Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Inno 3d 6600GT AGP
STRANA 1 OD 1
punkosaur Inno 3d 6600GT AGP 17.10.2005. 20:06 T987

status: user
broj poruka: 2

Nedavno sam u jedno cenovniku naisao na ovu graficku karticu prilicno povoljno u odnosu na npr Asus ili MSI (jedno 40-50 evra jeftinije).Inace zelim da kupim 6600GT, pa me zanima da li je neko imao nekih iskustava sa pomenutim Inno modelom i da li se on mnogo razlikuje od kartica drugih proizvodjaca posto je dosta jeftiniji?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
serhio OC 18.10.2005. 14:46 #2667

status: user
broj poruka: 54
Verovatno ne moze mnogo (ili uopste) da se klokuje, a i kvalitet izrade je mnogo slabiji pa je zato jeftinija.

POSETITE https://www.piratesunited.com i saznajte svasta o hardveru

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenia Bolji je GIGABYTE veruj mi!!! 23.11.2005. 11:01 #3070

status: user
broj poruka: 13

xendza Beograd

Proveri sam ako mi ne verujesh. Mozes da kupish za samo 15000 dinara vrlo dobru 6600 gt karticu ( agp ) procesor joj shljaka na 500 Mhz a memorija na 1000 Mhz a, brza lepa i kvalitetna kartica. Vise se isplati da das tih 20, 30 evrica vise nego da se posle kajes. Jer ove novije igrice vrlo su zahtevne a 6600 gt gigabyte sluzila bi te 2 godine minimum!! poz od xenie....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs