mislim da je tamo pravo mesto da potrazis savete, ima puno kompetentnijih ljudi nego ovde.
Pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle .... 09.03.2008. 01:28 #47187

status: user
broj poruka: 976
Hvala puno pozdrav



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs