Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
promena provajdera 2
STRANA 1 OD 1
endrem promena provajdera 2 10.03.2008. 14:04 T8666

status: user
broj poruka: 224
Pitanje za korisnike PTT Adsl u NS,da li su zadovoljni netom preko PTT provajdera?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 10.03.2008. 16:34 #47344

status: user
broj poruka: 4506
i mene jako interesuje kvalitet PTT usluga adsl-a u Novom Sadu, nemoguce da nema niko ptt u NS ??
Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
piki paralela 10.03.2008. 17:21 #47354

status: user
broj poruka: 136
ne znam za ns ali po nagovoru nas par drugara ortakinja ode da uplati adsl kod telekoma
i naravno promasi zgradu i udje u postu i uplati ptt adsl ,mi svi poludimo pa jbt jel gledas ti nesto i slicni komentari na zenki iq i ajde odemo da vidimo kako radi i mogu vam reci sasvim solidno, mislim da je imala neko kratko vreme problema sa torentom ali se sredilo i fino funkcionise bar u sremskoj mitrovici (posto smo mi pod njihovom vlascu verovatno ni kod njih nije lose),pozdrav.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs