Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
forwardovanje portova, istrazivanje ruda i gubljenje vremena {-_-}
STRANA 1 OD 1
yowla forwardovanje portova, istrazivanje ruda i gubljenje vremena {-_-} 25.04.2008. 21:19 T9496

status: user
broj poruka: 39
Pre nedelju dana uzeo sam paket ADSL-a preko PTT-a, za firmu kojoj izdajemo prostor, ali sa kojom delimo telefonski broj!Kako njih nema vikendom, ja iskoristih mogucnost da uzmem modem,prikachim ga na svoj komp. i zeljno krenem sa skidanjem preko e-mule-a>Tu medjutim, nichim izazvano dolazi do problema, jer e-mule ne moze da se korishcenjem opcije UPnP samoiskonfigurishe i trazi da manuelno forwardujem portove, da bi mogao da koristim isti!Ne treba da pricham da sam ga sve razumeo, obzirom da sam pre toga koristio kablovski i da je sve sam UPnP zavrshavao kod toga, tako samo mogu da mu uzvratim I JA TEBI!{-_-}
LM drugari, ako neko moze ukratko da mi kaze kako, shta, gde uci, koje vrednosti uneti...al` mi je malo hitno, da ne prodje vikend mislim!{-_-}
Mucas gracias
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s ... 25.04.2008. 21:33 #52457

status: user
broj poruka: 371
https://www.portforward.com

Ovde bi trebalo da nadjes sta ti treba...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 25.04.2008. 21:42 #52459

status: user
broj poruka: 12057

Ma jašta, portforward.com pa traži šta ti treba.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
yowla mucas gracias 25.04.2008. 22:20 #52467

status: user
broj poruka: 39



Nije da nishta nisam napravio...forwardovao sam kako treba TCP, ali UDP ne mogu...LM, shljaka i ovako, pa sad...A modem je Sagem fast 1201...nema ga na listi...dobar je, odlichan je...{-_-}
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict kod modema koliko je meni poznato nema sta da forwarduje! 26.04.2008. 00:15 #52493

status: user
broj poruka: 4515
imas blombu kod provajdera.... konektuj se username/ip@ptt da zaobidjes NAT( dobijes adresu iz javnog opesga) i to mora da radi!
___________________________________

Eagle 8500GT = zlo


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 26.04.2008. 00:51 #52496

status: user
broj poruka: 711
Pratei uputstva sa https://www.portforward.com, a mozes da pokusas i ovde na forumu da koristis pretragu... Pitanje je bilo vec mnogo puta

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs