Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
DOWNLOADING PROBLEM !!!
STRANA 1 OD 1
gledix DOWNLOADING PROBLEM !!! 10.03.2008. 18:05 T8670

status: user
broj poruka: 1

Kad sam uvodio kablovski internet flat 256/128 za 1450din/mesc bez problema sam imao normalan download do 31kb. Problem je u tome da provajder nas poceo sprecavati do dostupa linkova: Rapidshara, Megauploada, Badonga, zShara, Shareonall.cm a, a za Torrenta da ne pricam!!!!! Pa mene interesuje, dali postoji slican slucaj i kod ADSL usluge??!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 10.03.2008. 18:12 #47356

status: user
broj poruka: 1454
Ala si ti nepismen...
Kod adsl-a to ne postoji, bar ja nisam cuo za takav slucaj.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
`Svadjanje preko interneta je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi. I ako pobedis i dalje si retardiran.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZgY welcome to the club...... 10.03.2008. 18:18 #47357

status: user
broj poruka: 195



Shta da ti kazem...menjaj provajdera...Dakako da je na ADSLu isto (Beocity) ali samo kod nekih provajdera...Naime nasi dragi provajderi su toliko jaki i mocni (hahahha) da nemaju dovoljno kapaciteta te nam naveliko filtriraju portove i limitiraju p2p konekcije - shto je svinjarija najobicnija jer mi posteno placamo ali ne dobijamo ono shto smo platili!!!...Ako mozesh bezi kod SBB-a ili PTT-a mada mislim da Telekom isto radi ok...opet...neki wireless mozda...Ajd u zdravlje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Nika.co SBB... 10.03.2008. 18:54 #47361

status: user
broj poruka: 989

...uz`i Tele.com ADSL & uzziwai...


Not 4 Every1...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs