Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Gamepad za PC?
STRANA 1 OD 1
BAnefi Gamepad za PC? 14.03.2008. 09:35 T8734

status: user
broj poruka: 114
LOGITECH
ChillStream Game Controller PS3,
Moze li ovaj dzojstik da radi na PC-u ili je iskljuciv za sony 3, ima usb prikljucak, ali ne znam za drajvere...
Ili mozda imate preporuku za neki drugi?
Hvala.
B.F.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 14.03.2008. 10:41 #47673

status: user
broj poruka: 4506
Ja imam taj Gamepad, fenomenalan je, usb verzija je isto koju ja imam ali nisam nigde primetio da pise PS3 na njemu a nisam siguran da li postoji samo jedna verzija koja radi svuda (gde ima usb ulaz) ili ima verzije za razlicite uredjaje( pc..xbox..ps3..)

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Definitivna preporuka 14.03.2008. 10:59 #47674

status: user
broj poruka: 568



za CHILL STREAM - to je identični koji se isporučuje uz PS3 sa sve hlađenjem dlanova, ventilatorima i sl.
Drajver radi odlično ali nemoj koristiti onaj generički Microsoft driver već skini onaj drugi od 17mb, nakon toga uživancija sledi !!!
Otporan je i na padove (da ga ne ureknem) mojim klincima je xx puta pao na pločice, odskočio par puta i evo ga još radi, a izgleda kao da je pao sa 3 sprata.

Pozz
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Definitivna preporuka 14.03.2008. 11:00 #47675

status: user
broj poruka: 568



za CHILL STREAM - to je identični koji se isporučuje uz PS3 sa sve hlađenjem dlanova, ventilatorima i sl.
Drajver radi odlično ali nemoj koristiti onaj generički Microsoft driver već skini onaj drugi od 17mb, nakon toga uživancija sledi !!!
Otporan je i na padove (da ga ne ureknem) mojim klincima je xx puta pao na pločice, odskočio par puta i evo ga još radi, a izgleda kao da je pao sa 3 sprata.

Pozz
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic chill stream 14.03.2008. 11:45 #47685

status: user
broj poruka: 18941
imam i ja taj gamepad, i mogu ti reci da je krs, onaj cooler sto ima, poceo je da zuji posle 6-7meseci, i tako iritira..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman mani se 14.03.2008. 12:23 #47689

status: user
broj poruka: 1111
chillstream-a
nema vibraciju
uzmi rumblepad2
jako je dobar, cak bih se usudio da kazem da je najbolji koji postoji!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mex11 !!! 14.03.2008. 14:36 #47699

status: user
broj poruka: 56
pusti taj chillstream zesci je krs ja sam imao dva komada i na oba je otisao kabl a onaj kuler posle par meseci pocinje da zuji samo tako i poslusaj gman-a za rumblepad 2 neces se pokajati


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 14.03.2008. 18:50 #47728

status: user
broj poruka: 18941
da da, poslusaj mex-a, a i gman-a, u pravu je za rumblepad 2, najbolji..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 14.03.2008. 20:34 #47751

status: user
broj poruka: 1191
Ja imam Rumblepad 2 i OK mi je jer igram samo fudbal na njemu,a pre nejga sam imao RUmbepad 1 i radio je bruka, jos radi kod burazera,a jedino im ne valja krstic, onaj na Soniju je keva sa 4 zasebna dugmeta.
Ne znam kakav je Chillstream, lepo igleda i lepo zvuci ideja da ti se ne znoje ruke kad peglas PES, mada ne znam dal stvarno zuji, mozda su ga ljudi odvaljivali o pod! :)

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Rumblepad 14.03.2008. 21:42 #47764

status: user
broj poruka: 1470
Ne znam za ChillStream ali imam Rumblepad 2 i moram ti reći da je bruka,koristim ga za razne igre,imam neke PS1 igre pa ih pikam preko emulatora.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs