Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
DVD Player!
STRANA 1 OD 1
SkyFire DVD Player! 18.04.2008. 01:35 T9349

status: user
broj poruka: 18472
Ljudi treba mi pomoc oko izbora playera za mog drugara...Naime evo sta mene tacno zanima tj sta ocekujem od takvog playera...Znaci podrska za Divx i nase subbtitlove...Da je kao citac dobar i da ne pravi pobleme sa fontovima i sl...Znaci taj deo oko nasih subtitlova me najvise muci...Hocu DVD player u Full-u da je miran na duze staze...


Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 18.04.2008. 01:40 #51374

status: user
broj poruka: 12057

Pogledaj jel ima da se nađe SkyVision IP966, znači stariji ne ovaj novi MGX007.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: 18.04.2008. 09:27 #51384

status: user
broj poruka: 7761
Kolega bez uvrede ali ta robna marka je najvece djubre koje je uslo u moju kucu sem MSI CDRW 52a. Danas pomenuti `SkyVision IP966` sluzi (nakon sto sam ga od muke i nerviranja bukvalno tresnuo o patos) kao postolje za Pioneer s300, koji je uzgred jeftiniji od nadaleko cuvenog `SkyVision IP966` koji cita smirglu.

Kad uzmes u ruke daljinski odmah vidis zasto je Pioneer to sto jeste a zasto je `SkyVision IP966` ono cime sam ga nazvao. Mozda jedina mana Pioneer-a su nesto sitniji titlovi ali su barem ispod filma a ne preko slike, ima crnkastu providnu masku ispod titlova tako da su citljivi i ako su preko samog filma, podesavanje kodne strane za manje vise 200 jezika, sjajna grafika, preskakanje reklama na trafika diskovima. Ja sam ga platio nesto ispod 6000 dinara a sad za te i manje pare ima da se nadje model s400.

O dizajnu ne bih da diskutujem ali Pionner bar ima odlicnu zavrsnu obradu.

E da kupio sam ga kod sajma u onoj velikoj robnoj luci gde ima sve za kucu Euro-nesto.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

::
:: Pogledaj jel ima da se nađe SkyVision IP966, znači stariji ne ovaj novi MGX007
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 18.04.2008. 12:13 #51406

status: user
broj poruka: 18472
Pa dobro ljudi dajte jos neki primer...Kako cu da kazem coveku sta da uzme...Meni licno ne treba za te svrhe,ja samdavnppazario Panasonic i prezadovoljan sam...Moramo resiti ovu dilemu!


Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 18.04.2008. 12:17 #51407

status: user
broj poruka: 18941
slazem se da je takva krsina da mu tastteri odpadaju, po meni je solidan Philips, LG, a Pioneer je stvarno dobar, samo sto je malo skuplji..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 18.04.2008. 15:02 #51423

status: user
broj poruka: 12057

Uvrede nema, al poznajem tri profesionalca koji ga razvaljuju od exploatacije svaki dan i nemaju probleme.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: 18.04.2008. 15:46 #51425

status: user
broj poruka: 7761
Dobro je da nema uvrede .
Ja znam jednog profesionalca od OSAM godina koji skoro urnise pomenuti Pioneer i za sada mu i posle godinu i kusur nista ne fali. Profesionalac je inace moj sin i kad se navadi na 6x1 crtane ne staje dok ne odgleda disk dva, ili dok ga motkom ne oteram napolje da se igra.

Inace probao sam Philips, nije los ali mi se nije dopala grafika.

Zaboravio sam jos jednu dobru stranu Pioneer plejera ako imas AVI sa dva ili vise audio streem-a mozes da biras koji hoces kao da je klasican DVD u pitanju dok kod sky-Vision-a to ne radi jer svira oba u isto vreme i sta onda, onda prekines takav film i startujes drugi.
Meni je ova mogucnost kod Pioneer-a sjajna posto imam dosta crtanih sa nasim, engleskim, spanskim ili japanskim sinhronom pa biroam koji hocu.
Mozda je skuplji koju stotinu dinara ali radi, za razliku od Sky-visiona koji je krs nad krsevima, meni je radio manje od godinu dana kako valja, drugaru nije hteo da izbacuje disk na daljinski a ni da ga pali/gasi, o zavrsnoj pbradi da ne govorim posto je viska lepka DA LEPKA bilo na sve strane jedva sam ga skinuo sa ruku kad sam se umazao prilikom instalacije, pa ti vidi sta ti je ciniti.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

::
:: Uvrede nema, al poznajem tri profesionalca koji ga razvaljuju od exploatacije svaki dan i nemaju probleme
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: A šta nije vam jasno, e biće vam jasno, biće vam jasno, j......
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC SkY je Djubre 19.04.2008. 01:53 #51493

status: user
broj poruka: 9388
Zanima me sta mislite o iks-vejvovima... meni su se OK pokazali... par komada... definitivno odlicna podrska za prevode...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: SkY je Djubre 19.04.2008. 10:08 #51511

status: user
broj poruka: 7761
Ne znam sta da kazem na X ali jedno je sigurno dugo su na trzistu a ni dizajn im nije los, finalna obrada dobra, raniji modeli su imali nekih minornih problema sa titlovima ali ovi novi nemaju tih decijih bolesti.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Zanima me sta mislite o iks-vejvovima... meni su se OK pokazali... par komada... definitivno odlicna podrska za prevode..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Sky ... 21.04.2008. 01:21 #51772

status: admin
broj poruka: 712
Ja prošle godine kupio SkyVision IP966, doneo kući - ne radi, mrtav skorz. Zamenim ga kod prodavca, a novi crkne posle mesec dana. Nisam ga ni popravljao, to čudo više u moju kuću ne ulazi.

Imam dobra iskustva sa NEO PDX-77, čini mi se da mu je to oznaka. Moji poznanici i rođaci imaju nekoliko komada, a i ja imam jedan i svi rade besprekorno već duže vreme.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs