Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
jel zna neko...
STRANA 1 OD 1
Ruff jel zna neko... 14.05.2008. 14:40 T9809

status: user
broj poruka: 829
...gde u bg imaju da se kupi adapter za sluske za se w810i?... ali bas taj model mi treba, moze i sa sluskama, svejedno...

i da ne otvaram jos jednu temu, imam belog pioneera 111d, zanima me ima li negde da se kupi crna maska, da zamenim?... mnogo bi mi bilo glupo da imam beli dvd drajv u crnom kucistu...lol

unapred hvala na odgovorima!:)

Nikolas
every day 4 us something new...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 14.05.2008. 14:48 #54394

status: user
broj poruka: 12057

Ja imam 2 dela rezača u crnom kućištu, Chieftec-ova mat crna boja i baš volim što su kontrstni. Trulo mi je kad su baš iste bojeo kao kućište, ne primetim ponekad na nekim da je otvorena fioka pa malo fali da je odvalim.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe šta napisah, ubija me ova tastatura na laptopu 14.05.2008. 14:50 #54395

status: user
broj poruka: 12057

...2 bela rezača...
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pa pogledaj u nekom servisu... 14.05.2008. 15:23 #54397

status: user
broj poruka: 7761
Ima kucista kod kojih prilikom ugradnje DVDRW-a moras da skines prednju masku pa im je mozda preostalo viska.
Sa starim LiteON 1693s sam dobio tri maske i mogao sam da kombinujem do mile volje.
Ali kad sam probao da promenim masku na novom skapirao sam da je drugacija plastika na tray-u pa sam tuzno gledao srebrnu masku koja bi legla na crni centurion 5 sa srebrnim lajsnama sa strane.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff re 14.05.2008. 23:49 #54414

status: user
broj poruka: 829
@bax2003: sto se problema nevidljivog/odvaljivanja tray-a tice, to mi se isto desava sa mojim crnim lg-jem, ali sad da imam jedan crni i jedan beli drajv... ne verujem da bi bila srecna kombinacija...:/ a ne farba mi se nesto...lol ne znam. probacu, pa kako bude.

@maliabner: tacno, to mi ne bi palo na pamet, mozda im je preostao koji defektan model... dobro razmisljanje. hvala na predlogu!:D

a jel zna neko ovo za sluske, to mi je jako bitno?:/


Nikolas
every day 4 us something new...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs