Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
NOKIA N70 upoooomoć
STRANA 1 OD 1
KaiserSoze NOKIA N70 upoooomoć 16.04.2008. 16:50 T9313

status: user
broj poruka: 568

Posle 2 godine korišćenja došlo je vreme za zamenu istog...

Instalirao sam NOKIA PC Suite 6.86, povezao sam tel preko usb kabela i krenuo da vadim podatke sa telefona.

Prva stvar koja me je iznenadila je poruka da telefon ne podržava PC Suite !?

Uspeo sam da izvadim bez problema svu mutlimediju, slike, fajlove, mp3 i slično.
Napravio full backup onako kako to PC Suite dozvoljava.
Ali, neće ni da čuje da mi izvadi kontakte i sms poruke. Krene i pukne, nakon nekoliko sekundi.

A tu se nakupilo xxx kontakata za ove 2 godine i svi su u memari telefona. Što poslovnih, što privatnih.

Pomoć, šta da radim ????

update samog software-a sam uradio sa sajta NOKIA-e i opet isto.

Kontakte mi vidi kroz windows exprorer ali šta sa njima da radim, ne daje mi nikakve opcije.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 16.04.2008. 16:58 #51165

status: user
broj poruka: 4506
Aloha...pa imas u opciji da markujes sve kontakte i da ih samo kopiras na sim karticu....to ti je najednostavnije resenje i uvek ce biti sa tobom.(pod uslovom da ti nije ona matora sim kartica od pre 10 god sto je podrzavala 50 ili 100 mesta za kontakte.

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s Re: .... 16.04.2008. 17:13 #51168

status: user
broj poruka: 371
:: Aloha...pa imas u opciji da markujes sve kontakte i da ih samo kopiras na sim karticu....to ti je najednostavnije resenje i uvek ce biti sa tobom.(pod uslovom da ti nije ona matora sim kartica od pre 10 god sto je podrzavala 50 ili 100 mesta za kontakte


...provereno i jednostavno :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm ... 16.04.2008. 17:20 #51169

status: user
broj poruka: 1454
Slazem se sa ova dva posta. Imam isti telefon, i radi besprekorno vise od 2 god, ne znam zasto ti se javlja takav problem.
Ali mi je nejasno zasto nisi koristio default PC suite koji si dobio uz telefon, ko zna sta je on pokupio dok si mu radio update. Ako ti je radio do sada, ne vidim razlog da mu radis update.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Glupost Je Neunistiva!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs