Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
URGENTNO!!! iphonevs nokia n82 vs sony er. k850i
STRANA 1 OD 1
racingboy URGENTNO!!! iphonevs nokia n82 vs sony er. k850i 24.03.2008. 23:45 T8927

status: user
broj poruka: 157

Ajde sada vi budite pametni :)...pao je izbor na ova 3...u velikoj sam dilemi...

napomenuo sam da ih koristim 1.za muziku 2.slike....

malo je preslo 300e ali dobro sad jbg-a

POMAGAJTE BRE~~~!!! :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 24.03.2008. 23:51 #48844

status: user
broj poruka: 1191
Naravno N82, telefon je bruka, Wifi, GPS, 5mpx Carl Zeis, symbian,a sve to nema K850.
Uopste ne treba da razmisljas.
Pogledaj i sam.
http://www.gsmarena.com/grand_five_megapixel_shootout-review-206.php

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
racingboy RE 24.03.2008. 23:53 #48845

status: user
broj poruka: 157



da ali ni iphone nije losa masina,a z muziku sisa n82 kao nista...!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 24.03.2008. 23:58 #48847

status: user
broj poruka: 1191
Previse para je Iphone, to je za fensere.
Ako oces samo muziku vrh na telefonu kupi 5310 koji ima specijalni audio chip i ubija kako se dobro cuje,jos sa nekim extra bran sluskama kao stari walkmani.
Evo prodacu ti ja 5310 star 20 dana,ali ne zbog toga sto me valja,samo ne odgovara mom radnom mestu,sjebacu ga jer je tanak.

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 25.03.2008. 00:10 #48850

status: user
broj poruka: 4506
Onaj ko kupi iphone i kaze da je extra fon neka odmah ode i nek se baci sa Brankovog.Telefon koji nema 90% funkcija koje imaju telefoni od 50e da kosta 500e je cist bezobrazluk.Prelep je i ima zanimljivo resen sistem koriscenja ali to je sve, sve ostalo obican krs. N82 je brutalan tel, njega sam pikirao i pratim neko vreme, to ti je moj savet.I ja hocu da kupim tel vec neko vreme, hteo sam W960 ali sam odustao jer ne vredi ni 300e a ne 500e koliko ga cene.Dodas karticu od 8 gb za 60-ak e na N82 i imas tel koji je isti ako ne i bolji od N95 za manje para ( bolja mu je kamera a sve ostale tehnikalije su im iste...N95 ima veci ekran i shake senzore)..

Ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Iphone 25.03.2008. 00:17 #48851

status: user
broj poruka: 4515
da li si nekad drzao ili koristio iPhone?
Kada sam pored njega uzeo u ruke n95 .... hahahhaha smesan telefon
sad vidjam po gradskom prevozu fizikalce kako furaju n95 ..meni se licno zgadio... ali sve je stvar ukusa!
Koji telefon ima display 3,5 incha ???
Onaj kvalitet izrade!
Muzicku podrsku!
Safari browser!
....
Apple je to!
Sve to ima svoju cenu!
Malo sam subjektivan.....zato sto sam imao prilike da koristim iPod Touch...doneo drug iz amerike.....fenomenala sprava....!

___________________________________

Sijamska mačka jede masline i supu... ponekad, bar ova moja


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Iphone 25.03.2008. 00:26 #48854

status: user
broj poruka: 4506
Da koristio sam i sve to sto si ti rekao sam napomenuo...sve je to samo na izgled i nista vise....i

kvalitet izrade kad vec pominjes na n82 pa i na telefonima nize klase (200-300e nokia samsung Se) je besprekoran ...
3.5 incha ? za sta ces ih koristiti kad telefon nema podrsku nizasta..ako kazes za filmove, onda si mogao kupiti neki prenosni player sa mnogo vecim i boljim ekranom za mnogo manje para.
Safari browser ?? 500e zbog nekog safari browsera ?

Dzaba da je 666 puta Apple...ako platim 500e hocu da mi kuva kafu i donosi papuce u fotelju za te pare.
Ajd uzdravlje :)

:: da li si nekad drzao ili koristio iPhone
:: Kada sam pored njega uzeo u ruke n95 .... hahahhaha smesan telefo
:: sad vidjam po gradskom prevozu fizikalce kako furaju n95 ..meni se licno zgadio... ali sve je stvar ukusa
:: Koji telefon ima display 3,5 incha ??
:: Onaj kvalitet izrade
:: Muzicku podrsku
:: Safari browser
:: ...
:: Apple je to
:: Sve to ima svoju cenu
:: Malo sam subjektivan.....zato sto sam imao prilike da koristim iPod Touch...doneo drug iz amerike.....fenomenala sprava....
::
:: __________________________________
::
:: Sijamska mačka jede masline i supu... ponekad, bar ova moja
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 25.03.2008. 00:27 #48855

status: user
broj poruka: 1191
Brate nekom treba telefon, nekom fensi sprava, ja bi pre kupio onaj Ipod sa istim izgledom ko Iphone,al bez mobilnog.
FIzikalci furaju n95 ? Vazi! Pa sta mozda ljudi zaradju 500-600e, nek kupuju ako oce!
Jebo taj Iphone,previse skupo kod nas!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maky N82 bruka od telefona 25.03.2008. 00:45 #48857

status: user
broj poruka: 12


N82 naravno,ceo test na https://www.mobilnisvet.com,ima i bolju kameru od K850,prvi put
da Nokia ima bolju kameru od Sony-a.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK N82 25.03.2008. 01:42 #48859

status: user
broj poruka: 989

- u mobilnoi telephonii sam yosh od analogne 061, `82-q imam skoRRo 3 mesetza, iPhone i K850i ne mogu da pRRismRRde, uz`i & uzziwai...

Symbian Power, Symbian Power, Symbian Power

@maky: od kako e Nokia ubatzila u kameRRe auto_focus, wazda imala bolju optiq, Sony pada na dRRugo me100...



Not 4 Every1...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ljudi tisina 25.03.2008. 02:00 #48860

status: user
broj poruka: 9388
Posedujem iPhone od kako se pojavio kod nas, jos od verzije softvera 1.02 i imam samo jedan potencijalni problem vezan njega, vise pitanje koje postavim sebi ponekad...
`A sta posle ovog telefona...`

Onaj ko kaze da je iPhone sminka..., nema pojma.
Onaj ko kaze da je IPhone nefunkcionalan uredjaj... nema pojma
Onaj ko u bilo akvom ludilu poredi iPhone sa blio kojim drugim telefonom, ukljucujuci naravno i N95, koji posebno BESKORISNO deluje pored iPhona, iako mu je prvi pratilac, doduse jedno 10 meta ispod... nema pojma.

iPod - savrsenstvo
Slusalice - savrsenstvo
Ogromna podrska za 3rd party applications, koja ukljucuje tone popularnih igrica, podrsku za MMS, SSH, Linux tools, Widgete, Teme, Youtube downloader (DA YT Downloader), IUZETNA NAVIGACIJA KROZ SAFARI, savrseni Touch screen, koji ne radi na pritisak....

Alo bre, kakve NokiJe i ERIKSONI... tisina bre.
Ovakve tvrdnje u gorjnim odgovorima moze da da iznese samo neko ko je video iPhone ili drzao neki bez instaliranih aplikacija...

Sve ono sto ste ikada culi o ovom telefonu, sve impresije koje ste culi od ljudi koji su ga videli, sto uzivo, sto procitali o njemu na forumima... gube svaku vaznost vec u prvom dodiru sa ovim remek delom.

Jedini nedostatak je nepostojane druge kamere za 3G. Koristite li u Srbiji 3G...? Mislite o tome...





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict jos nesto 25.03.2008. 03:12 #48861

status: user
broj poruka: 4515
iPhon je neverovatno brz......za razliku od bilo kog symbian-a! Vadjenje baterije svakodnevnica sa telefonom od 500 Evra(n95,n93,n93i..provereno..da ne pominjem n73i starije...).....


OVO NIJE SAMO SMINKA:

http://www.youtube.com/watch?v=9FUGKp8KzP4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9DxVObGb8Bk&feature=related
___________________________________

Sijamska mačka jede masline i supu... ponekad, bar ova moja


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JE3A iPhone previse para??? 25.03.2008. 03:37 #48863

status: user
broj poruka: 913
Dok kupis tako kvalitetan mp3 player puci ces 200e.
Telefon, kao sam uredjaj, koji moze da prismrdi iPhoney racunaj jos 200e.
Da ne spominjem kvalitet-iPhone ima neku vrstu kristala koji se koristi za ekran i moras biti sivonja da ga izgrebes, a to mozes skalpelom ili tako necim extremnim. Kljucevima od kola je probao drug i ekranu nista!
A sve to za 400-500e i nije nesto previse (mnogo para jeste ali ovo nije obican fon-to je vec luksuz).
Da ne spominjem da ako imas u kuci wireless net mozes i da surfujes-koristis ga kao racunar, a jedan drugar ga je koristio kao server oko 2 sata!!!
Neogranicene su mogucnosti, samo ako znas i umes da ga koristis.
Vecina ljudi kod nas ne zna i sluzi im kao obican fon-za sta se ne isplati uzimati ga.

Moj glas za iPhone-najbolji uredjaj koji je izasao u poslednjih par godina.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict i to sto kazes ako ova govna kostaju tolko onda iPhone vredi 500e 25.03.2008. 04:02 #48864

status: user
broj poruka: 4515
* 8800 Sapphire Arte
1299 EURA



*

8800 Gold
1123 EURA



*

8800 Sirocco Gold
1052 EURA



*

8800 Arte
849 EURA



*

8800 Sirocco
699 EURA



*

8800
401EURA

SAMO CU RECI DISPLAY KO `NOKAT`+ 4 BOJE!

___________________________________

Sijamska mačka jede masline i supu... ponekad, bar ova moja


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 25.03.2008. 07:10 #48866

status: user
broj poruka: 1574
Gledaj, ne mozes daporedis te modele sa iPhone-om, zato sto ti modeli nisu predstavljen na trzistu kao multimedijalni tekefoni, vec kao modna resenja.. Znaci to ne spada u istu klasu sa iPhone-om, sem po ceni.. Sto se tice iPhona, drndam ga skoro svaki dan jer ga jedan moj ortak ima..i sta da kazem o njemu.. On dodje i prica mi kako ima extra klip na iPhonu i ja kazem aj mi prebaci, kad ono prc.. ne moze.. Pa shto, pa zato sto je tako Apple zamislio.. Znaci bluetooth je totalno nekoristan sem za komunikaciju sa slusalicama.. Veliki ekran, tu moram priznati da sam bio odusevljen kako kvalitetom slike, tako i preciznoscu touchsreen-a.. znaci tu ni jedne zamerke... Sto se tice kamere, ona je tu stvaljena samo da bi je bilo i nije nekog velikog kvaliteta, tako da na nju ne treba trositi reci.. Muzika, odlican player, sa jos odlicnim sluskama, ni jedan SE ili Nokia iz muzickih serija mu ne mogu prismrdeti.. Znaci na kraju krajeva, po meni je iPhone veoma dobra stvarcica, ali nikada ne bih dao 500 eura za njega, samo kada bi mi ga neko doneo za 200 eura iz Azije, i to je jedini trenutak kada bi pomislio o njegovoj kupovini.. Znaci za manje love ima uredjaja koje jeste da nisu fancy kao on, i nemaju tako dobar kvalitet muzike, ali mozda imaju bolju kameru i mogu se povezivati sa drugim uredjajima)a ne ko iPhone da ne mogu ni sliku da prebace..).. Na kraju na tebi je odluka da odlucis sta ti je prioritet, kamera ili zika.. Zika- Apple.. Kamera- n82(pritom da ima i veoma dobar kvalitet zike).. pozzz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MareZ Re: URGENTNO!!! iphonevs nokia n82 vs sony er. k850i 25.03.2008. 09:50 #48872

status: user
broj poruka: 27



::
:: Ajde sada vi budite pametni :)...pao je izbor na ova 3...u velikoj sam dilemi..
::
:: napomenuo sam da ih koristim 1.za muziku 2.slike...
::
:: malo je preslo 300e ali dobro sad jbg-
::
:: POMAGAJTE BRE~~~!!! :
Uzimaj Nokiu ,nemoj nista da razmisljas,znas kako se kaze-Nokia je Nokia
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC @Duca 25.03.2008. 11:54 #48881

status: user
broj poruka: 9388
Upravo ti o tome pricam. `Drndas` telefon koji ko zna sta ima od softvera na sebi.
Sto se tice razmene fajlova, pitanje je dana kada ce izaci 3rd Party Application koji ce iskoristiti BT za razmenu podataka. To je Apple zamislio zbog Copyrightsa. E sad, kazes `da ti prebaci i prc...` Ali to je problem onog ko nema a ne onog ko ima. Ako je potreban neki klip ili mp3 da se prebaci na iPhone, potrebno je samo neko wlan okruzenje, a hvala bogu sada ima hotspotova maltene na svakom koraku, i mozes skunuti sa youtubea stagod pozelis. Inace slike i MP3. se veoma lepo i lagano salju mailom.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 naslov 25.03.2008. 14:28 #48897

status: user
broj poruka: 2076

Od symbiana bezi sto dalje, krsh krsheva.........
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: @Duca 25.03.2008. 18:41 #48948

status: user
broj poruka: 4506
Okej...Iphone je najbolji telefon na planeti ...ajde mi samo odgovorite na jedno pitanje vi svi koji vidim da koristite Iphone....platili ste 500e , gde je garancija ? drugim recima imate stvar od 500e kojoj bilo sta da se desi morate sami vaditi i placati pare, isto kao da si na pijaci kupio nesto

Ajd uzdravlje :)

:: Upravo ti o tome pricam. `Drndas` telefon koji ko zna sta ima od softvera na sebi
:: Sto se tice razmene fajlova, pitanje je dana kada ce izaci 3rd Party Application koji ce iskoristiti BT za razmenu podataka. To je Apple zamislio zbog Copyrightsa. E sad, kazes `da ti prebaci i prc...` Ali to je problem onog ko nema a ne onog ko ima. Ako je potreban neki klip ili mp3 da se prebaci na iPhone, potrebno je samo neko wlan okruzenje, a hvala bogu sada ima hotspotova maltene na svakom koraku, i mozes skunuti sa youtubea stagod pozelis. Inace slike i MP3. se veoma lepo i lagano salju mailom
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: @Duca 25.03.2008. 19:48 #48955

status: user
broj poruka: 9388
Izvini, nalazim da je pitanje apsolutno besmisleno. Telefon kupis u radnji, radnja ti daje garanciju...
Sta da ti kazem... Biraj radnju...



...ajde mi samo odgovorite na jedno pitanje vi svi koji vidim da koristite Iphone....platili ste 500e , gde je garancija ? drugim recima imate stvar od 500e kojoj bilo sta da se desi morate sami vaditi i placati pare, isto kao da si na pijaci kupio nesto
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: Re: @Duca 25.03.2008. 20:29 #48960

status: user
broj poruka: 4506
heheheh ja se zaista nadam da ti nisi kupio iphone kada tako pricas...ja sam se lepo informisao jer me je iphone zainteresovao cim je izasao....ako je ikom poznato Iphone nije predvidjen za evropu SVI telefoni koji vi koristite su dekodirani bilo oni kupljeni u americi ili ovde.CIM se telefon dekodira on gubi garanciju i to je KRAJ. SVAKA apsolutno svaka prodavnica koja prodaje iphone ti to nece naglasiti osim ako ne pitas(logicno, koja prodavnica ce reci da prodaju telefon za koji nema hardware garancije kao za svaki normalan fon) , garanciju imas samo na software a ne na hardware jer dekodiranjem taj telefon postaje ilegalan.

jos jednom isto pitanje ? Sta kad se igrackica od 500e pokvari ? ......

p,s, ovaj podatak ne zna 99% ljudi koji su kupili iphone jer ih nije ni interesovalo da pitaju, culi su imaju garanciju od firme gde su kupili 6 meseci ili godinu i tu je kraj...naprotiv..tek tu pocinju stvari

Ajd uzdravlje :)

:: Izvini, nalazim da je pitanje apsolutno besmisleno. Telefon kupis u radnji, radnja ti daje garanciju..
:: Sta da ti kazem... Biraj radnju..
::
::
::
:: ...ajde mi samo odgovorite na jedno pitanje vi svi koji vidim da koristite Iphone....platili ste 500e , gde je garancija ? drugim recima imate stvar od 500e kojoj bilo sta da se desi morate sami vaditi i placati pare, isto kao da si na pijaci kupio nest
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Re: Re: @Duca 25.03.2008. 21:19 #48967

status: user
broj poruka: 9388
Zato ti i kazem, biraj radnju. Imam veze sa iPhoneovima, i odgovorno ti tvrdim da imaju garanciju.`





:: heheheh ja se zaista nadam da ti nisi kupio iphone kada tako pricas.
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: Re: Re: Re: @Duca 25.03.2008. 21:22 #48968

status: user
broj poruka: 4506
Imaju svi garanciju ali samo softwersku .....posalji mi na mail ako neces da reklamiras gde ima full garancija u kojoj radnji


Ajd uzdravlje :)

:: Zato ti i kazem, biraj radnju. Imam veze sa iPhoneovima, i odgovorno ti tvrdim da imaju garanciju.
::
::
::
::
::
:: :: heheheh ja se zaista nadam da ti nisi kupio iphone kada tako pricas.
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs