Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Dumping physical memory - Pomoc!!!
STRANA 1 OD 1
MilosNBG Dumping physical memory - Pomoc!!! 14.10.2005. 03:49 T976

status: user
broj poruka: 1586

U poslednje vreme komp mi prijavljuje gore navedenu stavku tj. dumping physical memory, pa bih zamolio da mi malo pojasnite sta to znaci i sta moze biti uzrok tome. Da li to moze uzrokovati padove izvrsenja programa i sl jer na kompu skoro da ne mogu da pokrenem igre i instalirane programe. A da, i cesto hoce da zabode a onda pomaze samo dugmence reset. Ako je od neke pomoci evo konfiguracije:

cpu; Intel Celeron P4 2.3GHz
ram; 256MB DDR
Ploca: Asus P4S8X-X SIS chipset
Grafika; All-In-Wonder Ati Radeon 8500DV 64MB DDR
hdd; Maxtor 80GB ATA133 7200rpm

Sistem je Windows XP Home Edition i to instaliran sa originalnog diska, a pravi sranja sa svakim sistemom koji mu stavim.

Unapred hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragoslav Resenje. 14.10.2005. 10:01 #2600

status: user
broj poruka: 3
Ja sam imao slican problem. Meni je masina izbacivala istu poruku ma sta radio. Cak i kad je upalim i ostavim da stoji posle nekog vremena bi se zakucala. Sve sam probao da menjam, jedno po jedno i onda sam zamenio napajanje (problem je pravio konektor napajanja za plocu) i od tada radi kao sat. Ta masina ima ICS i radi bez prekida poslednja 3 meseca.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set moje misljenje 17.10.2005. 10:29 #2648

status: user
broj poruka: 165
Moguce je da ti ne valja memorija.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs