Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Sampro i7 Master računar
STRANA 2 OD 8  
SkyFire Re: Samo 100 komada 10.05.2009. 21:23 #113059

status: user
broj poruka: 18472
Mogao je da se nadje povoljno ali se te prilike samo jednom mogu da iskoriste.Bilo je par komada u Nemackoj da se kupe i to bas za evropsko trziste (volan sa leve strane)..
Nema sta.Lancer EVO IX otkida kako ide i koliko je stabilan.
Trenutno je na scenu dosao novi pobednik i dosta napredniji auto.Ovaj Nissan R35 Skyline je definitivno savrsenstvo od auta.

I Want to believe - The truth is out there





:: Ako se dobro sećam, Lancera EVO VIII MR FQ400 je napravljeno samo 100 komada, i svaki je kod menjača imao broj koji je po redu proizveden. Koštao je nešto `relativno malo` (naravno ne za nas) oko 80000 dolara, a ostavljao je mnogo žešće mašinerije (i 10 puta skuplje od sebe) u prašini. Ej, šta ti je 3,5s od 0-100km/h
::
::
:: Šefe, koji ti je vrag?
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Samo 100 komada 10.05.2009. 21:35 #113062

status: user
broj poruka: 9122
Kada bi isao od BG-a do CG primorja tacno bi trebala cisterna da te prati i da ti stalno sipa benzin. Moj poznanik je imao neku limitiranu seriju Alfa Romea samo 100 komada su proizveli, jedan je on imao, platio ga je oko 150k evra, provozao je oko 1000km i uvideo da je pogresio i prodao ga je za duplo manje novca.

Pozdrav!


:: Mogao je da se nadje povoljno ali se te prilike samo jednom mogu da iskoriste.Bilo je par komada u Nemackoj da se kupe i to bas za evropsko trziste (volan sa leve strane).
:: Nema sta.Lancer EVO IX otkida kako ide i koliko je stabilan
:: Trenutno je na scenu dosao novi pobednik i dosta napredniji auto.Ovaj Nissan R35 Skyline je definitivno savrsenstvo od auta
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: Ako se dobro sećam, Lancera EVO VIII MR FQ400 je napravljeno samo 100 komada, i svaki je kod menjača imao broj koji je po redu proizveden. Koštao je nešto `relativno malo` (naravno ne za nas) oko 80000 dolara, a ostavljao je mnogo žešće mašinerije (i 10 puta skuplje od sebe) u prašini. Ej, šta ti je 3,5s od 0-100km/h
:: ::
:: ::
:: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 bmw 10.05.2009. 21:49 #113065

status: user
broj poruka: 2076
Samo BMW i nista drugo:) i to serija 7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Samo 100 komada 10.05.2009. 21:51 #113066

status: user
broj poruka: 18472
EVO trosi u granicama normale.Odnos je 2000cc na 400 HP .Znaci nema veliku kubikazu..Manje vise to.Japanski automobili ne trose uopste mnogo u odnosu na evropske automobile.To te neko slagao.Mozes i da ga kidas,dusu da mu vadis i opet ce biti sasvim prihvatljivo pa mozda cak i malo koliko bi realno trebao da potrosi.
Mada kod svakog auta zavisi kako ga vozis i koliko nabijas u obrtaje.

@gogi1

To je limuzina,nije sportski auto.A i za to ima lek.Kad sednes u Lexus izgubis se
By The Way,vozio sam skoro najnoviju sedmicu,nesto preko 230 Km/h na kratkom rastojanju..

I Want to believe - The truth is out there





:: Kada bi isao od BG-a do CG primorja tacno bi trebala cisterna da te prati i da ti stalno sipa benzin. Moj poznanik je imao neku limitiranu seriju Alfa Romea samo 100 komada su proizveli, jedan je on imao, platio ga je oko 150k evra, provozao je oko 1000km i uvideo da je pogresio i prodao ga je za duplo manje novca
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Mogao je da se nadje povoljno ali se te prilike samo jednom mogu da iskoriste.Bilo je par komada u Nemackoj da se kupe i to bas za evropsko trziste (volan sa leve strane).
:: :: Nema sta.Lancer EVO IX otkida kako ide i koliko je stabilan
:: :: Trenutno je na scenu dosao novi pobednik i dosta napredniji auto.Ovaj Nissan R35 Skyline je definitivno savrsenstvo od auta
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Ako se dobro sećam, Lancera EVO VIII MR FQ400 je napravljeno samo 100 komada, i svaki je kod menjača imao broj koji je po redu proizveden. Koštao je nešto `relativno malo` (naravno ne za nas) oko 80000 dolara, a ostavljao je mnogo žešće mašinerije (i 10 puta skuplje od sebe) u prašini. Ej, šta ti je 3,5s od 0-100km/h
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: bmw 10.05.2009. 21:55 #113067

status: user
broj poruka: 12057

Registracija xxx.xxx.xxx $ i vučeš naftnu rafineriju za sobom. Inače je odličan.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Samo BMW i nista drugo:) i to serija
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: bmw 10.05.2009. 21:57 #113068

status: user
broj poruka: 18472
Ko ima da ga kupi boli ga uvo i za registraciju a i za gorivo.Ali opet cu napomenuti da su dosta stedljiviji potrosaci u odnosu na nemacka vozila npr.
Ova kola su za posebne ljude,nama je to jos dalekoooo...

I Want to believe - The truth is out there





::
:: Registracija xxx.xxx.xxx $ i vučeš naftnu rafineriju za sobom. Inače je odličan
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: :: Samo BMW i nista drugo:) i to serija
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doncocos Re: ... 10.05.2009. 22:26 #113077

status: user
broj poruka: 417
Vise nije najbrzi. SSC Ultimate Aero postize brzinu za nekih 10-tak km vecu od Bugatija.


:: Hvala na objasnjenu thread-a, Nissan Skyline je zabranjen u SAD, jer je veoma mocan i brz auto po veoma maloj ceni. Moze on da dobije veoma skuplje automobile u sebi, ali cenu tih skupljih automobila cini pre svega dizajn, pa posle brzina. A najbrzi automobil na svetu je Bugatti Veyron 420 km/h nije malo
::
:: Pozdrav
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Di ga samo nađe 10.05.2009. 22:41 #113079

status: user
broj poruka: 12785
Nema bre toliku maximalnu brzinu. Mali je to motor za 330. Ubija vecinu M5, M6 i slicnih na startu ali onda krece da se pokazuje njegov `mali` motor.
__________________
Scourge of PCBerza

:: Gde pomenu MR FQ 400.Dugo sam bio `zaljubljen` u taj auto,cak sam ga nasao i povoljno u inostranstvu ali nisam bio u mogucnosti da ga kupim
::
:: Moj druze,danas svako moze da pise i da pravi emisije.Ovo je strasno koliko je neuk nas svet.Sto je najgore,putem sredstava javnih informisanja se obicni ljudi edukuju!Onaj ko je gledao tu emisiju otici ce sa ubedjenjem da je Core i7 sa 7 jezgara i da se zato zove tako i da je GTX neka posebna karta
::
:: Posto volis japance pogledaj sta je zver od auta
::
:: http://www.rsportscars.com/nissan/2009-nissan-skyline-gtr
::
:: Odneo je prvo mesto na Nurburgring.Ostalo je jos samo da skinu Porsche GT
::
:: http://www.edmunds.com/insideline/do/News/articleId=12272
::
:: Imas na youtube potezanja,strasno kako auto ima ubrzanje do 330 Km/h i dobija i mnogo jace automobile
::
::
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: E, ovo je da ne poveruješ. Koji retard je sastavio opis te mašine
:: ::
:: ::
:: :: @Skyfir
:: :: Nešto mi se ne sviđaju te Subaruove grafičke karte, više volim Micubišijeve tipa MR FQ360, MR FQ400 i slično
:: ::
:: ::
:: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: Samo 100 komada 10.05.2009. 22:43 #113080

status: user
broj poruka: 12785
To su price za malu decu. Alfa nikad nije imala limitirane modele, a daleko su od toga da ponude bilo kakav model preko 100K, pa makar i limitiran...
__________________
Scourge of PCBerza

:: Kada bi isao od BG-a do CG primorja tacno bi trebala cisterna da te prati i da ti stalno sipa benzin. Moj poznanik je imao neku limitiranu seriju Alfa Romea samo 100 komada su proizveli, jedan je on imao, platio ga je oko 150k evra, provozao je oko 1000km i uvideo da je pogresio i prodao ga je za duplo manje novca
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Mogao je da se nadje povoljno ali se te prilike samo jednom mogu da iskoriste.Bilo je par komada u Nemackoj da se kupe i to bas za evropsko trziste (volan sa leve strane).
:: :: Nema sta.Lancer EVO IX otkida kako ide i koliko je stabilan
:: :: Trenutno je na scenu dosao novi pobednik i dosta napredniji auto.Ovaj Nissan R35 Skyline je definitivno savrsenstvo od auta
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Ako se dobro sećam, Lancera EVO VIII MR FQ400 je napravljeno samo 100 komada, i svaki je kod menjača imao broj koji je po redu proizveden. Koštao je nešto `relativno malo` (naravno ne za nas) oko 80000 dolara, a ostavljao je mnogo žešće mašinerije (i 10 puta skuplje od sebe) u prašini. Ej, šta ti je 3,5s od 0-100km/h
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: Re: Samo 100 komada 10.05.2009. 23:00 #113085

status: user
broj poruka: 9122
Ja ti ozbiljno kazem.

Pozdrav!


:: To su price za malu decu. Alfa nikad nije imala limitirane modele, a daleko su od toga da ponude bilo kakav model preko 100K, pa makar i limitiran..
:: _________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: Kada bi isao od BG-a do CG primorja tacno bi trebala cisterna da te prati i da ti stalno sipa benzin. Moj poznanik je imao neku limitiranu seriju Alfa Romea samo 100 komada su proizveli, jedan je on imao, platio ga je oko 150k evra, provozao je oko 1000km i uvideo da je pogresio i prodao ga je za duplo manje novca
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: Mogao je da se nadje povoljno ali se te prilike samo jednom mogu da iskoriste.Bilo je par komada u Nemackoj da se kupe i to bas za evropsko trziste (volan sa leve strane).
:: :: :: Nema sta.Lancer EVO IX otkida kako ide i koliko je stabilan
:: :: :: Trenutno je na scenu dosao novi pobednik i dosta napredniji auto.Ovaj Nissan R35 Skyline je definitivno savrsenstvo od auta
:: :: ::
:: :: :: I Want to believe - The truth is out there
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Ako se dobro sećam, Lancera EVO VIII MR FQ400 je napravljeno samo 100 komada, i svaki je kod menjača imao broj koji je po redu proizveden. Koštao je nešto `relativno malo` (naravno ne za nas) oko 80000 dolara, a ostavljao je mnogo žešće mašinerije (i 10 puta skuplje od sebe) u prašini. Ej, šta ti je 3,5s od 0-100km/h
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Di ga samo nađe 10.05.2009. 23:03 #113087

status: user
broj poruka: 18472
Pobrkao si loncice,ja sam pricao o GTR R35 Nissan Skyline!
EVO IX FQ 400 ide negde oko 285-290 KM/h.

I Want to believe - The truth is out there





:: Nema bre toliku maximalnu brzinu. Mali je to motor za 330. Ubija vecinu M5, M6 i slicnih na startu ali onda krece da se pokazuje njegov `mali` motor
:: _________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: Gde pomenu MR FQ 400.Dugo sam bio `zaljubljen` u taj auto,cak sam ga nasao i povoljno u inostranstvu ali nisam bio u mogucnosti da ga kupim
:: ::
:: :: Moj druze,danas svako moze da pise i da pravi emisije.Ovo je strasno koliko je neuk nas svet.Sto je najgore,putem sredstava javnih informisanja se obicni ljudi edukuju!Onaj ko je gledao tu emisiju otici ce sa ubedjenjem da je Core i7 sa 7 jezgara i da se zato zove tako i da je GTX neka posebna karta
:: ::
:: :: Posto volis japance pogledaj sta je zver od auta
:: ::
:: :: http://www.rsportscars.com/nissan/2009-nissan-skyline-gtr
:: ::
:: :: Odneo je prvo mesto na Nurburgring.Ostalo je jos samo da skinu Porsche GT
:: ::
:: :: http://www.edmunds.com/insideline/do/News/articleId=12272
:: ::
:: :: Imas na youtube potezanja,strasno kako auto ima ubrzanje do 330 Km/h i dobija i mnogo jace automobile
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: E, ovo je da ne poveruješ. Koji retard je sastavio opis te mašine
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: @Skyfir
:: :: :: Nešto mi se ne sviđaju te Subaruove grafičke karte, više volim Micubišijeve tipa MR FQ360, MR FQ400 i slično
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Juce sam gledao kako Driftuje Skyline R34 650HP :) 11.05.2009. 07:22 #113135

status: user
broj poruka: 4515
Bolesniju masinu nisam video. Baca vatru na izduvu!


- - - -
`Symbian - Restart svakodnevnica`
- - -Crnogorac, preprodavac mobilnih telefona

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar eeeeeee 11.05.2009. 08:14 #113139

status: user
broj poruka: 3995
pa ima tu logike...sto vise nalupetaju imace vise koristi jer ce taj racunar uzimati oni koji imaju kesa a nece previse da se zajebavaju....
o oni koji se razumeju u racunare i komponente uzece i sklopice masinu kakvu oni hoce i kako im omoguci finansijska situacija....
tako da je to standardni trik prodavaca svih stvari a ne samo racunara...vise price vise posla


rad je od coveka napravio majmuna

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Poređenje 11.05.2009. 08:38 #113145

status: user
broj poruka: 6086
Čisto da napomenem da je malo smešno porediti Lancera, pa makar to bio i neki MR FQ, koji je posebna tjunovana verzija, i novog GT-R-a, koji je ipak auto iz jedno bar dve klase više od normalnog Lancera koji ima oko 300 konja, ubrzava za nekih 4,5-5s od 0-100 i elektronski je ograničen na 250-260km/h. Po meni, EVO X je ubedljivo najnadrkaniji Lanser do sada. Šteta samo što nemaju love ni sponzora da se takmiče u WRC-u.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY hehe... 11.05.2009. 10:26 #113149

status: user
broj poruka: 1509
Cisto da kazem, Veyron odavno nije najbrzi automobil nasvijetu...
Zvanicno, sada je to Porsche 9ff GT9, ali je ipak SSC Aero Ultimate najbrzi, samo mislim da jos nije zvanicno..

Veyron ide oko 407 , GT9 mislim 411 a Aero moze i oko 420-430...

Sto se tice japanskih BOLESNIH auta, i ja sam zaljubljenik kao i svi, evo bas nedavno je jedan lik iz mog grada kupio Nissan R35 GTR nov, pa cekam da vidim na sta to lici uzivo i kako ide...


SONY VAIO VGN-FW285J

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Re: Re: Re: Samo 100 komada 11.05.2009. 14:38 #113171

status: user
broj poruka: 2076

Prijatelju ja sam odrastao uz sedmice:) Tako da verujte mi kakvi leksusi, mecke i ostala boranija, a o audijima i da ne pricam, misim znam o cemu pricam, cale moj ih je izmenjao ko nista, a i ima prijatelje sa takvim kolima tako da znam sta je najbolje:) Bar su meni8 bmw-i najomiljeniji.) a pogotovu sedmica

:: EVO trosi u granicama normale.Odnos je 2000cc na 400 HP .Znaci nema veliku kubikazu..Manje vise to.Japanski automobili ne trose uopste mnogo u odnosu na evropske automobile.To te neko slagao.Mozes i da ga kidas,dusu da mu vadis i opet ce biti sasvim prihvatljivo pa mozda cak i malo koliko bi realno trebao da potrosi
:: Mada kod svakog auta zavisi kako ga vozis i koliko nabijas u obrtaje
::
:: @gogi
::
:: To je limuzina,nije sportski auto.A i za to ima lek.Kad sednes u Lexus izgubis se
:: By The Way,vozio sam skoro najnoviju sedmicu,nesto preko 230 Km/h na kratkom rastojanju.
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: Kada bi isao od BG-a do CG primorja tacno bi trebala cisterna da te prati i da ti stalno sipa benzin. Moj poznanik je imao neku limitiranu seriju Alfa Romea samo 100 komada su proizveli, jedan je on imao, platio ga je oko 150k evra, provozao je oko 1000km i uvideo da je pogresio i prodao ga je za duplo manje novca
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: Mogao je da se nadje povoljno ali se te prilike samo jednom mogu da iskoriste.Bilo je par komada u Nemackoj da se kupe i to bas za evropsko trziste (volan sa leve strane).
:: :: :: Nema sta.Lancer EVO IX otkida kako ide i koliko je stabilan
:: :: :: Trenutno je na scenu dosao novi pobednik i dosta napredniji auto.Ovaj Nissan R35 Skyline je definitivno savrsenstvo od auta
:: :: ::
:: :: :: I Want to believe - The truth is out there
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Ako se dobro sećam, Lancera EVO VIII MR FQ400 je napravljeno samo 100 komada, i svaki je kod menjača imao broj koji je po redu proizveden. Koštao je nešto `relativno malo` (naravno ne za nas) oko 80000 dolara, a ostavljao je mnogo žešće mašinerije (i 10 puta skuplje od sebe) u prašini. Ej, šta ti je 3,5s od 0-100km/h
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Šefe, koji ti je vrag?
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 11.05.2009. 16:01 #113186

status: user
broj poruka: 2236
Što se tiče reklame, tako je to kad ~frizer želi da postane IT inženjer za 3 minuta. Nekompetentnost dolazi do izražaja već posle treće reči.


Što se tiče automobila, gogi1, ja ti sve verujem, pogotovo jer si napisao ZNAM ŠTA JE NAJBOLJE, ZNAM O ČEMU PRIČAM i VERUJTE MI u istoj rečenici.

Ne znam samo kako bilo ko može da se usudi da mu ne poveruje, pogotovo kad su stvari tako očigledne !


Dobar dan - dobar dan, tak`a i tak`a stvar !
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: ... 11.05.2009. 18:29 #113209

status: user
broj poruka: 2076
Izvini direktore BMW fabrike, nisam te prepoznao, necu da lazem vise ljude na forumu, nikad nisam imao sivu, teget i crnu sedmicu, bar ti to znas, i nemam pojma o automobilima....


:: Što se tiče reklame, tako je to kad ~frizer želi da postane IT inženjer za 3 minuta. Nekompetentnost dolazi do izražaja već posle treće reči
::
::
:: Što se tiče automobila, gogi1, ja ti sve verujem, pogotovo jer si napisao ZNAM ŠTA JE NAJBOLJE, ZNAM O ČEMU PRIČAM i VERUJTE MI u istoj rečenici.
::
:: Ne znam samo kako bilo ko može da se usudi da mu ne poveruje, pogotovo kad su stvari tako očigledne !
::
::
:: Dobar dan - dobar dan, tak`a i tak`a stvar !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Kec je zakon. 11.05.2009. 20:26 #113218

status: user
broj poruka: 9380
Ko je razumeo, shvatice :)


http://www.youtube.com/watch?v=9xtYz3G_U90
http://www.youtube.com/watch?v=3y6jFRe1g1A

Nema direktne komparacije sa GT-Rom, ali posluzice i ovaj prilog. Baby M je po performansama tik iza M3, pa uzmite to u obzir.

http://www.youtube.com/watch?v=RaYKSd6q6ps&feature=related

A evo i necega, da ne ispadnem pristrasan:

http://www.youtube.com/watch?v=R_4_RJnQBq8

Baby BM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 11.05.2009. 21:43 #113237

status: user
broj poruka: 2236
Iskreno mi je veoma drago da si shvatio da nemaš pojma o automobilima, ja po Srbiji zaista retko srećem ljude koji su u stanju da shvate da i njihove greške postoje.

Eto, sad imaš priliku i da naučiš kako stoje stvari u ovom milenijumu. Pogledaj malo šta ``nudi`` Lexus LS460, pogledaj i još nekoliko japanskih sprava, proceni malo bolje šta konkretno ``dobijaš`` i za kolike pare, pa, ako budeš raspoložen, javi šta si naučio.

Krcat YouTube interesantnim snimcima, a sve je džabe, samo treba volje za kliktanjem.

Za početak, ukucaj u polje Search: RX7, RX8, R32, R33, R34, NSX, EVO VI, VII, VIII, IX, X, Supra, 240SX.

Aj` zdravo.

Dobar dan - dobar dan, tak`a i tak`a stvar !
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Babe i žabe 11.05.2009. 21:45 #113239

status: user
broj poruka: 6086
Ne bih da započinjem raspravu jer smo već dovoljno odlutali sa ovim mašinerijama od sedmojezgarnog procesora. Ali, u klasi Micubiši Lansera postoji samo jedan auto, a to je Subaru Impreca. Možda su Nisan Skajlajn GT-R R34 i još neki automobili slični ovom dvojcu po performansama, ali to nije to. Lanser i Impreca su sedani i imaju svoje reli verzije, što ne može da se kaže ni za jedan drugi auto koji se takmiči u Svetskom reli šampionatu. Skajlajn je kupe, kao i američki pandani (iz video igara) Ford Mustang i Pontijak GTO. Međutim, nisu im ni do kolena. M3 je auto za svaku pohvalu, ali je njegovo poređenje sa Lanserom kao poređenje baba i žaba.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC E slavuj, aj pevaj malo... 11.05.2009. 21:52 #113240

status: user
broj poruka: 9380
Jel vam i dalje iskace Reported Attack Site u FF?


Baby BM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RacaBG I ja malo da pljujem 11.05.2009. 22:15 #113247

status: user
broj poruka: 104

`Standard RoHS i STA/IDE interfejs omogućavaju duplo veće brzine prenosa podataka od trenutno najbržih klasičnih rešenja. `

Ja stvarno nisam znao da RoHS standard ubrzava diskove, izgleda da zaostajem. :)))))



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: I ja malo da pljujem 11.05.2009. 22:18 #113248

status: user
broj poruka: 9380
STA

Baby BM

::
:: `Standard RoHS i STA/IDE interfejs omogućavaju duplo veće brzine prenosa podataka od trenutno najbržih klasičnih rešenja.
::
:: Ja stvarno nisam znao da RoHS standard ubrzava diskove, izgleda da zaostajem. :))))
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Kakav bre crni M! 11.05.2009. 22:31 #113253

status: user
broj poruka: 18472
Auti pre svega nisu u istoj klasi!GT3 R 35 je trenutno nabrzi i najstabilniji auto na stazi.Poredi se direktno na najvecim trkackim silama kao sto su Ferrari,Lamborghini,Porsche,znaci najvisa klasa sportskih automobila.
Kad se pominje Lancer Evo IX MR FQ 400 koji je na stazi brzi od Lamborghini Murcielago koji je po svim parametrima mnoogo snazniji auto i definitivno nisu u istoj klasi!

http://www.youtube.com/watch?v=txnsy1e08zw&feature=PlayList&p=A8A147EBC01225F3&playnext=1&playnext_from=PL&index=4

Lancer dere M3 kao macice a kamo li GTR R 35!

Evo jedan klip GTR R35 vs EVO IX vs M3 :

http://www.youtube.com/watch?v=4yMG-QJzgTc

Smesno je kako ih ostavlja..

http://www.youtube.com/watch?v=yE9XeiVfQu4

Dok svi spadaju sa staze i okrecu se Nissan lagano guta svaku krivinu :

Nissan GT-R v the World: GT-R v R8 v 911 v STI v Evo v Elise :

http://www.youtube.com/watch?v=qreQwTeaVWY&feature=related

Ovaj auto trenutno nema konkurenciju i za cenu koliko kosta je auto san snova!


I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 8  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs