Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Norton Ghost na NTFS
STRANA 1 OD 1
ludi Norton Ghost na NTFS 19.09.2005. 10:21 T904

status: user
broj poruka: 568
Zna li neko kako da pokrenem norton ghost (koji radi iz DOS-a sa sistemske diskete) sa NTFS particijama na hardu. kad sam to pokusao uopste nije hteo da se digne DOS sa sistemske diskete, a kad sam prebacio particije na FAT32 onda je hteo.
Ukratko: Kako se koristi norton GHOST na NTFS particijama ???
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Nema problema 22.09.2005. 00:16 #2421

status: user
broj poruka: 2270
Ne bi smelo da bude nikakvih problema. Verovatno koristiš mnogo staru verziju ghosta, posumnjao bih i u disketu ali kažeš da se po fat32 lepo diže. Ja već duže vreme koristim DOS verziju sa diskete sa NTFS particijama, bez problema


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 02.10.2005. 19:38 #2503

status: user
broj poruka: 568
moj sam iskopirao sa instalacionog cd-a od nortona 2003, to je ghost.exe fajl na d: koji se pokrece iz dos-a sa sistemske diskete. Cudno mi je da radi sa ntfs particijama jer dos ne vidi ntfs. reci odakle si ti nasao tvoj ghost ???

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chinaboy ghost je u redu 09.10.2005. 16:35 #2565

status: user
broj poruka: 56
I ja imam Norton Ghost 2003 i pokrecem ga sa diska tako sto sam napravio butabilan disk skinut sa startup diskete od win98. Bez problema radim sa svim vrstama particija.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646101.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs