Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
N73 ME opet
STRANA 1 OD 1
doca80 N73 ME opet 16.04.2008. 17:45 T9316

status: user
broj poruka: 3053

Stalno me cima neko sa skrivenog broja. Cuo sam da postoje neke sifre koje se ukucaju koje otkrivaju broj. Da li neko slucajno zna nesto o tome? Ja sam na 064 mrezi!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Pa kad si popularan 16.04.2008. 17:51 #51175

status: user
broj poruka: 3737
Za sifre ne znam, al znam da imaš program black list za blokiranje psihića.

http://pcberza.rs/forum/topic.php?topid=6954&forid=8&katid=4

Ovo će ti delimično pomoći.

a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Ma znam za program 16.04.2008. 18:01 #51177

status: user
broj poruka: 3053

znam i da mogu u poslovnici Telekoma da podnesem zahtev da toj osobi koja me uznemirava trajno blokiraju broj,ali sta god da uradim NECU saznati KO ME JE CIMAO,jer je poslovna politika firme da nikad ne otkrivaju identitet `psihica`! Ja samo zelim da saznam KO ME CIMA! A kad saznam ko je...hehe,pa recimo da imam ja neke svoje metode sa `psihice`!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 16.04.2008. 18:34 #51185

status: user
broj poruka: 4506
ma bre ti hoces da vidis jeli ribica ili ne .) ....Sta se femkas ko mlada, reci slobodno pa nasi smo .)

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Hehe 16.04.2008. 18:51 #51186

status: user
broj poruka: 3053

nije to u pitanju. Ja devojku imam i ne bih je menjao nizasta na svetu!!!!!!!! Sumnjam na jednu osobu,a pajsgudgud je lepo rekao `psihic`! Pa bih jako voleo da saznam da li je to ta osoba,a ako se ispostavi da jeste... e za to sam rekao da imam ja neke svoje metode.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ne mozes nikako 16.04.2008. 22:42 #51227

status: user
broj poruka: 9388
Popstoji varijanta, ali sada je niko od nas smrtnika vise ne moze dobiti. Licno sam se uverio, pre par godina, kada su mom drugu u tadasnjem Mobtelu, pustili varijantu da niko ne moze da mu sakrije ID. Dakle, ja otkucam sifru za skrivanje broja, medjutim njemu i pored toga izadje broj na ekranu. Tu pilot `privilegiju` je posedovao 7 dana i onda su mu je uknuli. Pricalo se posle da je ostavljena samo za par brojeva `na vrhu`.

Potom sam se raspitivao kod nekih uticajnijih ljudi u MTS da li i oni to imaju, medjutim samo su slegli ramenom i rekli da prvi put cuju za tako nesto.

Dakle, cuti i trpi...




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 16.04.2008. 23:02 #51232

status: user
broj poruka: 12057

Svaki put se javi i sabijaj mu kredit.
Kakvog ološa bezobraznog postoji, da se smrzneš. A to sakrivanje broja bi zabranio !!! Čemu to ??
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Znaci 16.04.2008. 23:15 #51233

status: user
broj poruka: 3053
moracu da odem u poslovnicu Telekoma i trazim da toj osobi ukinu broj zbog uznemiravanja,pa makar i ne saznao ko je u pitanju.Jednom ga upozore,drugi put ukidaju broj. Ja radim po smenama,nocni rad i sve ostalo,pa kad me neki shaban sa skrivenim brojem probudi... A ako je to osoba na koju sumnjam,dzabe je da se stalno javljam da bi mu skidao kredit jer je ta osoba na post paid-u pa bi mu skinuo svega sekundu dve sa racuna kad bi se javio! Hvala na odgovorima.pozzzzzzzzzzzzz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs