Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Zna li neko neki kvalitetan program za pakovanje registry baze Windows-OS
STRANA 1 OD 1
Gonzales Zna li neko neki kvalitetan program za pakovanje registry baze Windows-OS 21.10.2005. 15:31 T994

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Treba mi neki proveren i dobar program da malo upakujem registry bazu jer mi 6 programa jos uvek zauzimaju bazu iako sam ih deinstalirao i upotrebio registry cleaner.Molim za download lokaciju i preporuku nekog iskusnog clana foruma.
S postovanjem,Brzi Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 21.10.2005. 22:34 #2690

status: user
broj poruka: 736
Za mene ne postoji jedan program koji moze zadovoljiti u potpunosti pa koristim vishe njih.Npr. TweakNow RegCleaner Pro koristim za defragmentaciju registry-ja (u cishenju nije neshto) ali nije besplatan pa treba juriti krek.Pored njega koristim RegCleaner , RegScrubXP i od pre neki dan WinASO Registry Optimizer 2.0 koji se pokazao najbolje (svi ovi su besplatni).Za WinASO adresa je WinASO.com a tamo ima i program WinASO RegDefrag za defragmentaciju registry-ja (besplatan).RegCleaner i RegScrubXP sam nashao preko Googla pa ne znam adrese napamet.
Od svega navedenog preporucujem WinASO Registry Optimizer i WinASO RegDefrag i RegCleaner shto je u principu sasvim dovoljno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Ispravka 21.10.2005. 23:04 #2694

status: user
broj poruka: 736
Mala ispravka WinASO Registry Optimizer nije besplatan ali serial ima svuda na netu.RegDefrag je besplatan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kasno Marko... 10.11.2005. 22:45 #2882

status: user
broj poruka: 6643

Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Pošto je za odgovor verovatno kasno za one koji budu kasnije pregledali i zainteresovali se, dobar, i poprilično temeljan čistač je Registry Healer ili RegHealer. Zanimljivo je kada se pokrene nakon prethodno nabrojanih programa i pronađe znatnu količinu prljavog veša iz registra... i on je "besplatan", ali malo teže...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs