Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
re:adsl brzina
STRANA 1 OD 1
Mladic re:adsl brzina 29.09.2005. 18:38 T931

status: user
broj poruka: 68
:: Ako neko zna neku dobru adresu za slobodan download full gusarskih igara i divx filmova na netu da mi odgovori ovde ili na email chabra023@hotmail.co
:: yelim da malo opteretim ADSL
::
:: hvala.pozdra
::

Tuxx:
https://www.torrentreactor.net je sajt, ali tamo su samo torrent fajlovi.
Skines program azureus naprimer pa pomocu ovih torrent fajlova
downloadujes. ja tako skidam preko 100 GB mesecno !

Mladic:
Upravo sam isprobao taj program Azureus, sve je ok,samo jedan problem, stvarna brzina downloada mi nikada nemoze da predje vise od 15-16kb/s, najcesce skida brzinom oko 10kb/s sto je previse sporo, imam adsl 600kb/s
Kada downloadujem preko preko browsera Opere ili Getright-a neku mutiku programe i slicno stvarna brzina je 80-90 kb/s, kako sad to da ovde u ovom programu to nemoze,neznam jesam li toliki baksuz da sam mozda pogodio fajlove koje skidam sa torrenta koji su preoptereceni ili je moza do servera, probao sam vise raznih igrara programa filmova da skidam i ista prica,dali se to moze podesiti u opcijama ili ne tj poboljsati, ti rece da mesecno skines 100gb kojom brzino ti to skidas realno tj koju vezu koristis,ja ovako nemogu sa ovom brzinom ni 20tak bg.
hvala pozdav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs