Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Pitanje za one koji poseduju N95 8GB
STRANA 1 OD 1
vaikiki Pitanje za one koji poseduju N95 8GB 22.03.2008. 21:16 T8898

status: user
broj poruka: 304

Pre neki dan sam pricao sa kolegom koji se zali na brzinu prenosa podataka preko usb-a i sa i na telefon (nokia n95 8gb)
+ je rekao da poznaje lika kome taj data treansfer radi ko blesav ide do 3-3.5MB u sekundi

moj primerak se strasno vuce i kad se cita sa memorije i kad se u nju upisuje ide 0.8MB sto je jadno

pa me interesuje kako se kod vas ponasa telefon kojom brzinom ide i jel ima neka caka da se to podesi
jer je za jedan film stvarno sramota cekati po 20 min da predje:(

hvala
pozz svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict stvarno 22.03.2008. 23:11 #48633

status: user
broj poruka: 4515
nisam dovoljno bogat da setam taj fon... ali to je stvarno los podatak...cemu onda 8gb...kad treba da ih punis 5 sati

Mislim na da forumu mobilnog sveta ima dosta ljudi koji mogu da ti pomognu!
Pozz
___________________________________

Sijamska mačka jede masline i supu... ponekad, bar ova moja


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko mojne fontele tebra 22.03.2008. 23:31 #48637

status: user
broj poruka: 6643
Briga me za fontele, ali, pc je strana o kojoj odgovaram. Smatične table imaju te karakteristike, da, iako im čipsetovi podržavaju USB 2.0, i imaju sve više i više USB konektora, NISU SVI konektori USB 2.0, već su neki, zamisli, samo ubogi USB 1.0. Iako je realna brzina usb 2.0 bezobrazno precenjena, ipak je brzi Gonsales za usb 1.0. Tako, RTFM od matične, i provali da li.... si nabo` na usb 2.0 ili usb 1.0 priključak, da li imaš winxp sa sp2 gde je aktiviran usb2.0 ili neki stariji krš.... i ima li neki problem sa usb uređajima u device manager-u. A onda, odi lepo kod tih `poznavajućih likova` i proveri na licinom mestu da li je stvarno tolika razlika ili se samo pališ kao HEPO kocka.
E, meni je lik kad sam bio mali, tvrdio da mu je kyta duga 26cm pa ja svoju nisam odsekao niti sam se žalio na forumima.... a ti odma`... vidi ti to malo.
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: mojne fontele tebra 24.03.2008. 11:10 #48729

status: user
broj poruka: 4506
hahahah e ti bre nisi normalan to je potvrdjeno hahaa uvek me razveselis pisko my man. Koliko ti imas leta ako nije tajna ?


Ajd uzdravlje :)

:: Briga me za fontele, ali, pc je strana o kojoj odgovaram. Smatične table imaju te karakteristike, da, iako im čipsetovi podržavaju USB 2.0, i imaju sve više i više USB konektora, NISU SVI konektori USB 2.0, već su neki, zamisli, samo ubogi USB 1.0. Iako je realna brzina usb 2.0 bezobrazno precenjena, ipak je brzi Gonsales za usb 1.0. Tako, RTFM od matične, i provali da li.... si nabo` na usb 2.0 ili usb 1.0 priključak, da li imaš winxp sa sp2 gde je aktiviran usb2.0 ili neki stariji krš.... i ima li neki problem sa usb uređajima u device manager-u. A onda, odi lepo kod tih `poznavajućih likova` i proveri na licinom mestu da li je stvarno tolika razlika ili se samo pališ kao HEPO kocka
:: E, meni je lik kad sam bio mali, tvrdio da mu je kyta duga 26cm pa ja svoju nisam odsekao niti sam se žalio na forumima.... a ti odma`... vidi ti to malo
:: Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!
::
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs