Prilikom ukljucivanja racunar uopste ne prepoznaje HDD. Povezivao sam ga na drugi racunar i radi bez problema. Pokusao sam da ga spojim sa plocom preko magistrale za CD ali kaze da nije nesto kompatibilno. Pri ukljucivanju racunara HDD se `zavrti` ili kako se vec kaze. Predpostavljam da nije napajanje u pitanju. Ako neko zna molio dih za odgovor. Unapred zahvalan.
Probaj da ocistis prasinu sa cipa koji kontrolise rad IDE uredjaja. Ja sam imao isti problem i ispostavilo se da je prasina pravila kratak spoj na nozicama cipa! Mozda je i kod tebe slican problem? U svakom slucaju, nista te ne kosta da probas
Broj postavljenih tema: 60423. Broj poslatih odgovora: 647741. Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.