Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
MSi SIS648
STRANA 1 OD 1
MilosNBG MSi SIS648 24.04.2008. 09:52 T9461

status: user
broj poruka: 1586
Pozdrav!

Probelm je sledeci, MSI ploca sa sis648 chipsetom, Celeron i gf4ti400. Kada Pokrenem instalaciju sistema sve ide ok do prvog podizanja... Tada mi na monitoru pokaze, mislim 8-bit boje, i nema one trkalice za loading... sekund posle toga ide restart... Menjao sam grafiku, probao drugu verziju win-a, menjao memoriju i nista... uvek ista stvar...

Da li ima neko ideju sta bi moglo da pravi ovakam problem, meni jedino jos pada na pamet da je AGP gotov...

Hvala unapre!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Non of the above 24.04.2008. 10:51 #52268

status: user
broj poruka: 4163
Tvoja ploča ima jednu od najgorih kombinacija MSI `ploča` i SIS čipset. 95% da je ploča a 5% sve ostalo zajedno. Eventualno proveri hard da nema buđave sektore (najbolji program za to je MHDD)

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG hehe 24.04.2008. 11:38 #52274

status: user
broj poruka: 1586
Zanimljivo... :o) Evo dok sam cekao odgovor, testirao i hard i sve je ok... probao drugi hard - isto... sta ces, takav mi horoskop :o)

Pozdrav i hvala!
U zdravlje!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs