Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
sgh d900i
STRANA 1 OD 1
bikili sgh d900i 24.04.2008. 17:25 T9470

status: user
broj poruka: 17
Nikako ne mogu da pošaljem MMS! Dobila sam podešavanja i mogu da idem na internet, kad pošaljem MMS posle određenog vremena javi da ne može da se konektuje na server. Molim za pomoć ako je neko imao slične probleme! Unaprijed hvala!
nikolina
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Nećeš ni moći 24.04.2008. 17:31 #52326

status: user
broj poruka: 6643
A da bi ipak mogla, potrebno je da znaš kod kojeg si operatera (svoj broj... 06x) i šta si od podešavanja uopšte odradila na telefonu do sada.
Najlakši metod je da se obratiš help-u svog operatera, besplatni su pozivi, i da te lepo provede korak po korak kroz podešavanje, ili, da ti pošalje poruku kojom se sam telefon setuje na potrebna podešavanja (nije moguće za sve modele telefona)...
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bikili .. 24.04.2008. 17:52 #52327

status: user
broj poruka: 17
naravno da sam dobila poruku za podešavanje od svog operatera ali ne ide.Hvala ti Pisko
nikolina

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar nije sve bas tako 24.04.2008. 23:54 #52360

status: user
broj poruka: 3995
da li je telefon skidan sa mreze mnogo znaci jer prilikom otkljucavanja mogu ostati zakljucane neke aplikacije najcesce su to mms i internet,ali ako ti je telefon org.probaj restart,pa mu izvadi karticu pa ponovo je ubaci i instaliraj njihove parametre,ali i pisko je pogodio mozes zvati ali jedino za mts service centar je poziv dzabe,telenor jede pare


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bikili ... 25.04.2008. 09:26 #52399

status: user
broj poruka: 17
Zvala sam operatera i ponovo su mi poslali poruku za podesavanje ali kad pokusam da je otvorim javlja mi gresku u konfiguraciji.Ponovo ne ide. Telefon je ok, nov je, nisam nista skidala sa mreze.
nikolina

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bikili Uspjela sam! 25.04.2008. 09:54 #52402

status: user
broj poruka: 17
Nasla sam na sajtu mts-a podesavanje za mms i rucno podesila, sad radi.Pozdrav svima!
nikolina

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs