Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Pomoc, norton, internet, defragment
STRANA 1 OD 1
dados Pomoc, norton, internet, defragment 07.09.2005. 02:34 T872

status: user
broj poruka: 86
Hvala vam puno sto ste mi dosada pomogli ali imam jos par pitanja za vas da li znate crack za Driver Genius Profesional Edition 2005 Ver. 51,0 (51,0.915) posto mi treba da skinem najbolje drajvere za moju graficku, drugo pitanje glas: pokusavam da defragmiram disk ali on ga samo analizira i kad kaze da ga treba defragmentirati stane na 1 posto i ni makac i tako sam cekao sat vremena ali se nije ni pomakao na 2 posto, nemam particiju na hard disku a windows mi je instaliran na FAT32 sistemu, u cemu je problem?? Trece:kad got resetujem kompjuter u nortonu se iskljucuje auto protect, na hardu nemam virusa posto sam proverio, i stalno kad upalim komjuter moram da ukljucujem auto protect, sta da radim?? I cetvrto, nervira me moj internet Explorer posto mi stalno izbacuje work offline a nisam na internetu, a kad sam na internetu i hocu da otvorim neku stranicu on me prvo pita da li da se konektujem kako to da resim i da mi normalno radi racunar????????? Hvala unapred!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odgovori te mi na mail ako mozete dados.p@eunet.yu





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 07.09.2005. 03:16 #2320

status: user
broj poruka: 736
Za crack idi na Google ukucaj naziv programa iza cega cesh staviti crack.
Shto se tice defragmentacije probaj drugi program npr. Diskeeper ili Perfect Disk.To shto imash jednu particiju pod FAT32 ne pomaze proces defragmentacije.
Shto se Nortona tice ne znam o cemu se radi ali ti preporucujem promenu antivirusa i instalaciju NOD32.
Takodje preporucujem da umesto IE koristish Mozilla Firefox koji je brzi i sigurniji od IE.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs