Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
dali neko zna???
STRANA 1 OD 1
neledj dali neko zna??? 13.03.2008. 23:54 T8729

status: user
broj poruka: 19
treba mi program koji je slican onima iz internet cafea i igraonica,znaci da user nema nikakve dozvole za rad u windowsu nego samo ono sto mu je admin dozvolio ,otprilike samo igrice i i neki prog za pustanje filmova i chat.
znaci program slican syber cafeu samo da moze da radi na jednom kompu ,da mu nije potreban server za konfigurisanje tj setings

tnx svima.

cao
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neledj dopuna 14.03.2008. 00:00 #47653

status: user
broj poruka: 19
nisam objasnio za sta mi treba,imam komsinicu koja unistava windows za 2 dana i vise mi je dosadilo da instal novi nego mislim da je bolje da joj stavim nekakav prog koji joj ne dozvoljava nista osim igranja igrica i recimo chata i gledanja filmova,znaci nikakvo pisnje na disk ,alt+f4,alt+ctrl+del itd.. sve da bude zabranjeno.

nadam se da sam malo bolje objasnio moj problem
pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Saske ... 14.03.2008. 00:35 #47658

status: user
broj poruka: 1117
napravi joj Guest Account...

Overclocking is the way of life!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Brza mala... 14.03.2008. 07:59 #47670

status: user
broj poruka: 1393

prvo i osnovno - naprai image (ghost, acronis...)

Podeli joj hard na particije pa joj profil prebaci na drugu particiju, a zabrani njenom useru da moze da pise po C drajvu...

Pogledaj na google-u registry opciju restrict run - navodis spisak aplikacije koj se mogu pokrenuti, za sve ostale je - pitajte admina...

Stavi joj ubuntu :))) Live CD, njega moze samo da slomi :))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neledj re 14.03.2008. 09:45 #47671

status: user
broj poruka: 19
mislio sam na nekakav program koji je slican kao onim u internet kafeima ,mislim da je to naj prakticnije resenje,ako neko ima jos predloga ili ako zna za takav program neka preporuci.

pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs