Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Graficka karta
STRANA 1 OD 1
chief Graficka karta 04.10.2005. 13:08 T944

status: user
broj poruka: 1

Posto sam prilicno neupucen u trenutnu ponudu(ili bar nisam bio do pre par dana), zanima me sta je napametnije kupiti za nekih 100 evrica?
Gledao sam po netu i po cenovnicima i nekako mi je ATI 9600Pro/256MB najblizi izboru(bar trenutno).
Zanima me vase misljenje i da li je to dobar izbor?
Sta se pametnije moze uzeti za iste pare(ako postoji) itd.?
Da, i cija kartica gore navedene je najbolja(ASUS,Sapphire,Club 3D,HIS,...ili sta vec)?
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad gfx 04.10.2005. 19:20 #2513

status: user
broj poruka: 4747
Ma kakav 9600 pro. Mozes da kupis 9600 xt koji je brzi 30 % od pro-a i to za 70 evra (koriscen). Ali nemoj, nego ako imas 100 nadji nvidia 6600, to je vec malo bolje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB 6600 06.10.2005. 23:11 #2537

status: user
broj poruka: 281
Za 110-115 Eura mozes da kupis Gainward 6600 (1760/Ultra)AGP,128Mb.Ja imam tu karticu i dobra je.Za malo vise para mozes da kupis isti model ali u Golden Sample varijanti koja je jos bolja.Polovne graficke kartice su losa kupovina.Malo ces da ustedis a mozes da imas velikih problema.
Igor B.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs