Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Nvidia 9800GX2 Again..
STRANA 2 OD 10  
SkyFire Re: GX2 17.05.2009. 17:48 #114544

status: user
broj poruka: 18472
Ma blizu sam ja.Samo 140 km od tebe

I Want to believe - The truth is out there





::
:: Ma iz Beograda sam, 15min od centra, pa ja sam pitao Machinie koju graficku ima i jel bi mogo veceras da probamo da li ce raditi, odakle si ti Skyfire?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ... 17.05.2009. 18:05 #114548

status: user
broj poruka: 1424
dobro 140km nije preko okena :D
nego ima logike nesto sto pricas, aj sam imao problem kod druga na nekoj 7900GT cini mi se menjali kuler i nije htela da da sliku... resenje kad je vracao zategao je srafove kao manijak, ja sam je jedva odamh rasklopio i zasrafio taman onoliko koliko treba i proradila je. Vidim da si je ti 2 put otvaaro, vodi racuna da to ne pretegnes mozes da iskrivis plocu kartice ili tako nesto...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE ..... 17.05.2009. 18:16 #114550

status: user
broj poruka: 839

Zasrafljeno sve lepo nista nije pretegnuto, sve je lepo leglo i opet nece isto sranje ne znam od koga PCI-E kartu da nabavim a sto se tice zatezanja fabricki kako je bilo morao si ko magarac da zapnes da bi otpustio srafove. A 99% njih se plase da otvore kuciste a kamoli da nesto izvade iz njega!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Znas sta.. 17.05.2009. 18:25 #114552

status: user
broj poruka: 18472
Ne znam kakav laik covek treba da bude da bi zeznuo kartu da ona vise nikad ne proradi.Tu nema nikakve mudrolije ako se protokol prati kako treba.Njoj je definitivno bilo odzvonilo i trebalo joj je samo malo da crkne.Nije ni cudo kad je na def u Full load konstantno radila na 90c+ i to bez OC-a!

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ..... 17.05.2009. 18:26 #114553

status: user
broj poruka: 5696
Moze veceras, 064700-664

Nadjemo se kod Trznog Centra (Maxi) iznad Tosinog Bunara u Zmeunu, to je Prvomajska.

Imam MAXTROX 4MB, to je PCI karta ali dovoljno za sliku


A N G E L


::
:: Zasrafljeno sve lepo nista nije pretegnuto, sve je lepo leglo i opet nece isto sranje ne znam od koga PCI-E kartu da nabavim a sto se tice zatezanja fabricki kako je bilo morao si ko magarac da zapnes da bi otpustio srafove. A 99% njih se plase da otvore kuciste a kamoli da nesto izvade iz njega!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ..... 17.05.2009. 18:26 #114554

status: user
broj poruka: 5696
Moze veceras, 064700-664

Nadjemo se kod Trznog Centra (Maxi) iznad Tosinog Bunara u Zmeunu, to je Prvomajska.

Imam MAXTROX 4MB, to je PCI karta ali dovoljno za sliku


A N G E L


::
:: Zasrafljeno sve lepo nista nije pretegnuto, sve je lepo leglo i opet nece isto sranje ne znam od koga PCI-E kartu da nabavim a sto se tice zatezanja fabricki kako je bilo morao si ko magarac da zapnes da bi otpustio srafove. A 99% njih se plase da otvore kuciste a kamoli da nesto izvade iz njega!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ..... 17.05.2009. 18:27 #114555

status: user
broj poruka: 5696
Moze veceras 064 0700-664, imam Matrox 4MB PCI ali je dovoljno za sliku. Npr. da se nadjemo u Prvomajskoj kod Maxija, tu staju 15, 18, 81, 78


A N G E L


::
:: Zasrafljeno sve lepo nista nije pretegnuto, sve je lepo leglo i opet nece isto sranje ne znam od koga PCI-E kartu da nabavim a sto se tice zatezanja fabricki kako je bilo morao si ko magarac da zapnes da bi otpustio srafove. A 99% njih se plase da otvore kuciste a kamoli da nesto izvade iz njega!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: ..... 17.05.2009. 18:27 #114556

status: user
broj poruka: 362
Pazi, ja imam graficku koja je neispravna (PCI-E), ali fora je sto se sa njom u safe modu bez problema dize win (znaci dize komp). Cim stavis driver krecu opasni problemi sa straftama jer memorija je sjebana. Ali nisam siguran da je tebi dovoljno samo da dignes komp. Ako jeste dovoljno, i to iskljucivo u safe mode, onda reci u kom si kraju pa eventualno mozemo da se vidimo. A jos ako imas kola, onda je tek opusteno...:) Iskreno receno, bolje da ti neko ponudi 100% ispravnu kartu, ali toliko mi je zao koliko si se iscimao da sam morao bar ovoliko da ti ponudim. Doduse, sad kad se setim...pa ti i hoces SAMO da dignes komp, a nije ti bitno nista osim prvog zvuka i dos ekrana, jel tako?

life`s a bitch...and then you die.

::
:: Zasrafljeno sve lepo nista nije pretegnuto, sve je lepo leglo i opet nece isto sranje ne znam od koga PCI-E kartu da nabavim a sto se tice zatezanja fabricki kako je bilo morao si ko magarac da zapnes da bi otpustio srafove. A 99% njih se plase da otvore kuciste a kamoli da nesto izvade iz njega!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Ovo je necuveno 17.05.2009. 18:36 #114557

status: user
broj poruka: 5696
Slot nije crko, PCIe ili PCI isto je cim ne radi u drugom slotu, a u zivotu nisam video da je tako crko ChipSet. Obican PCI je dovoljan za odagna sumnju...


A N G E L


:: Pa sta cemu PCI kartica?!Njemu treba PCI-E kartica.Sa PCI karticom ce svakako dobiti sliku ali to mu nece resiti dilemu jer mu treba rad u PCI-E slotu.Dok god ne ubode drugu PCI-E karticu nece znati dal mu radi njegova
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: VOleo bih da upoznam ovakvog lika :)
:: ::
:: :: Ja cu ti dati PCI karticu, dodji sutra do Zemuna pa ti je dajem za probu, ali da vratis jer mi treba za testove..
:: ::
:: ::
:: :: A N G E L
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE GX2 17.05.2009. 18:54 #114560

status: user
broj poruka: 839

Mislis ako radi sa tom PCI kartom da bi radilo i sa PCI-E? kako mogu da budem siguran da je GX2 neispravna mozda je do PCI-Esa problem? ako se desi i sa tom PCI da ne radi onda je ploca ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Ovo je necuveno 17.05.2009. 18:56 #114561

status: user
broj poruka: 18472
Sumnju sa ploce da ali sa grafike ne!

MACHINE jel bilo kod tebe na faxu koleginica i u kom broju?Sinoc sam rezimo saznao da drugarica koju poznajem studira ETF i prijatno se iznenadio.Nikad je nisam pitao do juce sta studira!Nekako mi to ne ide,zensko ETF-ovac
Pitam je juce znas li sta su tantalovi kondezatori a ona meni nismo jos dosli do toga...Hahahahaha...

I Want to believe - The truth is out there





:: Slot nije crko, PCIe ili PCI isto je cim ne radi u drugom slotu, a u zivotu nisam video da je tako crko ChipSet. Obican PCI je dovoljan za odagna sumnju..
::
::
:: A N G E L
::
::
:: :: Pa sta cemu PCI kartica?!Njemu treba PCI-E kartica.Sa PCI karticom ce svakako dobiti sliku ali to mu nece resiti dilemu jer mu treba rad u PCI-E slotu.Dok god ne ubode drugu PCI-E karticu nece znati dal mu radi njegova
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: VOleo bih da upoznam ovakvog lika :)
:: :: ::
:: :: :: Ja cu ti dati PCI karticu, dodji sutra do Zemuna pa ti je dajem za probu, ali da vratis jer mi treba za testove..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: A N G E L
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 17.05.2009. 18:57 #114562

status: user
broj poruka: 9122
Beograd centar Srbije a ne mozete da nabavite za coveka PCI Express kartu ja neverujem, ja imam bar trojicu koja imaju PCI E kartu u unutrasnjosti :).

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE :)) 17.05.2009. 19:00 #114564

status: user
broj poruka: 839


Ma kakvi znam te sto su zavrsili ETF ne znaju da beknu, ja otvaram karticu od 500e a oni pederi ne smeju jebeno kuciste od 20 e da otvore i izvade popisanu karticu od 60e, nemaju muda oni! ETFOVKE no comment!

Srbija zaostala u razvoju , jel mi verujes da nema niko ovde PCI-E ? sve krshevi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 17.05.2009. 19:01 #114565

status: user
broj poruka: 9122
Ja s tem nem nista :).

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: :)) 17.05.2009. 19:06 #114570

status: user
broj poruka: 5696
Znaci ni ja ne znam da beknem :)))

Nije tacno...ima i ovakvih i onakvih, nekih odnjih su pravi experti ali u uskim, svojim oblastima

Ja sam ti ponudio pomoc a ti kako hoces...pozz


A N G E L


::
::
:: Ma kakvi znam te sto su zavrsili ETF ne znaju da beknu, ja otvaram karticu od 500e a oni pederi ne smeju jebeno kuciste od 20 e da otvore i izvade popisanu karticu od 60e, nemaju muda oni! ETFOVKE no comment
::
:: Srbija zaostala u razvoju , jel mi verujes da nema niko ovde PCI-E ? sve krshevi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire hihihihihi 17.05.2009. 19:07 #114571

status: user
broj poruka: 18472
@GAMER4LIFE

Sad ces naljutiti MACHINE-a,on je nas ETF-ovac mada si u pravu,nema on pojma






update :Hahahahah,samo sto napisah on me vec pretece.Hahahahahahaha.

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: :)) 17.05.2009. 19:08 #114572

status: user
broj poruka: 5696
PCI ili PCIe u tvom slucaju je nebitno ali ti mogu dati i POST PCI karticu pa ubodi i sa svojom GX2 i videces gde je zapelo kada ne pisti...imas uputsvo i kod i to je to...


A N G E L


::
::
:: Ma kakvi znam te sto su zavrsili ETF ne znaju da beknu, ja otvaram karticu od 500e a oni pederi ne smeju jebeno kuciste od 20 e da otvore i izvade popisanu karticu od 60e, nemaju muda oni! ETFOVKE no comment
::
:: Srbija zaostala u razvoju , jel mi verujes da nema niko ovde PCI-E ? sve krshevi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: hihihihihi 17.05.2009. 19:08 #114573

status: user
broj poruka: 9122
Cuti ti muzicar a bavis se OC-om :). Zasto Chuck Norris ne sme da dodje u Srbiju. Zato sto je Mile Kitic jaci nego ikad :).

Pozdrav!


:: @GAMER4LIF
::
:: Sad ces naljutiti MACHINE-a,on je nas ETF-ovac mada si u pravu,nema on pojma
::
::
::
::
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: hihihihihi 17.05.2009. 19:10 #114575

status: user
broj poruka: 18472
Ebi ga,to mi ostalo od babe u nasledje..Mislim na OC

I Want to believe - The truth is out there





:: Cuti ti muzicar a bavis se OC-om :). Zasto Chuck Norris ne sme da dodje u Srbiju. Zato sto je Mile Kitic jaci nego ikad :)
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: @GAMER4LIF
:: ::
:: :: Sad ces naljutiti MACHINE-a,on je nas ETF-ovac mada si u pravu,nema on pojma
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: hihihihihi 17.05.2009. 19:10 #114577

status: user
broj poruka: 9122
Zanimljivo, probaj sa tom PCI kartom.

Pozdrav!


:: Ebi ga,to mi ostalo od babe u nasledje..Mislim na OC
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: Cuti ti muzicar a bavis se OC-om :). Zasto Chuck Norris ne sme da dodje u Srbiju. Zato sto je Mile Kitic jaci nego ikad :)
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: @GAMER4LIF
:: :: ::
:: :: :: Sad ces naljutiti MACHINE-a,on je nas ETF-ovac mada si u pravu,nema on pojma
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: I Want to believe - The truth is out there
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE GX2 17.05.2009. 19:19 #114579

status: user
broj poruka: 839
Cast izucecima, ako ubodem pci kartu i bude radilo kako da znam dali ce pci-e karta raditi hocu da proverim plocu i taj pci-e slot, jel moze pci da radi a pci-e da ne radi i obrnuto?,probo sam i jedan i drugi pci-e i isto je stanje, ako ubodem pci kartu i izvadim je i ubacim gx2 jel moze se desi da proradi?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: GX2 17.05.2009. 19:22 #114581

status: user
broj poruka: 5696
Au Bokte ako ti PCI da sliku znaci ispravna je ploca i radice druga PCIe kartica...kako moze da ne radi ako nisis slomio slot a pride si probao i u drugi??? Nema sanse...dakle tebi treba samo slika pa makar ona dosla i sa ISA slota da ga imas...a imam i POST PCI kada ubodes GX2 ubodes ovo u PCI ako moze da stane i on ti kaze sta je zaribalo


A N G E L


::
:: Cast izucecima, ako ubodem pci kartu i bude radilo kako da znam dali ce pci-e karta raditi hocu da proverim plocu i taj pci-e slot, jel moze pci da radi a pci-e da ne radi i obrnuto?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE GX2 17.05.2009. 19:26 #114583

status: user
broj poruka: 839
kad bi mogo da mi das tu kartu da probam? tj da probamo!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: GX2 17.05.2009. 19:28 #114584

status: user
broj poruka: 5696
Mozes doci veceras...uzmes nosis pa javis...napisao sam ti Maxi, Prvomajska zemun 064 0-700-664

Pa mi vratis kad stignes za koji dan...dobijes obe


A N G E L


:: kad bi mogo da mi das tu kartu da probam? tj da probamo!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE ... 17.05.2009. 19:30 #114585

status: user
broj poruka: 839

Brate sta da dobijem obe? jel bi mogo ti da dodjes kod mene sa tom kartom da sve pogledamo da znam na cemu sam,ne volim da uzimam tudje stvari i da ostaju kod mene ocu da veceras to da probamo i da znam sta da radim u ponedeljak...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 10  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs