Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Problem sa igrom Metal Gear 2 Substance!!!
STRANA 1 OD 1
-ShonE- Problem sa igrom Metal Gear 2 Substance!!! 10.09.2005. 20:14 T885

status: user
broj poruka: 3529
E, znam da ovo mozda i nije adekvatna tema za ovaj forum, ali...sata cu treba mi pomoc!!!
Naime kada instaliram doticnu igru(sve se odradi normalno), pri startovanju se vec uocava kako fale neke boje, naime preovladava samo siva boja, da bi kada se startuje misija sve bilo sivo, smenjuju se nijanse sive boje, jedino se objekti i ljudi u igri naziru zahvaljujuci senkama, ali sve se katastrofalno lose vidi. Isao sam na sajt KONAMI-a i tamo sam skinuo patch v.2 koji je po svemu sudeci zakrpa za ATI graficke karte, ja imam LEADTEK 6600GT. Probao sam kod ortaka na GeForce 5700, i same fucking problem!!!!!! Dakle ako je neko kojim slucajem resio ovaj problem, ljudi, pomagajte.
P.S.: Jes da bas nesto i ne igram igre na kompu, ali...ovo me uzasno nervira, zato sto bih zeleo da je pokrenem da vidim na sta lici!!!

Moj PC: mb-MSI K8N Neo2 Platinum
cpu-AMD64 3200+(venice)
vga-LEADTEK 6600GT
ram-KINGMAX 2 x 512 DDR500
hdd-MAXTOR 2 x 120gb/sata
optica-ASUS DVD/RW................itd.
-ShonE-
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs