Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
8800GTX rekord!
STRANA 2 OD 24  
Daum Zašto, ali za ime boga ZAŠTO 12.05.2010. 03:52 #212245

status: user
broj poruka: 12785
si kupio grafičku kartu na neviđeno???
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://spedr.com/53pyh

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx njegov meni... 12.05.2010. 03:52 #212246

status: user
broj poruka: 2937
ma kakvo tovarenje,nisam to napisao na taj nacin...kolega jeste isprobao koliko ide klokovanje,ali je karticu tebi poslao ISPRAVNU i testiranu bez onih artefekata... A ti se njemu posle toga odusevljen javio da se kartica klokuje kao zivotinja,tj da si je ti klokovao.Secam se dobro razgovora stajao sam pored njega...I posle toga kartica rikavela.Uostalom,ja nemam sta da se pravdam,nisam ti ja prodao karticu i ja nemam osecaj odgovornosti prema tebi,nego kolega.Ja sam samo povezao vas dvoje. Za sve godine koje radim nisam nikog zajebao.Da li je kuler skidan ili ne,to nema veze,mogla je biti pasta menjana,i jos mnogo toga,a ne najgora stvar koju si pomislio.Vi to resite kako hocete...Ali ja sam cesto slusao od mojih drugara kako kupe karticu,siluju odma u prvih par dana,sprze je i onda prodavca za gusu.Ja sam to gledao puno puta i zato sam nepoverljiv kad cujem tako nesto...Sve u svemu vas dvoje to resite...

______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: njegov meni... 12.05.2010. 03:55 #212247

status: user
broj poruka: 2937
`Uostalom,ja nemam sta da se pravdam,nisam ti ja prodao karticu i ja nemam osecaj odgovornosti prema tebi,nego kolega.Ja sam samo povezao vas dvoje`


A NA CIJI OGLAS SAM SE JA JAVIO, I KO MI JE POSLAO PM I KO ME UBEDJIVAO PO FORUMU DA JE KARTICA SUPER?

::
:: _____________________________________________________________________
:: Chuck Noris is a pussy
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: Zašto, ali za ime boga ZAŠTO 12.05.2010. 04:01 #212248

status: user
broj poruka: 2937
zato brate sto kad bi mi ti sad ponudio istu takvu kartu, i ja vidim da imas 3500+ poruka ovde, a dobar deo sam i procitao i slozio se s njima, kupio bih je odmah jer znam da neces da dozvolis sebi da te neko ovako isproziva da ne mozes vise ni adapter za napajanje od 50din da prodas na pcb. eto zato. zajebali su mene, ali nece vise nikog. jebes 60e vazan je obraz
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: si kupio grafičku kartu na neviđeno??
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://spedr.com/53py
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic vidi ti molim te... 12.05.2010. 04:06 #212249

status: user
broj poruka: 2855
Uvalili ti magaraci karticu neispravnu i sad se prave ludi...

Najebao bi im se mame mrtve, to mi je gore nego da te neko sa pistoljem zaustavi na ulici i otme ti novcanik to su gospoda za ovakav sljam.

Pokusaj da saznas gde zivi i najebi mu se mrtve mama!

NAJVISE NA SVETU MRZIM PREVARANTE - SLJAM LJUDSKI!

ovo sve pricam pod predpostavkom da je ovo sto ti pricas istina...



C2Q6700 3.5GHz / Vendetta2
GA-X38-DS4
2x2GB GEIL Black Dragon 1066MHz
Asus 5850 975/1280
Samsung SpinPoint F3 1TB
DVD-RW Samsung 223F
Lian Li `Lancool` PC-K62
Corsair TX650 650W
Asus Xonar DS(OP270GP) 7.1
Logitech X540 5.1

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: vidi ti molim te... 12.05.2010. 04:12 #212250

status: user
broj poruka: 2937
doca80 je uvazeni clan foruma sa cetvorocifrenim brojem postova, nema ga da se javi da kaze nesto u svoju odbranu a njegov mail meni imas copy-paste ovde. te metode koje predlazes se u ovom slucaju jednostavno ne isplate, daleko je meni zrenjanin, na gorivo bi otislo pola para a i nisam u tom fazonu, pickica sam, volim da me rade...
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: Uvalili ti magaraci karticu neispravnu i sad se prave ludi..
::
:: Najebao bi im se mame mrtve, to mi je gore nego da te neko sa pistoljem zaustavi na ulici i otme ti novcanik to su gospoda za ovakav sljam
::
:: Pokusaj da saznas gde zivi i najebi mu se mrtve mama
::
:: NAJVISE NA SVETU MRZIM PREVARANTE - SLJAM LJUDSKI
::
:: ovo sve pricam pod predpostavkom da je ovo sto ti pricas istina..
::
::
::
:: C2Q6700 3.5GHz / Vendetta
:: GA-X38-DS
:: 2x2GB GEIL Black Dragon 1066MH
:: Asus 5850 975/128
:: Samsung SpinPoint F3 1T
:: DVD-RW Samsung 223
:: Lian Li `Lancool` PC-K6
:: Corsair TX650 650
:: Asus Xonar DS(OP270GP) 7.
:: Logitech X540 5.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 12.05.2010. 04:19 #212251

status: user
broj poruka: 12057

Pa nije valjda da bi se pobili i pravili, kad moram da kažem, žešća sranja zbog glupave mrtve kartice. Tako se uče lekcije u životu. Znaš kad će mixx opet da uzme karticu tako na neviđeno.

Ako uspe da se oživi kartica, super, menjanje BGA čipova....teži slučaj, ako su hladni lemovi, možda se i uradi nešto, ..... ali sad neke osvete i šta ti ja znam....pa nemojte ljudi.....ubijanje prebijenje.....

*************************************************************************************

....Nevezano za ovu priču....juče čekam bus i iz dosta nepregledne ulice sa prvenstvom prolaza (zbog uspona), normalno ide neki jugić 60-tak na sat....a iz desne sporedne ulice, skoro i bez minimalnog usporavanja, znači sa trouglom ispred raskrsnice, izleće beli renault clio 2 sigurno jedno 80 na sat i izleće jugiču ispred branika,...ja ne znam kako ga nije udario...i preplašen lik zatrubi, umalo bez glave nije ostao, ide sa ženom i detetom....i kad je ovaj iz renoa čuo trubu, okrene se i krene svim gasom da jurca za jugićem....no further comment.......

Za priču nema komentara, ali ona ima pouku, lepo, čak i kad nisi u pravu, digneš lepo ruke i samo zaboraviš i nastaviš pravo. Ne stavljajte glavu u torbu. Eto taj lik je popizdeo zbog trube koju je popio sa razlogom, a opet čak i ako je stikao lika u jugu, možda ovaj u jugiću ima bejzbol palicu u gepeku....ili ko zna šta još.....

Znači samo mirno i staloženo....MOLIM VAS !!! Uvek brojte do 10 ili više i sagledajte unapred šta će svaka vaša reakcija da prouzrokuje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Koliki god broj postova neko imao 12.05.2010. 04:41 #212252

status: user
broj poruka: 12785
to nikako nije trebalo da ti bude merilo da li će neko da te zajebe, sem ako ne poznaješ lično korisnika.

Ovo treba da ti bude lekcija da više nikad ne napraviš ovakvu glupost. Znaš i sam kakvi su Srpski trgovci...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://spedr.com/53pyh

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 12.05.2010. 04:47 #212253

status: user
broj poruka: 2937
ih sad, ne bih se tukao ni zbog zene a kamli zbog novca :)))... 117km smederevo- zrenjanin, to mi je ~20kg goriva, a bas bih voleo da izvedem obojicu na pivo da vidim kakvi su likovi. inace vozim kamion, ima me po celoj sbiji, samo ovih dana nikako da me navede put na tu stranu
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: Koliki god broj postova neko imao 12.05.2010. 04:54 #212254

status: user
broj poruka: 2937
-1 na pcb
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: to nikako nije trebalo da ti bude merilo da li će neko da te zajebe, sem ako ne poznaješ lično korisnika.
::
:: Ovo treba da ti bude lekcija da više nikad ne napraviš ovakvu glupost. Znaš i sam kakvi su Srpski trgovci..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://spedr.com/53py
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko @ Mixx 12.05.2010. 05:01 #212255

status: user
broj poruka: 1228
1. da li je prvi put kada je bila ubodena radila normalno?
2. da li si pokusavao da je klokujes?

sudeci po naslovu poruke i recenici znaci posle 5 dana aktivnog koriscenja uspeo sam da postignem sledeci rezultat:
http://yfrog.com/0wimg3859hejx
... XD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: @ Mixx 12.05.2010. 05:14 #212256

status: user
broj poruka: 2937
1. da
2.ne
pod aktivnim koriscenjem podrazumevam net, filmove i jedinu 3D igru koju sam igrao Age of Mythology (iz `99 godine, lol za tu kartu, leti na gf2)
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: 1. da li je prvi put kada je bila ubodena radila normalno
:: 2. da li si pokusavao da je klokujes?
::
:: sudeci po naslovu poruke i recenici znaci posle 5 dana aktivnog koriscenja uspeo sam da postignem sledeci rezultat
:: http://yfrog.com/0wimg3859hejx
... XD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict vrlo moguce da je izgoreo istu :) 12.05.2010. 05:15 #212257

status: user
broj poruka: 4515
svako bi da bude kloker...
Cuj ovo `zivotinja` hehhehe

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
8====D ~ ~ ~


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: @ Mixx 12.05.2010. 05:26 #212258

status: user
broj poruka: 1228
naslov poruke kao i recenice ukazuju da to da si u klokerskom fazonu... model koji si pazario ide na ruku celoj prici. pogresio si kod kucanja odgovora pod brojem dva mada koristis znakove interpunkcije svuda kako treba... jbga zgutao si space, sto meni govori da si na tom mestu slagao tj. pogresio.
ma ukaljao si trgovcev obraz to je bitno... znas ti gde ciljas


a dautovic je slucaj za posmatranje XD


:: 1. da
:: 2.ne
:: pod aktivnim koriscenjem podrazumevam net, filmove i jedinu 3D igru koju sam igrao Age of Mythology (iz `99 godine, lol za tu kartu, leti na gf2)
:: _____________________________________________________________________
:: Chuck Noris is a pussy!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: Re: Re: @ Mixx 12.05.2010. 05:44 #212259

status: user
broj poruka: 2937
ahahaha, provalio si me, pao sam kod spejsa :) jesam u klokerskom fazonu, vadim dusu procesorima, tu si u pravu. znaci kad kupim plocu prvo ide Vcore na max pa onda sve ostalo, i ne dizem fsb u koracima po 10mhz dok ne zabode nego nabijem ludacki fsb pa spustam dok ne proradi :) sto se tice izbora kartice, ne bih se slozio s tobom, gtx je fabricki napicena da nema kud vise, i na defaultu se greje ko TA pec, za oc pre bih uzeo bilo koju ati 4770/4830/4850, mada mi je i inace oc grafike besmislen, sve se to vrti oko nekih 10%, za razliku od procesora gde ide ihaaaaj...
ma ukaljao sam trgovcev obraz, znam ja gde ciljam- bullzeye!!! shvatio si, to je i cilj cele ove price, bez zezanja

______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: naslov poruke kao i recenice ukazuju da to da si u klokerskom fazonu... model koji si pazario ide na ruku celoj prici. pogresio si kod kucanja odgovora pod brojem dva mada koristis znakove interpunkcije svuda kako treba... jbga zgutao si space, sto meni govori da si na tom mestu slagao tj. pogresio.
:: ma ukaljao si trgovcev obraz to je bitno... znas ti gde ciljas
::
::
:: a dautovic je slucaj za posmatranje X
::
::
:: :: 1. da
:: :: 2.ne
:: :: pod aktivnim koriscenjem podrazumevam net, filmove i jedinu 3D igru koju sam igrao Age of Mythology (iz `99 godine, lol za tu kartu, leti na gf2)
:: :: _____________________________________________________________________
:: :: Chuck Noris is a pussy!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: Re: Re: @ Mixx 12.05.2010. 06:09 #212260

status: user
broj poruka: 1228
jbga spejs bas bode oci XD
a za to kakva je gtx (spoj naziva gti i bmx XD) bas ne znam ali zvuci klokerski... ono A ti se njemu posle toga odusevljen javio da se kartica klokuje kao zivotinja,tj da si je ti klokovao.Secam se dobro razgovora stajao sam pored njega...I posle toga kartica rikavela. mi isto bode oci tako da sve ovo zvuci kao `on rek`o a ja ka`em` svadja.

nego imam gomilu nekog krsa koji radi 100% javi se na mail da ti prodam =D


:: ahahaha, provalio si me, pao sam kod spejsa :) jesam u klokerskom fazonu, vadim dusu procesorima, tu si u pravu. znaci kad kupim plocu prvo ide Vcore na max pa onda sve ostalo, i ne dizem fsb u koracima po 10mhz dok ne zabode nego nabijem ludacki fsb pa spustam dok ne proradi :) sto se tice izbora kartice, ne bih se slozio s tobom, gtx je fabricki napicena da nema kud vise, i na defaultu se greje ko TA pec, za oc pre bih uzeo bilo koju ati 4770/4830/4850, mada mi je i inace oc grafike besmislen, sve se to vrti oko nekih 10%, za razliku od procesora gde ide ihaaaaj..
:: ma ukaljao sam trgovcev obraz, znam ja gde ciljam- bullzeye!!! shvatio si, to je i cilj cele ove price, bez zezanj
::
:: _____________________________________________________________________
:: Chuck Noris is a pussy!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 SAD SAM VIDEO TEMU 12.05.2010. 10:03 #212273

status: user
broj poruka: 3053
Mixx druze,DOCA nije trgovac,ne preprodaje komponente,ne popravlja komponente i sl,DOCA te je samo povezao sa kolegom koji je prodavao ISPRAVNU karticu koja je dan pre prodaje testirana 3d mark-om,Furmarkom,i Vantage-om,i sve testove prosla... JA SAM STAJAO PORED MOG KOLEGE I SLUSAO RAZGOVOR U KOM SI MU SE POHVALIO DA SE KARTICA KLOKUJE KO BLESAVA I REKAO DA SI EXTRA ZADOVOLJAN KUPOVINOM!!! Dan posle toga zoves kolegu i kazes da je kartica crkla.Sve ostalo je suvisno reci!!! Nema sta da kaljas moj obraz,jer ja nisam trgovac,ako obratis paznju na oglase,ja nikad do sada nisam postavljao oglas za komponente racunare na Berzu,tako da ja nisam trgovac polovnim komponentama...A razmisli,da li bi JA, DOCA, DUGOGODISNJI CLAN BERZE SA PREKO 2000 POSTOVA,dao oglas NA MOJE IME za neispravnu netestiranu i TUDJU karticu sa manama,da rizikujem da me neko kao ti isproziva?!!!!???Napravio bi novi nalog,bacio sim karticu posle prodaje i dovidjenja da sam hteo da nekog zeznem... Za sve godine mog zivota NIKOG nisam prevario nizasta!!! Klokovao si kartu,sprzio je,za mene je to kraj price!!!

ZIVOTNA JE IRONIJA KADA TI CEO ZIVOT SOLE PAMET,A UMRES OD SECERA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar samo ja nesto da kazem 12.05.2010. 10:03 #212274

status: user
broj poruka: 3995
poznajem Baracm vec par godina,tj kolege smo,i znam da nikad ne bi zajebo coveka...
cak mi je pre neki dan rekao da mu je totalno glupo sto je ovako ispalo(da te je zajebo)jer znam i sam Ja da je karta bila ispravna,cak je covek kupio i novo napajanje radi nje...
pre nego sto je poslata tebi Doca je kod nas izvrteo 3sata furmark i ostale testove....
ti si primio kartu rekao si da si prezadovoljan,i da si je nasvirao...bez obzira na to
ja samo hocu da ti kazem da nije u redu prozivati nekoga,ako si je klokovao lazes samoga sebe a i sve nas.....
DA NE ISPADNE BRANI KOLEGU,PRAVIM TEBE LUDIM JA SAM SAMO IZNEO CINJENICE
A TAJ GTX KONKRETNO JE VEC MAX NASVIRAN,I GREJE SE KO SVINJA..
A AKO BI DA DODJES NA PIVO,DODJI NA RAKIJU DA JE POPIJEMO KO LJUDI


dobri idu u pakao,losi u raj,a ovakvi kao ja u P.... materinu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: vidi ti molim te... 12.05.2010. 10:18 #212276

status: user
broj poruka: 3995
@DAUTOVIC
slazem se sa tobom 100%,i ja sam 100x pojeo govno kad sam trgovo sa telefonima,pa nista,u zivotu mora da se nauci kako se gubi i dobija...
al u ovom slucaju sticajem okolnosti je moj kolega koga znam,i cenim ko brata,i ZNAM da namerno ne bi zavario nekom grafiku pokvarenu
@Mixx
sve najbolje


dobri idu u pakao,losi u raj,a ovakvi kao ja u P.... materinu

:: Uvalili ti magaraci karticu neispravnu i sad se prave ludi..
::
:: Najebao bi im se mame mrtve, to mi je gore nego da te neko sa pistoljem zaustavi na ulici i otme ti novcanik to su gospoda za ovakav sljam
::
:: Pokusaj da saznas gde zivi i najebi mu se mrtve mama
::
:: NAJVISE NA SVETU MRZIM PREVARANTE - SLJAM LJUDSKI
::
:: ovo sve pricam pod predpostavkom da je ovo sto ti pricas istina..
::
::
::
:: C2Q6700 3.5GHz / Vendetta
:: GA-X38-DS
:: 2x2GB GEIL Black Dragon 1066MH
:: Asus 5850 975/128
:: Samsung SpinPoint F3 1T
:: DVD-RW Samsung 223
:: Lian Li `Lancool` PC-K6
:: Corsair TX650 650
:: Asus Xonar DS(OP270GP) 7.
:: Logitech X540 5.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hogar81 Da dam ja svoje misljenje 12.05.2010. 10:54 #212281

status: user
broj poruka: 365

Prevarili ste coveka, prvo rekli ste da je to kartica vasa i da se prodaje zbog prelaska na 5XXX seriju, a istina je da tih kartica u Srbiji prodato verovatno dvocifren broj i boga pitaj kako je dosla do vas verovatno u skorije vreme, a da je bila 100% ne bi ni dosla do vas, onda ste je malo istestirali ne merodavnim testovima za grafike tipa 3d mark umesto stres testovima za gpu i ram videli da drzi vodu i prodali, sadaa ste napali coveka da je klokovao, a cak i da jeste tako nije mogao da sjebe ispravnu karticu za 5 dana. Slicno iskustvo kao mixx sam doziveo prosle godine i ja kupivsi gf7900 sa hladnim lemovima od nekog lika koji se oglasava kao lexsus tojota. Znaci prodali mi kartu na kojo se tek poceli da se povremeno pojavljuju sicusni artifakti, u fazonu, ako primeti primeti, ako ne prosli smo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Da dam ja svoje misljenje 12.05.2010. 11:02 #212283

status: user
broj poruka: 3995
ja nemam nista sa tom kartom napominjem....
ja sam samo rekao sta znam,i kako je bilo...
to sto u Srbiji ima skarta ova karta nije,kupljena je u Zr u radjni 2007 god za neke bruka pare...
i ne lupetj dalje mi radimo telefone a ne grafike...


dobri idu u pakao,losi u raj,a ovakvi kao ja u P.... materinu

::
:: Prevarili ste coveka, prvo rekli ste da je to kartica vasa i da se prodaje zbog prelaska na 5XXX seriju, a istina je da tih kartica u Srbiji prodato verovatno dvocifren broj i boga pitaj kako je dosla do vas verovatno u skorije vreme, a da je bila 100% ne bi ni dosla do vas, onda ste je malo istestirali ne merodavnim testovima za grafike tipa 3d mark umesto stres testovima za gpu i ram videli da drzi vodu i prodali, sadaa ste napali coveka da je klokovao, a cak i da jeste tako nije mogao da sjebe ispravnu karticu za 5 dana. Slicno iskustvo kao mixx sam doziveo prosle godine i ja kupivsi gf7900 sa hladnim lemovima od nekog lika koji se oglasava kao lexsus tojota. Znaci prodali mi kartu na kojo se tek poceli da se povremeno pojavljuju sicusni artifakti, u fazonu, ako primeti primeti, ako ne prosli smo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Da dam ja svoje misljenje 12.05.2010. 11:09 #212284

status: user
broj poruka: 3053
lupas ko maksim po diviziji...moj kum je pre Mnooogo godina kupio karticu X800XL od user-a po imenu gabyhege,dosao kuci,istestirao sve full fullova!!! Kad se nakon par dana malo opustio,resio je da vidi koliko ta katica moze da se klokne i udri po klokovanju...Za manje od 10 minuta kartica je dobila IDENTICNE prugice,artifekte i sl kao Mixx-ova kartica...i Nismo gabyhege-a uvatili da krivimo jer je kum bio svestan da je on kriv!!!Tipican primer crkavanja usled overklokovanja!!!Eto koliko je dovoljno da sprzis karticu,JEDAN veci klok nego sto kartica moze da izdrzi i dovidjenja...A ako pazljivo procitas sta sam napisao,shvatices da ne bi dao svoje ime u oglase da sam hteo nekog da zajebem...Svi koji nemaju sta pametnije da rade a ne znaju cinjenice,mogli bi misljenje da zadrze sa sebe...

ZIVOTNA JE IRONIJA KADA TI CEO ZIVOT SOLE PAMET,A UMRES OD SECERA

::
:: Prevarili ste coveka, prvo rekli ste da je to kartica vasa i da se prodaje zbog prelaska na 5XXX seriju, a istina je da tih kartica u Srbiji prodato verovatno dvocifren broj i boga pitaj kako je dosla do vas verovatno u skorije vreme, a da je bila 100% ne bi ni dosla do vas, onda ste je malo istestirali ne merodavnim testovima za grafike tipa 3d mark umesto stres testovima za gpu i ram videli da drzi vodu i prodali, sadaa ste napali coveka da je klokovao, a cak i da jeste tako nije mogao da sjebe ispravnu karticu za 5 dana. Slicno iskustvo kao mixx sam doziveo prosle godine i ja kupivsi gf7900 sa hladnim lemovima od nekog lika koji se oglasava kao lexsus tojota. Znaci prodali mi kartu na kojo se tek poceli da se povremeno pojavljuju sicusni artifakti, u fazonu, ako primeti primeti, ako ne prosli smo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: SAD SAM VIDEO TEMU 12.05.2010. 11:16 #212287

status: user
broj poruka: 2929



:: Mixx druze,DOCA nije trgovac,ne preprodaje komponente,ne popravlja komponente i sl,DOCA te je samo povezao sa kolegom koji je prodavao ISPRAVNU karticu koja je dan pre prodaje testirana 3d mark-om,Furmarkom,i Vantage-om,i sve testove prosla... JA SAM STAJAO PORED MOG KOLEGE I SLUSAO RAZGOVOR U KOM SI MU SE POHVALIO DA SE KARTICA KLOKUJE KO BLESAVA I REKAO DA SI EXTRA ZADOVOLJAN KUPOVINOM!!! Dan posle toga zoves kolegu i kazes da je kartica crkla.Sve ostalo je suvisno reci!!! Nema sta da kaljas moj obraz,jer ja nisam trgovac,ako obratis paznju na oglase,ja nikad do sada nisam postavljao oglas za komponente racunare na Berzu,tako da ja nisam trgovac polovnim komponentama...A razmisli,da li bi JA, DOCA, DUGOGODISNJI CLAN BERZE SA PREKO 2000 POSTOVA,dao oglas NA MOJE IME za neispravnu netestiranu i TUDJU karticu sa manama,da rizikujem da me neko kao ti isproziva?!!!!???Napravio bi novi nalog,bacio sim karticu posle prodaje i dovidjenja da sam hteo da nekog zeznem... Za sve godine mog zivota NIKOG nisam prevario nizasta!!! Klokovao si kartu,sprzio je,za mene je to kraj price!!
::
:: ZIVOTNA JE IRONIJA KADA TI CEO ZIVOT SOLE PAMET,A UMRES OD SECERA
::
::

Ako ste dali radnu garanciju, morate da mu uvazite reklamacij.
To da li je on klokovao karticu ili nije ili da li je ona crkla zbog toga sto je malo verovatno sve i da je klokovao to samo Bog zna.
Ja mislim da se brukate za 60e ne treba, i za veci novac a kamoli za 60e.
Ako je karta bila polu ispravna sto ja predposytvljam da jeste izdahnua je posle intenzivnijeg koriscenja.
Ja mislimda je karta bila u startu neispravna a to se ne moze zakljuciti za 10min tak sto se provrti 3dMARk 2009. Jer moze ona da te testove prolazi ali kada radi jedno 25-30min konstantno pa i manje da pokaze da nesto sa njom nije u redu ipak.
Vratite coveku pare i ne blamirajte se.
Nwemojte biti prevrtaci knati mislim jadno je.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hogar81 Re: Re: Da dam ja svoje misljenje 12.05.2010. 11:18 #212288

status: user
broj poruka: 365



Ok mozda ste je i kupili novu, ali nemoj da pravis famu o przenju kartice malo se razumem u integrisane cipove i njihovu strukturu, i podizanje klokova ne moze da isprzi kartu nego vec samo podizanje napona sto opet malo ljudi zna da radi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
baracm evo me 12.05.2010. 11:21 #212289

status: user
broj poruka: 34



@mixx
se ne javlja na mob zbog cega nemam pojma.
e sad posto sam tek sad video koliko si napljuvao mene i drugara Docu80 mogu samo da ti kazem da nema razloga da mi saljes grafiku dok se ovde javno neizvines prvo Darku (Doca80) pa onda meni. I sve u kompletu nekako nezamolis admine ili kako ces vec da se tema obrise jer si krajnje necovek!

Ja imam malo dete i uopste mi netreba da mi neko kune dete ili da proziva mene preko mog deteta i zato povodom ovoga gore sto sam napisao preduzimaj nesto!

Adresu imas, ime i prezime imas tako da kod @skara na rakiju a kod mene ako ti nesto nije jasno!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 24  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs