Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
MENI JE SUMNJIVO
STRANA 1 OD 1
doca80 MENI JE SUMNJIVO 21.04.2008. 16:58 T9398

status: user
broj poruka: 3053

Ja ovaj forum pratim vec duze vreme,i primecujem da nikad nije bilo tako puno novih clanova za tako kratko vreme(zadnjih mesec dva),taman od one afere sa BOZINOM! I to sve vise novi clanovi imaju neki negativan stav,pokusavaju da izazovu ugledne clanove PC BERZE nekim nebuloznim stvarima, imaju slican polupismeni nacin pisanja i izrazavanja emocija(besa)! Meni je to jako sumnjivo i vuce mi na... nekog poznatog! Da li neko uposte proverava nove korisnike? ADMINI,ZMAJKO,neko?!?!?!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Hehe... 21.04.2008. 17:03 #51847

status: user
broj poruka: 1454

... slazem se sa tobom, sve je to mnogo slicno. Hehe Bozin,

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 21.04.2008. 17:23 #51853

status: user
broj poruka: 4506
To su bre likovi sa benchmarka koji su dosli samo da bi napravili pometnju ovde kao i da bi se svadjali, malo trpali skyfire-a....lepo sam im rekao nek se vrate tamo ako ce praviti probleme pa nek se tamo prave `pametni`..u suprotnom svako je dobrodosao na forum...

Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict i ja sam primetio 21.04.2008. 17:40 #51858

status: user
broj poruka: 4515
dolaze likovi i samo traze neki razlog da izazovu nesuglasice, kao pitaju nesto a onda prosipaju pamet! A to sto kaze Ognjeni ima smisla!
___________________________________

Eagle 8500GT = zlo


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: i ja sam primetio 21.04.2008. 17:52 #51864

status: user
broj poruka: 4506
Naravno da ima, jer su sve to proverene informacije.Ovaj jedan koji zasad cuti i ne exponira se previse je admin na tom forumu, videcemo da li je i on dosao sa istom namerom kao ovi ostali freakovi koji prave probleme.Mislim da su promasili forum ako im je to bio razlog dolaska...mene apsolutno ne zanima koliko ko zna, necu ga osuditi zbog znanja ili manjka istog ali bre ako ce da nekog ismevaju i prave se ludi bez razloga i povoda, ponasajuci se nadmeno prema ostalima, bezobrazno i primitivno e tad ne mogu da cutim i da se pravim kao da je sve ok.

Ajd uzdravlje :)

:: dolaze likovi i samo traze neki razlog da izazovu nesuglasice, kao pitaju nesto a onda prosipaju pamet! A to sto kaze Ognjeni ima smisla
:: __________________________________
::
:: Eagle 8500GT = zlo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm admin?? 21.04.2008. 17:57 #51866

status: user
broj poruka: 1454

To mora da su zajebane nesuglasice, kada admin jednog, dolazi na drugi forum, radi takvih stvari.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: admin?? 21.04.2008. 18:04 #51867

status: user
broj poruka: 4506
On nije pravio probleme dosad, videcemo......

Ajd uzdravlje :)

::
:: To mora da su zajebane nesuglasice, kada admin jednog, dolazi na drugi forum, radi takvih stvari.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Ogi bre 21.04.2008. 18:08 #51869

status: user
broj poruka: 3053

ADMIN!Jesi ti siguran? Mislim,glupo je traziti da kazes ko je u pitanju,jer covek mozda nema lose namere i na ovaj forum je dosao da bi obogatio njegovo znanje,pa nemamo pravo da ga javno isprozivamo,ali barem kazi jel to jedan od ovih `novopecenih` forumasa!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Ogi bre 21.04.2008. 18:19 #51871

status: user
broj poruka: 4506
Govorim vam jeste ali nije pravio probleme...on nije jedan od ova dva freaka sa kojima sam se raspravljao ova 2 dana, oni su posebne zivuljke....Nisam nista rekao protiv njega super ako je dosao da bi pomogao znanjem ne govorim nista unapred...samo kazem dosli su sa istog mesta.

Ajd uzdravlje :)

::
:: ADMIN!Jesi ti siguran? Mislim,glupo je traziti da kazes ko je u pitanju,jer covek mozda nema lose namere i na ovaj forum je dosao da bi obogatio njegovo znanje,pa nemamo pravo da ga javno isprozivamo,ali barem kazi jel to jedan od ovih `novopecenih` forumasa
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 21.04.2008. 22:19 #51907

status: user
broj poruka: 1191
Mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole !!!
Nek seru koliko oce, mogu da ga duvaju, ja jedva cekam te pametnjakovice da ih napusim!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Midle ages 21.04.2008. 22:20 #51908

status: user
broj poruka: 6643
A da ih bacimo u vrelo ulje? Ako se ispeku, onda su admini sa drugog sajta koji imaju zle namere, a ako ne, onda su ok! To je palilo da se ustanovi da li je dotični veštica ili ne, pa što da ne pali i da li je ili nije BOzin & Co. Ltd.

Ma, ništa to nije. Dovoljno je da mi koji se držimo ovog sajta poduže, zadržimo kulturu i smirene nerviće i to će neminovno da postane politika i kultura ovog foruma, a ovakvi minobacači, upadači i frustrirani likovi sa problemima u komunikaciji... uvek će iznova i iznova da dolaze. Pa, možda tu ima i cool likova koji su samo imali grozna životna i forumaška iskustva, pa možda nekog i preobratimo. Bar kad se ispuca. Možda malo pocrveni i okrene drugi list. I to je nešto.
Ko se samo seća kako se Machine palio i kako je to daleko išlo u vređanjima i jalovim prepucavanjima. A tih likova nigde, a ni živaca koje su pojeli a nisu ih bili vredni.
P.S. Sve računarske mudrosti davno su provaljene u običnom narodu, za ovu ovde važi, PSI LAJU, KARAVANE PROLAZE.

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs