Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
ljudi jel postoji neki adapter za kontroler sa ps1 na pc
STRANA 1 OD 1
ludidok ljudi jel postoji neki adapter za kontroler sa ps1 na pc 08.09.2005. 01:36 T877

status: user
broj poruka: 2

ludi_dok
ljudi jel postoji neki adapter za kontroler sa ps1 na pc, ako neko zna gde mogu da nadjem tako nesto nek ostavi adresu ili link.
Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 08.09.2005. 02:47 #2337

status: user
broj poruka: 736
Jesi li ti lud?Naravno da nema.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 IMA 08.09.2005. 21:20 #2353

status: user
broj poruka: 327
Toga ima, imao sam prilike da isprobam to na mom racunaru i lepo radi. Jedini problem je u tme sto to moras ti sam da napravis, tj. da rasturis konektor zadzojstik i da ubacis neke diode. Inace povezuje se na paralelni port. Trebaju ti jos i driveri za to. Javi mi se na mail da ti pustim to.
Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE:IMA 09.09.2005. 00:28 #2357

status: user
broj poruka: 736
Kad sam rekao da nema , mislio sam nema u prodaji.Svashta moze da se napravi , ali sa odlicnim znanjem elektronike.Za obicne ljude "rasturanje konektora i ubacivanje dioda" nije nimalo lak posao.Zvuci lako , ali sigurno nije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Mozda... 09.09.2005. 01:18 #2359

status: user
broj poruka: 327
covek to moze napraviti. Predstavio se kao ludidok a to asocira na ko zna sta. Inace nije preterano komplikovano.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cueball ima ima 10.09.2005. 20:55 #2369

status: user
broj poruka: 1



Adapter sa ps1 na komp(usb) imas da kupis u Pancevu na pijaci i kosta nesto smesno a radi fantasticno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dujabgd :) 18.03.2007. 15:21 #14274

status: user
broj poruka: 4

a mozes i u beogradu kod kineza i koshta 500din ili u bilo kojoj radnji u kojoj prodaju dzojstike za soni i kosta 600din

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
keithflint Re: IMA 25.06.2008. 13:09 #60345

status: user
broj poruka: 7



:: Toga ima, imao sam prilike da isprobam to na mom racunaru i lepo radi. Jedini problem je u tme sto to moras ti sam da napravis, tj. da rasturis konektor zadzojstik i da ubacis neke diode. Inace povezuje se na paralelni port. Trebaju ti jos i driveri za to. Javi mi se na mail da ti pustim to
:: Pozdrav

a dok je tu moze i da napise service pack 2 za vistu? hehehehe
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs