Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Sampro i7 Master računar
STRANA 8 OD 8
SkyFire Re: Re: Re: @ 4 SkyFire and Japanese Cars lovers... 16.05.2009. 03:54 #114255

status: user
broj poruka: 18472
I meni se svidja.Extra je..I ja sam bio odusevljen E 46 M3 ..

@NMY@ Hvala na informacijama..

I Want to believe - The truth is out there





:: Po meni BMW M3 E46 najbolji M ikada napravljen (serija tri naravno)... ova nova serija E92 je golo ... BMW je u njoj izgubio agresiju i vise gledao eleganciju (da bi i dalje mogao da se vija sa C klasom i A4) ali ovi iz BMW-a kao da zaboravljaju da BMW-u elegancija nije u krvi
::
:: Moja dva najdraza auta koja bi vozio su BMW M3 E46 i M5 E39..
::
:: evo i par slicica jedne E46-ice iz okoline NS-a: http://www.polovniautomobili.com/auto_oglasi/auto_plac/rodic/BMW/M3/7976
::
:: P.S. Obratite paznju na felne (uzivo ih je jos lepse videti) hromirane kao i topovi na izduvu! (mislim da je platio oko 8K evra tada za kompletno hromiranje
::
:: Da li sam ja jedini koji tu vidi problem...???!!
::
:: :: HMMMM..
:: ::
:: :: http://wikicars.org/en/Nordschleife_Lap_Time
:: ::
:: :: Obratite paznju ko drzi mesto broj 10. Iz 2003. :
:: ::
:: :: Baby B
:: ::
:: :: :: NISSAN GT-R POSTIGAO NOVI REKORD NA NORDSCHLEIFE STAZ
:: :: :: Novo rekordno vrijeme kruga u Nurburgringu je 7 minuta 26 sekundi 70 stotinki
:: :: ::
:: :: :: Nissan GT-R, nositelj naslova `Svjetski sportski automobil 2009. godine` poboljšao je 23.4.2009. svoje vrijeme kruga na poznatoj Nurburgringškoj Nordschleife stazi u Njemačkoj na 7minuta 26 sekundi 70 stotinki. Nvo novo vrijeme podcrtava predanost Nissanovog inženjerskog tima stalnom usavršavanju performansi Nissan GT-R automobila. Prethodno zabilježena vremena na ‘Ringu’ bila su
:: :: :: 7 minuta 27 sekundi 56 (15. travnja 2009.
:: :: :: 7 minuta 29 (u travnju 2008.
:: :: :: 7 minuta 38 (u rujnu 2007.
:: :: ::
:: :: :: Ovaj rekord demonstrira našu posvećenost stalnom razvoju Nissan GT-R-a`, kaže Kazutoshi Mizuno, glavni inženjer i glavni specijalist za vozilo. `Mi bismo i dalje voljeli pružati osjećaj strasti i ponosa vlasnicima GT-R-a, poboljšavajući njegove performanse svake godine.` Nissan GT-R osvojio je više od desetak nagrada širom svijeta, uključujući i nagradu Auta godine časopisa CAR Magazine u Velikoj Britaniji i naslov Auta godine časopisa Motor Trend i Automobile Magazine u SAD-u. Dok Nissan GT-R gradi svoj uspjeh na snažnom imidžu i bogatom nasljeđu među strastvenim obožavateljima sportskih automobila, njegova poboljšana verzija za 2010. godinu bit će prva koja će se prodavati širom svijeta. Lansirana je u Japanu u prosincu 2008., u SAD-u u ožujku 2009., a u Europi, zemljama Perzijskog zaljeva, Australiji, Novom Zelandu i Tajvanu u travnju 2009. godine. Europa je trenutačno u procesu isporuke prvih GT-R-ova za više od 2,200 kupaca koji su vozila naručili u fazi prednarudžbe.Model R35 GT-R najprije je lansiran u Japanu u prosincu 2007. gdje je do ožujka 2009. prodano 5900 primjeraka. U srpnju 2008. krenuo je u prodaju u SAD-u gdje je do sada prodano 2100 vozila
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Sorry na ovolikom reply-u...
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: SONY VAIO VGN-FW285
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY @ VMARC & SkyFire : 16.05.2009. 13:16 #114283

status: user
broj poruka: 1509
Kakva bre crna Wikipedia, ko zna od kada to stoji tamo...

Evo stranica, koja se redovno osvjezava novim vremenima:

http://www.fastestlaps.com/track2.html

Postoje filteri : Prednji, Zadnji, 4x4 pogon sto je u stvari odlicno i lijepo mozete razvrstati auta po tome...
Plus, za svako auto imate i informacije ko ga je vozio, informacije o motoru i svasta nesto...

PREGLEDAJTE MALO !


SONY VAIO VGN-FW285J

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Re: Re: @ 4 SkyFire and Japanese Cars lovers... 16.05.2009. 13:50 #114287

status: user
broj poruka: 2076
Bez obzira sto je novi m3 elegantniji, jos uvek je brzi od C63 AMG i Audi rs 4
http://www.youtube.com/watch?v=DaZExdTHHjY

Odgledati do kraja.)


:: Po meni BMW M3 E46 najbolji M ikada napravljen (serija tri naravno)... ova nova serija E92 je golo ... BMW je u njoj izgubio agresiju i vise gledao eleganciju (da bi i dalje mogao da se vija sa C klasom i A4) ali ovi iz BMW-a kao da zaboravljaju da BMW-u elegancija nije u krvi
::
:: Moja dva najdraza auta koja bi vozio su BMW M3 E46 i M5 E39..
::
:: evo i par slicica jedne E46-ice iz okoline NS-a: http://www.polovniautomobili.com/auto_oglasi/auto_plac/rodic/BMW/M3/7976
::
:: P.S. Obratite paznju na felne (uzivo ih je jos lepse videti) hromirane kao i topovi na izduvu! (mislim da je platio oko 8K evra tada za kompletno hromiranje
::
:: Da li sam ja jedini koji tu vidi problem...???!!
::
:: :: HMMMM..
:: ::
:: :: http://wikicars.org/en/Nordschleife_Lap_Time
:: ::
:: :: Obratite paznju ko drzi mesto broj 10. Iz 2003. :
:: ::
:: :: Baby B
:: ::
:: :: :: NISSAN GT-R POSTIGAO NOVI REKORD NA NORDSCHLEIFE STAZ
:: :: :: Novo rekordno vrijeme kruga u Nurburgringu je 7 minuta 26 sekundi 70 stotinki
:: :: ::
:: :: :: Nissan GT-R, nositelj naslova `Svjetski sportski automobil 2009. godine` poboljšao je 23.4.2009. svoje vrijeme kruga na poznatoj Nurburgringškoj Nordschleife stazi u Njemačkoj na 7minuta 26 sekundi 70 stotinki. Nvo novo vrijeme podcrtava predanost Nissanovog inženjerskog tima stalnom usavršavanju performansi Nissan GT-R automobila. Prethodno zabilježena vremena na ‘Ringu’ bila su
:: :: :: 7 minuta 27 sekundi 56 (15. travnja 2009.
:: :: :: 7 minuta 29 (u travnju 2008.
:: :: :: 7 minuta 38 (u rujnu 2007.
:: :: ::
:: :: :: Ovaj rekord demonstrira našu posvećenost stalnom razvoju Nissan GT-R-a`, kaže Kazutoshi Mizuno, glavni inženjer i glavni specijalist za vozilo. `Mi bismo i dalje voljeli pružati osjećaj strasti i ponosa vlasnicima GT-R-a, poboljšavajući njegove performanse svake godine.` Nissan GT-R osvojio je više od desetak nagrada širom svijeta, uključujući i nagradu Auta godine časopisa CAR Magazine u Velikoj Britaniji i naslov Auta godine časopisa Motor Trend i Automobile Magazine u SAD-u. Dok Nissan GT-R gradi svoj uspjeh na snažnom imidžu i bogatom nasljeđu među strastvenim obožavateljima sportskih automobila, njegova poboljšana verzija za 2010. godinu bit će prva koja će se prodavati širom svijeta. Lansirana je u Japanu u prosincu 2008., u SAD-u u ožujku 2009., a u Europi, zemljama Perzijskog zaljeva, Australiji, Novom Zelandu i Tajvanu u travnju 2009. godine. Europa je trenutačno u procesu isporuke prvih GT-R-ova za više od 2,200 kupaca koji su vozila naručili u fazi prednarudžbe.Model R35 GT-R najprije je lansiran u Japanu u prosincu 2007. gdje je do ožujka 2009. prodano 5900 primjeraka. U srpnju 2008. krenuo je u prodaju u SAD-u gdje je do sada prodano 2100 vozila
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Sorry na ovolikom reply-u...
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: SONY VAIO VGN-FW285
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: @ VMARC & SkyFire : 16.05.2009. 14:28 #114294

status: user
broj poruka: 18472
Najveca inovacija i postignut rezultat u ubrzanju i manjoj trakciji je zbog toga sto Nissan Skyline GTR R35 2010 ima sistem za extremno dobar start bez proklizavanja koji se zove Launch Control ..Tu su sa 3.5 s do 100 km kod modela 2009 spustili na 3.3 s do 100 km kod modela 2010.Vidim da i dalje rade na usavrsavanju kako kod elektronike tako i poboljsanju ogibljenja i vesanja tj stabilnosti i svega ostalog sto to prati.

Launch control 2009 vs 2010 model :

http://www.youtube.com/watch?v=w1bHGaV-Lvw

Ovde je ceo text odlomka koji si ti postavio :

http://www.hrautosport.com/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=2477&Itemid=42

I Want to believe - The truth is out there





:: Kakva bre crna Wikipedia, ko zna od kada to stoji tamo..
::
:: Evo stranica, koja se redovno osvjezava novim vremenima
::
:: http://www.fastestlaps.com/track2.htm
::
:: Postoje filteri : Prednji, Zadnji, 4x4 pogon sto je u stvari odlicno i lijepo mozete razvrstati auta po tome..
:: Plus, za svako auto imate i informacije ko ga je vozio, informacije o motoru i svasta nesto..
::
:: PREGLEDAJTE MALO !
::
::
:: SONY VAIO VGN-FW285
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY eh kada bih ti rekao... 19.05.2009. 15:38 #115164

status: user
broj poruka: 1509
Launch Control prvenstveno je napravljen da pomogne pri snijegu tj. da se lakse auto izvuce, znam da zvuci smijesno, ali tako je ...

Potrazi na Youtube snimak gdje glavni inzenjer Nissan-a prica o tome...


E sad, druga je stvar sto ljudi taj isti Launch Control koriste u druge svrhe...

PS: Kod novog Launch Control-a obrtaji ne stoje na oko 4500 nego na 3000 rpm te on tako manje steti motoru i mjenjacu a sto je najbolje, moze se ponoviti beskonacno puta a ne kao stari koji je mogao jednom u 10 minuta cini mi se!


PS: Da se tema ne zaboravi...


SONY VAIO VGN-FW285J

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: eh kada bih ti rekao... 19.05.2009. 15:40 #115165

status: user
broj poruka: 18472
Extra.Nisam naisao to za sneg ali super je i to..Ma Nissan je sila.
Neka,neka samo ti nama postuj..Sveze informacije nisu na odmet.

I Want to believe - The truth is out there





:: Launch Control prvenstveno je napravljen da pomogne pri snijegu tj. da se lakse auto izvuce, znam da zvuci smijesno, ali tako je ..
::
:: Potrazi na Youtube snimak gdje glavni inzenjer Nissan-a prica o tome..
::
::
:: E sad, druga je stvar sto ljudi taj isti Launch Control koriste u druge svrhe...
::
:: PS: Kod novog Launch Control-a obrtaji ne stoje na oko 4500 nego na 3000 rpm te on tako manje steti motoru i mjenjacu a sto je najbolje, moze se ponoviti beskonacno puta a ne kao stari koji je mogao jednom u 10 minuta cini mi se
::
::
:: PS: Da se tema ne zaboravi...
::
::
:: SONY VAIO VGN-FW285
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 8 OD 8
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs