Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Nokia N70-1 firmware upgrade
STRANA 1 OD 1
starina Nokia N70-1 firmware upgrade 16.03.2008. 12:16 T8781

status: user
broj poruka: 37
Imam mogucnost da sa Nokija sajta izvrsim firmware upgrade za Nokiu N70-1 uz koristenje NSU programa, ali pod uslovom da sa Nemesisom promjenim kod telefona, jer je ovaj moj sa TIM mreze. Teoretski sve izgleda relativno jednostavno, ali se bojim da u praksi ne dozivim neprijatno iznenadjenje. Da li netko ima iskustva sa ovakvim zahvatom? Da li da se zadovoljim samo najnovijim firmwareom za N70 ili se cak moze ubaciti i N70ME u N70-1 (telefoni su vizualno isti, cak moj ima crnu masku kao ME edition, ali ne znam kako stvari stoje sa hardverom). Jesu li dobri ovi eventualni novi kodovi koje sam nasao i cemu sluze navedene boje, sigurno mi se nece maska promijeniti:
0524099 Balkans / Ivory Pearl & Aubergine
0524100 Balkans / Stainless Silver & Black
0533699 Balkans / Black and Stainless Silver - refresh (sta li je ovo refresh?)
0539232 Balkans / Music edition
Zahvaljujem na strucnim sugestijama iskusnih hakera.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
starina Uspio sam, 17.03.2008. 23:35 #48142

status: user
broj poruka: 37
N70 postao N70ME Balkans!
Evo da sam sebi odgovorim. Samo pazljivo proguglaj i sve prouci i nema zime za debranding & upgrade mobilnog.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs