Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
itunes
STRANA 1 OD 1
sawitch itunes 11.03.2008. 10:11 T8690

status: user
broj poruka: 667
Ljudi hoce li mi neko objasniti cemu ovo sluzi??? Ja sam ga instalirao i video da je player... A po cemu se razlikuje od ostalih??? Vidim i da ima nesto vezano za net... Pojma nemam...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
HipHop itunes 11.03.2008. 10:53 #47426

status: user
broj poruka: 15
bratee itunes ti je program za prebacivanje muzike i video snimaka na iPod i iPhone, strasna stvar! ja ga koristim za iPod i skroz je ono kul :D
jo!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 11.03.2008. 12:28 #47432

status: user
broj poruka: 12057

Prilično dobar player, ali me nerviraju nove verzije, jer startuju 1000 servisa: phone detector, itunes helper, tunes ovo, itunes ono.....

Ja mislim da je AIMP 2 najbolji mp3 player. Probaj ga pa ćeš videti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch .... 11.03.2008. 15:12 #47437

status: user
broj poruka: 667
Ma nemam pojma, skinuo ga bezveze i instalirao i otvara mi mp3 pa mi se otvorilo hiljadu drugih gluposti... Pa reko da pitam za sta sluzi... A moracu da probam AIMP 2 pa da vidim sta je to...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub AIMP2 11.03.2008. 17:08 #47454

status: user
broj poruka: 1006


jos jedan glas za naslov poruke...

http://www.aimp.ru/index.php?do=cat&category=aimp


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud e baš fino što ste otvorili temu 11.03.2008. 18:04 #47460

status: user
broj poruka: 3738
Ortak je dobio na poklon Ipod 4Gb onaj novi model, bez ikakvog softvera(samo kutija, Ipod, sluške i neka knjižica na Nemačkom)!!!!!!!
I skinem mu ja poslednji Itunes instaliram, al brate ne mogu da provalim kako se ubacuju pesme na ono malo govno. Ja imam Zen i sve je izuzetni jednostavo, a vamo sam se je-avao sat vremena ne bih li provalio gde je dugmence za import ili nešto slično tome, i ništa.
Aj molim vas nek mi neko napiše koja je to opcija i gde se nalazi.
Fala unapred

a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch Skinuo sam AIMP 2 11.03.2008. 18:08 #47461

status: user
broj poruka: 667
Pa sta ja znam... Nekako mi je lepsi winamp... Ali i ovaj radi posao... Ima nekih zanimljivosti u odnosu na winamp...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re 2: 11.03.2008. 18:15 #47463

status: user
broj poruka: 12057

Znači aimp je ludnica, kako lepo slaže playliste - mnogo mi se sviđa. Pogledaj i kakav search ima za playlistu - ludnica. Ima i simpatičan schedule, `ugasi komp` posle xx minuta sviranja. Tabovi za playliste, ma skorz je super. I manje jede RAM od SLINAMPA.

@pajsgudgud
Za Ipod ti ne trebaju nikakvi drajveri. Samo instaliraš iTunes i sa njim se radi transfer muzike u player.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re 2: 11.03.2008. 19:56 #47473

status: user
broj poruka: 3738
Da al na koje dugme. Ja nemogu da nađem dugme il sam slep il sam lud. Kad sam rekao softver mislio sam na Itunes na cd-u itd.
a sta ti ja znam...

::
:: Znači aimp je ludnica, kako lepo slaže playliste - mnogo mi se sviđa. Pogledaj i kakav search ima za playlistu - ludnica. Ima i simpatičan schedule, `ugasi komp` posle xx minuta sviranja. Tabovi za playliste, ma skorz je super. I manje jede RAM od SLINAMPA
::
:: @pajsgudgud
:: Za Ipod ti ne trebaju nikakvi drajveri. Samo instaliraš iTunes i sa njim se radi transfer muzike u player
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: Re 2: 11.03.2008. 23:28 #47508

status: user
broj poruka: 1228
Jesi li probao ovde
http://www.apple.com/support/itunes/




:: Da al na koje dugme. Ja nemogu da nađem dugme il sam slep il sam lud. Kad sam rekao softver mislio sam na Itunes na cd-u itd
:: a sta ti ja znam..
::
:: ::
:: :: Znači aimp je ludnica, kako lepo slaže playliste - mnogo mi se sviđa. Pogledaj i kakav search ima za playlistu - ludnica. Ima i simpatičan schedule, `ugasi komp` posle xx minuta sviranja. Tabovi za playliste, ma skorz je super. I manje jede RAM od SLINAMPA
:: ::
:: :: @pajsgudgud
:: :: Za Ipod ti ne trebaju nikakvi drajveri. Samo instaliraš iTunes i sa njim se radi transfer muzike u player
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Re: Re 2:Ču probam 11.03.2008. 23:50 #47509

status: user
broj poruka: 3738
Ok hvala, a ovaj aimp je keva. Fala još jedno na korisnom programu.
a sta ti ja znam...

:: Jesi li probao ovd
:: http://www.apple.com/support/itunes
::
::
::
::
:: :: Da al na koje dugme. Ja nemogu da nađem dugme il sam slep il sam lud. Kad sam rekao softver mislio sam na Itunes na cd-u itd
:: :: a sta ti ja znam..
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Znači aimp je ludnica, kako lepo slaže playliste - mnogo mi se sviđa. Pogledaj i kakav search ima za playlistu - ludnica. Ima i simpatičan schedule, `ugasi komp` posle xx minuta sviranja. Tabovi za playliste, ma skorz je super. I manje jede RAM od SLINAMPA
:: :: ::
:: :: :: @pajsgudgud
:: :: :: Za Ipod ti ne trebaju nikakvi drajveri. Samo instaliraš iTunes i sa njim se radi transfer muzike u player
:: :: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: :: A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs