Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Opet ja i Wirelless...
STRANA 1 OD 1
alexi Opet ja i Wirelless... 08.04.2008. 18:51 T9191

status: user
broj poruka: 677
Pogledajte temu:
http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=9172&forid=19&katid=5

UDALJENOST VAZDUSNOM LINIJOM JE DO 4KM... Kada sam vam to rekao, zanima me cena opreme, tj svega sto je potrebno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL u prosloj temi 08.04.2008. 20:04 #50460

status: user
broj poruka: 537
Dobio si adekvatan odgovor od psihoyu-a , cak je i cene pogodio (+/- 5%) . Poslusaj coveka i zavrsices sebi fin posao. Sto se tice Mikrotik servera, mi smo ga koristili u lokalnoj mrezi i za raspodelu interneta. U sustini odlicno radi, ali moras malo i da se razumes da bi mogao to sve lepo da podesis. Uz to, imas peripetije oko odrzavanja jos jednog racunara + troskovi za struju (nemoj da se smejes, nas je samo struja za komp mesecno kostala oko 700din), Takodje, kao masina za mikrotik se uglavnom koriste neke starije konfiguracije tako da ti je tu i pouzdanost malo labavija :) mozda ti je lakse da kupis fino ono sto su ti vec preporucili u prethodnoj temi i bices miran. Sve cene mozes videti u Netiksu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 08.04.2008. 23:11 #50484

status: user
broj poruka: 1191
Pa lepo sam ti rekao sta ti treba od opreme ?
Zar nisi rekao da je udaljenost 10 km ?

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexi Hm.... 09.04.2008. 21:02 #50561

status: user
broj poruka: 677
Pomenuo sam udaljenost, ali nisam bio siguran za vazdusnu liniju, pogledaj prvi post.
U svakom slucaju hvala, drugari...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro .. 10.04.2008. 02:49 #50586

status: user
broj poruka: 288
Sto se tice `labavije pouzdanosti` Mikrotika i P2 masina, samo cu reci da moja vec 3. godinu radi bez ikakvih problema. Kako sam je tada podesio, vise nista nisam dirao. Eno, radi i dan danas. Bas me zanimaju te peripetije oko odrzavanja jos jednog racunara. Kako se manifestuju? APovi su mi se pre ili kasnije zaglupljivali usled opterecenja, tako da je morao reset cesto da radi.

700din struje??? Pa na cemu je se vrteo taj MT?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro .. 10.04.2008. 02:50 #50587

status: user
broj poruka: 288
Sto se tice `labavije pouzdanosti` Mikrotika i P2 masina, samo cu reci da moja vec 3. godinu radi bez ikakvih problema. Kako sam je tada podesio, vise nista nisam dirao. Eno, radi i dan danas. Bas me zanimaju te peripetije oko odrzavanja jos jednog racunara. Kako se manifestuju? APovi su mi se pre ili kasnije zaglupljivali usled opterecenja, tako da je morao reset cesto da radi.

700din struje??? Pa na cemu je se vrteo taj MT?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs