Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
problemi sa softverom na k800i
STRANA 1 OD 1
Kovle problemi sa softverom na k800i 27.03.2008. 20:34 T8988

status: user
broj poruka: 976
Updajtovao sam softver sa poslednjom verzijom R8BF003.Kada nekod pozovem na ekranu pise: operator ne nudi sifrovanje, prenos nije bezbedan.Isto kada ukljucim telefon pise nemate pristup mrezi to se desava i na mts,telenoru i na vipu dakle probao sam kod sva tri operatera ali isto tako mi pise po ukljucivanju telefona.Da bi to resio moram da trazim mrezu tek tada bi nestao ovaj drugi problem, ali zato sa prvim ne znam sta da radim .Drug mi je rekao da postoji neki patch za resavanje ovih nedostataka ali ne zna kako se zove.ne znam ni sam sto sam ga updajtovao uopste.Zna li neko u cemu je problem i da li bi neko pomogao da ga resim.Pozdrav




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dradisic k800 27.03.2008. 21:06 #49230

status: user
broj poruka: 271
čuo sam da su izbacili novi CID tako da je moguće da si ga dobio sa apdejtom, idi na forum (http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?t=9067) mobilnog sveta i tamo pitaj Milančeta_Bg, on zna sve, pa je moguće da ima rešenje za tebe! Pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ..... 27.03.2008. 21:18 #49231

status: user
broj poruka: 976
Hvala sad cu da idem tamo da idem da vidim sta ce da mi kaze.Pozdrav



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ........... 28.03.2008. 20:35 #49333

status: user
broj poruka: 976
Bio sam na mobilnisvet ali on kaze da je njemu sve u redu kao ima poslednji firmwire i kao cuo je samo jedanput za taj problem i kaze kao da stavim stariju verziju softvera ali da li zna neko kako to da uradim sa onim update Servic-om koji sam skinuo sa SE sajta.U njemu nije ponudjena opcija da stavim neki stariji softver.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ........... 28.03.2008. 20:37 #49334

status: user
broj poruka: 976
Bio sam na mobilnisvet ali on kaze da je njemu sve u redu kao ima poslednji firmwire i kao cuo je samo jedanput za taj problem i kaze kao da stavim stariju verziju softvera ali da li zna neko kako to da uradim sa onim update Servic-om koji sam skinuo sa SE sajta.U njemu nije ponudjena opcija da stavim neki stariji softver.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dradisic procackaj malo taj forum 01.04.2008. 14:45 #49722

status: user
broj poruka: 271
i vidi kako da flesujes tvoj fon, bez SE, nego sa tamo ponudjenim uputstvom za fleshovanje telefona, imas i linkove za softwer, moras malo da se pomucis, ako ne onda plati u servis jedno 30-40 evrica pa ce ti oni to uraditi
pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dradisic evo na ovom linku 01.04.2008. 14:49 #49723

status: user
broj poruka: 271
http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?t=11981
ti je sve lepo i slikovito objasnjeno


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs