Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Au...
STRANA 1 OD 1
LochGarman Au... 17.03.2008. 15:04 T8801

status: user
broj poruka: 54
Potreban mi je program za prebacivanje skeniranog teksta u word. Znaci, nesto kao ABBY Finereader ali da nije ABBY jer sam nesto zeznuo oko drive ID-a (promenio po uputstvu, ali nisam zapisao stari....bas sam faca :) ). Sada kada pokusam da instaliram ABBY samo se pojavi BSOD i resetuje se komp. Dok je bio instaliran, pri svakom pokusaju da ga startujem opet bi se pojavio BSOD i reset kompa. Da li postoji jos neki dobar program za prepoznavanje teksta? Jel ima neko neki savet sta da radim sa ovim driveID-jem (ukoliko ne postoji drugi slican program) ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 17.03.2008. 16:46 #48075

status: user
broj poruka: 5696
http://www.irislink.com/c2-480-225/Readiris-Pro-11 - -Powerful-OCR-software-for-text-recognition-.aspx?adwp=GGS-RI&gclid=CNPEm9G-lJICFR7sXgodnG0z6A

http://www.simpleocr.com/

- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LochGarman tnx 17.03.2008. 17:52 #48083

status: user
broj poruka: 54
poceo sam da skidam, javicu da li valja program :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: Au... 17.03.2008. 23:06 #48134

status: user
broj poruka: 729
:: Potreban mi je program za prebacivanje skeniranog teksta u word. Znaci, nesto kao ABBY Finereader ali da nije ABBY jer sam nesto zeznuo oko drive ID-a (promenio po uputstvu, ali nisam zapisao stari....bas sam faca :) ). Sada kada pokusam da instaliram ABBY samo se pojavi BSOD i resetuje se komp. Dok je bio instaliran, pri svakom pokusaju da ga startujem opet bi se pojavio BSOD i reset kompa. Da li postoji jos neki dobar program za prepoznavanje teksta? Jel ima neko neki savet sta da radim sa ovim driveID-jem (ukoliko ne postoji drugi slican program) ?
::

Kad kažeš samo da nije ABBY, da li misliš samo na Finereader ili na bilo koji drugi program? Ja za sken teksta u Word koristim `ABBY Scan To Office`, koji ima podršku za naša slova, pa i ćirilična i prilično dobro obavlja posao, pogotovo ako sken malo doteraš u fotošopu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
seahawksfa OCR 26.02.2020. 22:20 #661352

status: user
broj poruka: 1
Možete isprobati ovaj ocr alat: https://www.bisok.com/grooper-data-capture-method-features/multi-pass-ocr/ Nekoliko kolega je postiglo dobre rezultate s njim. Sretno


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Sta si cekao 20 godina 26.02.2020. 22:27 #661353

status: user
broj poruka: 9460
Mogao si 2050. da odgovoris coveku.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Sta si cekao 20 godina 26.02.2020. 23:49 #661355

status: user
broj poruka: 4659



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
Patriot 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 1809 64-bit


:: Mogao si 2050. da odgovoris coveku
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646079.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs