Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
telefon do 300e
STRANA 1 OD 1
racingboy telefon do 300e 22.03.2008. 12:13 T8892

status: user
broj poruka: 157
Kakvu masinu bi ste mi preporucili do 300e obicno ih koristim za muziku i slikanje...hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic ..Nokia 22.03.2008. 13:17 #48596

status: user
broj poruka: 18941
N61i, N81, N91, N93i je malo skuplji..ja sam za Nokiu, posle nje, Motorola, a imas i Sony Erricson, jako veliki izbor, e sad, njihov meni je malo nasminkan, kao igracke su..ali imaju Karl Zeiss objektive, sto je extra, i na kraju, Samsung..pogledaj na mobilnisvet.com, proizvodjaci

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 22.03.2008. 13:31 #48597

status: user
broj poruka: 4506
N73 music edition.....3mpix....2 gb kartica, super zvuk....symbian.....oko 220e....extra fon...

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 22.03.2008. 14:19 #48599

status: user
broj poruka: 18472
Sony Ericcson bez ikakve polemike!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict uzbegni n73 ME 22.03.2008. 14:34 #48600

status: user
broj poruka: 4515
sporo govno.... zvuk nula! Kao i svaka symbian nokia! (izuzem n91 .. koji je opet smece sa display-om jako male(smesne) rezolucije. Na n73 se onaj mehanizam nazad pojebe na 95% modela!
To su neka moja iskustva!
Kupi n95 polovan ... prodaju likovi oce onaj model od 8gb
N93i Jako lep ....
Iphone ako mozes da narucis iz Amerike.....
SE trenutno nema neki dobar model.... (ja koristim w900i ... zbog muzike,kamere,int memorije...)
Samsung... NIKAKO


___________________________________

Sijamska mačka jede masline i supu... ponekad, bar ova moja


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Definitivno Nokia n73 Music Edition 22.03.2008. 15:22 #48601

status: user
broj poruka: 3053

Imam taj fon vec duze vreme.Kamera 3.2 megapiksela,Carl Zeiss,2gb kartica.Slike su ekstra kvalitetne,kada slikas danju u dobrim svetlosnim uslovima,neces ni primetiti razliku u odnosu na neki PROSECAN digitalni foto aparat.Blic je ekstra potpuno automatski.Zvuk je da sednes na dupe,sluske ce ti razvaliti bubne opne.Symbian operativni sistem ce biti malo sporiji(to je otprilike jedina mana ovog fona),ali zato postoji milion programa,tema,plejera i raznih drugih stvari koje mozes instalirati koji ce od fona napraviti ono sto zelis.Baterija je poseban deo price-meni od prvog dana drzi 3-4 dana koriscenja,a ja sam na post paid-u,i fon BAS koristim.Za fon sa ovakvim ekranom to je i vise nego dobro.Maska je cvrsta i jaka,i cak i posle pada se nece izgrebati(fon mi je pao sa 2 metra na plocice i ni ogrebotine).Sve u svemu ako se odlucis za ovaj fon DEFINITIVNO neces pogresiti!!! Ono sto kaze Markopvict za mehanizam pozadi nije tacno,radi kao zmaj,a zvuk zavisi od verzije symbian-a. Ja imam originalni Finski n73me, i ako mozes gledaj da uzmes Finca,jer ima razlike u odnosu na druge.Eto,nadam se da sam ti bar malo pomogao da se odlucis. Ja hocu da prodam moj polovni n73,da bi kupio isti takav nov! Mislim da ti to govori sve o tome koliko sam zadovoljan fonom.Pozzzzzzz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sony i samo Sony! 22.03.2008. 15:38 #48606

status: user
broj poruka: 18472
Druze poslusaj mene sad ovo sto cu ti reci...Prosli su mi kroz ruke svi navedeni telefoni..Sad za 250 jevreja mozes da uzmes K810i sa kojim ni jedan Nokia telefon sa kamerom ne moze da se poredi osim N95 ali nisu u istoj klasi...Slike su ne uporedivo bolje i kvalitetnije,cistije,realnije i ostrije..Video zapis je takodje extra..Kad vec pominjemo Sony pocev od same firme kao najjaceg brenda muzicke opreme zvuk je tek ne prevazidjen.Ni jedan ali ni jedna Nokia nema niti ce imati zvuk kao Sony Ericsson.Jedina Nokia po tom pitanju kvalitetnog zvuka koju sam probao je N95!Sve ostalo je smesno.Radio sam test K750i,K800i,N73,N95 i sta mislis ko je dobio prvo mesto?

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: 22.03.2008. 16:30 #48613

status: user
broj poruka: 584
ako ti stvarno treba samo za muziku i slikanje, nemoj bacati pare
ima jedan svez model - Nokia 5610 XpressMusic
uzmi i njega u obzir, kosta oko 200e a vredi svaki dinar u protivvrednosti
mali je, zgodan, ide leto (zamisli da na plazi nokiju N95 zakacis za kupace gace)
besprekoran slajder, fenomenalna tastatura, perfektan ekran,
bolestan zvuk, odlicna kamera (neces razvijati bilborde), odlican i brz fokus,
ne skripi, ne ljusti se, baterija traje li traje, brz i odlican softver
sve u svemu, izgleda i radi kao da ga je napravio SONY
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Nokia 6120c(lassic) 22.03.2008. 17:15 #48615

status: user
broj poruka: 1368
Moja lična iskustva sa N73 su pozitivna jedino kada je kamera u pitanju, telefon ima 3.2pixela senzor i carl zeiss optiku, fotke su jako dobre a i ima i stereo zvučnike i prilično je glasan a i zvuk je jako čist, no opet mana je to što je prespor, što možeš da popiješ kafu dok se učita meni i sl. A cena mu je opet solidna za naš džep. Zašto bi se onda zamlaćivao tom ružnom ciglom kada imaš jedan elegantan model 6120 classic, ima 40MB interne memorije, 2mpixela kamericu (solidne sličice po danu, a i po noći, ima blic naravno), jedan zvučnik koji jako lepo svira, i najbitnije od svega BRŽA JE OD N73, N93 i sl telefona. Displej je mali ali velike rezolucije za svoje dimenzije (320x240), tanak lep telefon, sve najbolje o njemu izuzev toga što malo zeza poklopac baterije ali i to se lako reši, umetni toalet papir između baterije i poklopca i neće se mrdati. U njega staje kartica od 2GB tako da je sasvim solidan izbor za cenu od 150 evra. Pre svega zbog brzine i dimenzija koje ne idu u korist N serije.

Naravno, poseduje Symbian 9 OS, da ne bude zabune...
da dodam i jednu možda nebitnu stvar ali to je drugačiji interfejs za povezivanje sa računarom, dakle nije onaj široki jack u pitanju već uski kao kod mp3 playera, što je opet velika prednost jer široki kabl ima tendenciju da gubi kontakt i mora se često brisati i čistiti dok ovaj nema tih problema...
isprobaj ga makar ako nećeš da ga uzimaš :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
racingboy RE 22.03.2008. 18:11 #48621

status: user
broj poruka: 157



sta mislite o n81 8gb jer imao neko iskustva sa ovim phonom jer je glomazan>?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Paaa 22.03.2008. 18:35 #48623

status: user
broj poruka: 3053
Neces se ti sa tim telefonom naslikati... Kamera ja 1.92 mpix,ima 140 grama,NE nosi oznaku MUSIC i prelazi cifru koju si naveo... Razmisli dobro... Rekao si da fon najvise koristis za muziku i slikanje... a ovaj se ne moze pohvaliti ni dobrom kamerom,ni dobrim zvukom,moze se pohvaliti jedino memorijom i tezinom. N73 Music Edition rulezzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman samo malo offtopic 22.03.2008. 20:56 #48628

status: user
broj poruka: 1111
zbog cene
ali najbolji tel koji sam ja video, specifikacije su iste kao n95, ali je monoblok
znaci nokia n82


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 23.03.2008. 01:02 #48644

status: user
broj poruka: 12057

Joshe jedan glas za Nikia N73 ME. Samo pazi gde ga kupujesh jer ne daju svi Karticu od 2 Gb i originalne slushke sa 3.5mm adapterom, pa ih tako i jeftinije i prodaju.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Hmmm... 24.03.2008. 13:24 #48737

status: user
broj poruka: 7761
Ja obicno koristim:
za razgovor koristim telefon,
za muziku mp4 plajer,
za fotofrafije - foto aparat (zoom 6-10x).

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs