Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Uhapšen Ratko Mladć
STRANA 2 OD 9  
Lug Re: Re: ... 26.05.2011. 18:01 #327912

status: user
broj poruka: 978
mož da se kaže, da i nije imao nekog izbora, lepo je o tome pisao Oto Ranke u `Srpska revolucija`

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, ASUS EAH 3870 512mb gddr4, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800 i stetocina X75

:: Eh sa vecinom se slazem ali sa onom u vezi nepismenog svinara Obrenovica vala ne mogu..
::
:: On je samo odradio najgoru mogucu stvar koju je mogao `ispolirao` je rad crnog Djordja i prisvojio sve zasluge tako sto je na najgori moguci nacin prodao kumasina za svoju korist ne narodnu nego svoju licnu korist. I sve u stilu ja cu vam dati ove sto su vas jebavali sve ove godine a vi cete meni za uzvrat dati vlast uz moju garanciju da vas necu jebavati kao oni
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: Ma rat je sr@nje i to je istina. O njemu kao vojniku sam cuo sve najbolje ali...
:: :: On je u ratu skrenuo nacisto, trebalo ga je povuci jos `94 iz vojske. Covek imao nervni slom i upao u paranoju. Imate cak i izjave Momira Bulatovica i Slobe o njemu kao coveku koji je izgubio kontakt sa realnoscu. Ko je gledao Apokalipsa danas jasno mu je sta rat moze da ucini coveku
:: :: Uhapsili smo ga zato sto je to u nasem interesu. Srbiju je oslobodio Milos Obrenovic koji je slao Srpske glave sultanu, a ne Karadjordje i cojstvo i junastvo. Politiku treba da formiraju interesi a ne emocije i principi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Dzabe se bre lozite 26.05.2011. 18:02 #327913

status: user
broj poruka: 9384

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic re 26.05.2011. 18:03 #327915

status: user
broj poruka: 9008
Politika fala bogu i treba da se vodi prema interesima i naša vlada je tako i vodi. Samo čijim? Našim sigurno ne.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Bas me cudi... 26.05.2011. 18:05 #327918

status: user
broj poruka: 3241
http://www.youtube.com/watch?v=mK2MdMfhgqQ&feature=youtu.be



http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Zbog `razumevanja` Josilenka i slicnih... 26.05.2011. 18:07 #327920

status: user
broj poruka: 1588
... danas ne postoji gram samopostovanja u srpstvu.

Inace nam istoriju pisu sa strane, pa zato ucimo o izdajnicima sve najbolje. Samo nigde ne spominju, kako je narod prezivljavao pod izdajnicima. Ovde se pise lekcija za buduce generacije.

Jer da nije tako, gledali bi ostale nacije kako rade isto ovo. Pa bi se Francuzi setili da su u Libiji pobili sve zivo, pa bi nekog svog u Haag. Pa zamisli Amere koji salju redno generale za poslednjih 60 godina ratovanja po celom svetu u Haag... A kao sto vidis niko drugi to ne radi. Znaci da je to `interes` (koji ti inace opet drugi kroje) cisto sranje koje prodaju `kora od banane republikama`. A mi treba da posisamo koru.

Pozdrav.
-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
breket JOOOOJ..... 26.05.2011. 18:09 #327922

status: user
broj poruka: 16
....sad će opet da intenzivirajui priču o ubrzanom ulasku u EU kuku meni, kao ispunili smo sve zahteve ko da njih za to briga (osim Amera ostale zabole).Evo sad ćemo sa ovako kilavom ekonomijom da budemo primljeni pa pre će izbaciti Španiju,Portugal i Grčku nego što će nas primiti.Što nemam prekidač pa da isključim sluh dok neprodje predizborna kampanja da više neslušam te bajke.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: Re: ... 26.05.2011. 18:10 #327923

status: user
broj poruka: 1013
Prvo ja nisam iz Beograda nego iz Leskovca.
Drugo ne plasim se od Siptara jer mi ulivaju sigurnost svi vi hrabri momci sto znate mocno da pljejete neprijatelju pod prozor, prackom skidate NATO avione i kunete neprijatelja nevidjenim kletvama. Od vasih busanja u grudi Siptari su pobegli cak do Londona.
Priihvati realnost - zbog ovakvih ljudi koje sam gore opisao mi vise ne kontrolisemo svoju teritoriju - ni Srbiju ni pokrajinu Kosovo ni Beograd ni Leskovac. Zadnji put kad smo se pitali je bilo `98. i izabrali smo najgoru soluciju. I sada jedna kompanija, recimo Bosch, ima vise uticaja u svetu nego cela Srbija. Ne zato sto ja tako zelim nego zato sto to jeste tako. Realnost.
To treba da promenimo. Kako, pitanje je sad... Busanjem u grudi - tesko.


:: Koji bre kurcev interes?Jel` ti bre zivis u pecini?Pa jebace nas ovako sve dok siptari ne dodju do Beograda!Gde ces onda?Vec najavljuju otcepljenje Presevske doline, Raske i Vojvodine, a ti lupas da je to nama u interesu?Pred nasim ocima su pustili SVE OVK teroriste a da to niko nije trazio!Umesto da dokazemo da je Srebrenica namestaljka kao i Markale i Racak, mi sebi stavljamo omcu na vrat!Pun mi je bre kurac ljudi koji seru iz Beograda da sve zivo damo samo da `mi ` zivimo bolje!To sto ce nasi ljudi koji ce pobeci sa Kosova i iz Raske kada vehabije preuzmu vlast ziveti kao klosari, to tebe boli kurac?Ajde da menjamo Beograd za Kosovo?Da ga damo Siptarima?Mozda nam je i to u interesu
::
:: http://sve.rs
:: AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LE
:: 3 macke,dve
::
:: :: Ma rat je sr@nje i to je istina. O njemu kao vojniku sam cuo sve najbolje ali...
:: :: On je u ratu skrenuo nacisto, trebalo ga je povuci jos `94 iz vojske. Covek imao nervni slom i upao u paranoju. Imate cak i izjave Momira Bulatovica i Slobe o njemu kao coveku koji je izgubio kontakt sa realnoscu. Ko je gledao Apokalipsa danas jasno mu je sta rat moze da ucini coveku
:: :: Uhapsili smo ga zato sto je to u nasem interesu. Srbiju je oslobodio Milos Obrenovic koji je slao Srpske glave sultanu, a ne Karadjordje i cojstvo i junastvo. Politiku treba da formiraju interesi a ne emocije i principi.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 26.05.2011. 18:14 #327926

status: user
broj poruka: 1958
kakao ljudi kenjaju ponekad a ne znaju sta pricaju, ratko je ratni heroj koji uradio mnogo vise nego ova picka koja nas hoce u eu, sto bice nam bolje, pa sunce vam slepo vidite li da oporezovase sve stoka i poreze na telefone, kola sad i tablice se oporezuju samo slusamo kako diktiraju
`pa oni rade kako im se kaze`
pa da li je staljin radio kako mu se kaze ili je imao svoje principe, daj odstavku ako volis zemlju nemoj poturatu svacije dupe da ga jebu zarad ulaska kao najbednija clanica eu i + jos te uslovljavaju i + jos naredjuju kako gospodi odgovara
siptari uzese sve na lukavstvo sandjaka vise nema kad ste zadnji put bili u novoj varosi i priboju sid ja racunam da vise nije nas
a oni isporucujuu generala koji se borio za pokrajunu e pa sad smo patosirali

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 26.05.2011. 18:19 #327928

status: user
broj poruka: 1958
e da samo da citiram jednu recenicu iz knjige moj poredak sveta koju je hitler pisao u kojoj pise a to je 100% bio u pravu pozitivna recenica od negativnog coveka
`Svaka zemlja ce imati potrebu za teritorijalnim prosirenjem bez obzira na vreme napredak i naciju, i svaka zemlja ce teziti da prosiri teritoriju radi pomeranja granica i resursa zbog kojih se mora ratovati`

a sta sad rade amerikanci sa gadafijom?? svidja im se afrika a? ili zasmetao im gadafi bio tu 40 god svima valjao pa odjednom njima zasmetao tako je isto sa irakom posto je demokratija da nebude nasilnicki otimanje teritorija onda naprave bazu i crpe resurse jadno....


T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 26.05.2011. 18:20 #327929

status: user
broj poruka: 1013
I nemojte da poredimo poziciju Srbije sa pozicijom Amerike, Francuske, Kine itd, dal bi oni uhapsili ili ne bi svog generala. Oni ne bi, moze im se. Imaju nuklearke, industriju, kolonije. Ko sto rekoh, jedan Bosch ima veci prihod a verovatno i uticaj u svetu od cele Srbije. Tu smo gde smo, to smo sto smo. Pukli smo ko zvecke. Treba izvuci pouke i krenuti dalje. I ne ulaziti u frku sa jacim od sebe. vec uskladiti svoj interes sa velikima. Nasa generacija je tu najmanje kriva za ovo, ali cemo mi morati da dizemo ovu zemlju iz pepela. Jebiga, ja rintam 12 sati dnevno 7 dana nedeljno...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Hmm 26.05.2011. 18:22 #327931

status: user
broj poruka: 2788
Pa da Vam je Mladic ubio nekog Vaseg, bas bi vi tako pricali, a i ko od vas ga ne bi prijavaio za 10,000,000e?
_______________________
4 uzastupne titule. Idemooo
Danza Kuduro
Akcent pokidao
http://www.youtube.com/watch?v=6QcWSc_g3go

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije Правда 26.05.2011. 18:23 #327932

status: user
broj poruka: 684
Белград вынужден пониже наклониться перед Западом за кусок колбасы в виде евроинтеграции и кредитов МВФ

http://www.pravda.ru/world/europe/balkans/26-05-2011/1078397-ratko-0/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats KO GA PRODADE JEBEM MU I SEME I PLEME 26.05.2011. 18:24 #327933

status: user
broj poruka: 4537

http://wn.com/Rane__izdaja_narode!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Правда 26.05.2011. 18:29 #327936

status: user
broj poruka: 9008
Hahaha

A ti aco misliš da je Ratko štogod skrivio onom što ga je prodao? Znam i ja desetak ljudi koji bi ga prodali bez razmišljanja i bar još toliko koji bi razmislili, ne zato što im je nešto skrivio ili što su uvereni da je zlikovac. Samo žele veći traktor od komšije.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: Белград вынужден пониже наклониться перед Западом за кусок колбасы в виде евроинтеграции и кредитов МВ
::
:: http://www.pravda.ru/world/europe/balkans/26-05-2011/1078397-ratko-0
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 josilenko, bas o tome pricam... 26.05.2011. 18:29 #327937

status: user
broj poruka: 1588
... kod tebe je sve relativno. Moze da bude okruglo, a mozda je i na cosak. Zavisi kako ti se trenutno cini.

Ispravno je ono sto svi rade. Posto niko osim Srbije ne isporucuje svoje gradjane, a narocito ne generale (koji su imali muda da se suprotstave velikoj americi) - nisu svi u krivu, a mi jedini u pravu.

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic re 26.05.2011. 18:36 #327940

status: user
broj poruka: 9008
Braća rusi baš ne štede vazduha... `prodali narodnog heroja za šaku dolara` baš lepo zvuči majku mu staru, na diku i ponos nacije.

Nego, po tekstovima iz njihovih novina kanda se provlači neko mišljenje da smo među lizguzima zapadnih sila, ako su nas nekad i računali među prijateljske narode to izgleda više nije slučaj.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 26.05.2011. 18:38 #327941

status: user
broj poruka: 2743
Sve sto je valjalo u Srbiji je izginulo 1389, 1804, 1912,1913 i 1914.
Ostala samo bagra koja ce da uradi sve sto treba za jedan kredit od milion evra...

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: Dzabe se bre lozite 26.05.2011. 18:39 #327943

status: user
broj poruka: 1006
+1

Odavno je to sve zasrano, odavno...
A sve ovo sto čitam je Sloba patentirao još pre 20-ak godina: zavadi pa vladaj
(izdajnici i domicilne ništarije Vs. patriote i domoljubi)
Fino radi, i dan danas... Kao što vidite.

http://www.youtube.com/watch?v=ykdC4Hw1v8k&feature=related

Svi ratnici i heroji, puške u ruke, i mr`š u rov!
Svi dezerteri i hipici, gudru i knjigu u šake, pa u zbeg!
A svi ostali... Koji su oni? I šta oni rade?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 26.05.2011. 18:42 #327944

status: user
broj poruka: 3241
Josilenko, znaci mi smo trebali po tebi i da se predamo Nemackoj, i Austrougarskoj, i Bugarskoj, i svima redom?!Sto smo se borili protiv Turaka koji qrac?Vekovima su nasi ljudi ginuli na svakom pedlju Srbije da bi ti danas pricao Srpski i ziveo u Srbiji!Znaci tebe sad kad bi neko heftao u bulju, ti bi cutao i slusao kako da mesas buljom jel`?

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: I nemojte da poredimo poziciju Srbije sa pozicijom Amerike, Francuske, Kine itd, dal bi oni uhapsili ili ne bi svog generala. Oni ne bi, moze im se. Imaju nuklearke, industriju, kolonije. Ko sto rekoh, jedan Bosch ima veci prihod a verovatno i uticaj u svetu od cele Srbije. Tu smo gde smo, to smo sto smo. Pukli smo ko zvecke. Treba izvuci pouke i krenuti dalje. I ne ulaziti u frku sa jacim od sebe. vec uskladiti svoj interes sa velikima. Nasa generacija je tu najmanje kriva za ovo, ali cemo mi morati da dizemo ovu zemlju iz pepela. Jebiga, ja rintam 12 sati dnevno 7 dana nedeljno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax Ste vi stvarno glupi toliko... 26.05.2011. 18:43 #327945

status: user
broj poruka: 1476
... kad moram tako da kazem?!
Nagrada 10 milki od jevreja i kao stigla anonimna dojava?! o.O
Sine moj znalo sve gde je on od prvog dana, znalo se i kuda se sve krece - o svemu tome svedoci i prilog B92 koji je postan vec oko 12 sati danas (tek ga uhapsili a znaju gde je sve i sa kim bio)! E manite se...Sto se tice hapsenja: ako je stvarno TOLIKI patriota zrvtvova ce se za rad tog SRBSTVA, a ako je nevin dokazace on to tamo pa ce da ih prca ko Seselj! Ajd sad svima uzdravlje i ako je ovaj covek bio toliki problem za nasu drzavu, dao bog da nam od sutra krene sve nabolje (mada cisto sumnjam)! :)


http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1514411

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck ... 26.05.2011. 18:48 #327947

status: user
broj poruka: 1886
Ne znam da li je neko primetio da su zamenili stolice voditeljkama na BEEE92...
Prokapale su između nogu saopštavajući vest za koju su živele zadnjih 20 godina, pa počeo da buđavi mebl...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Koji je tebi makse 26.05.2011. 18:52 #327949

status: user
broj poruka: 9008
Ovo i nije neko super dobro vreme za izručenje, sad su druge stvari aktuelne i ovo će proći prilično nezapaženo, da su znali gde je izručili bi ga odavno dok su još bili u zaletu i moglo je maksimalno da se iskoristi.

Ne znam ni zašto bi se lik aj da kažemo žrtvovao kad nema vajde od toga, šešelj je mirno otišao i nikom ništa, uhapsiše karadžića i nikom ništa, i od ovog će da bude pojeo vuk magarca dobićemo kurac ko i obično. Izručili - ne izručili isto nam se vata.

A narod je ionako otišao u kurac tako da ni u kom slučaju nije neverovatno da ga je neko video i brže-bolje ćapio telefon. Ko što reko znam dosta likova koji su u fazonu `Joooj što mi ne prođe ispred zgrade lično bi ga skleptao`.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: Ste vi stvarno glupi toliko... 26.05.2011. 19:00 #327950

status: user
broj poruka: 3241
Da je Tadic znao odmah gde je general, odavno bi Mladic bio i osudjen i sahranjen u Hagu.I ko bre da dokaze sta u Ha(d)gu?! Pa ceo svet sere Kinezima zbog disidenata koji su u zatvoru zbog verbalnog delikta, a Seselj ce da istrune tamo zbog `vatrenog govora`!Kao sto je Nemacki ambasador zapretio, Kosovo,Raska, Vojvodina,...nikakvim ustupcima se to ne moze spreciti jer svaka okolna zemlja hoce deo Srbije , kao i uvek!Mozete da prdite do sutra o demokratiji i boljem zivotu ali su to bajke!Zasto bi EU ili bilo ko pomagao nekome ko je u govnima?Pa valjda ce da gleda da nas sjebe jos vise sa svojim lopovskim bankama i of sor kompanijama da bi sebe izvlacili iz sranja.Oni svi u dugovima pa se nasli dobrice pre nama da pomognu nego sebi.Jeste, al` u dolini panjeva gde cvetaju bandere...

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: ... kad moram tako da kazem?
:: Nagrada 10 milki od jevreja i kao stigla anonimna dojava?! o.
:: Sine moj znalo sve gde je on od prvog dana, znalo se i kuda se sve krece - o svemu tome svedoci i prilog B92 koji je postan vec oko 12 sati danas (tek ga uhapsili a znaju gde je sve i sa kim bio)! E manite se...Sto se tice hapsenja: ako je stvarno TOLIKI patriota zrvtvova ce se za rad tog SRBSTVA, a ako je nevin dokazace on to tamo pa ce da ih prca ko Seselj! Ajd sad svima uzdravlje i ako je ovaj covek bio toliki problem za nasu drzavu, dao bog da nam od sutra krene sve nabolje (mada cisto sumnjam)! :
::
::
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1514411
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: Re: ... 26.05.2011. 19:04 #327952

status: user
broj poruka: 1013
Nemoj da mi drzis predavanja nego pusku u ruke i pravac Kosovo - baza Bonstil. Ili stavi svom detetu opasac od dinamita pa ga posalji na Siptarski kontrolnu punkt u K. Mitrovici.
Jel bi imao mud@ za to? Bi li? Ako nisi spreman na to onda nemoj da se kacis sa Amerima.



:: Josilenko, znaci mi smo trebali po tebi i da se predamo Nemackoj, i Austrougarskoj, i Bugarskoj, i svima redom?!Sto smo se borili protiv Turaka koji qrac?Vekovima su nasi ljudi ginuli na svakom pedlju Srbije da bi ti danas pricao Srpski i ziveo u Srbiji!Znaci tebe sad kad bi neko heftao u bulju, ti bi cutao i slusao kako da mesas buljom jel`
::
:: http://sve.rs
:: AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LE
:: 3 macke,dve
::
:: :: I nemojte da poredimo poziciju Srbije sa pozicijom Amerike, Francuske, Kine itd, dal bi oni uhapsili ili ne bi svog generala. Oni ne bi, moze im se. Imaju nuklearke, industriju, kolonije. Ko sto rekoh, jedan Bosch ima veci prihod a verovatno i uticaj u svetu od cele Srbije. Tu smo gde smo, to smo sto smo. Pukli smo ko zvecke. Treba izvuci pouke i krenuti dalje. I ne ulaziti u frku sa jacim od sebe. vec uskladiti svoj interes sa velikima. Nasa generacija je tu najmanje kriva za ovo, ali cemo mi morati da dizemo ovu zemlju iz pepela. Jebiga, ja rintam 12 sati dnevno 7 dana nedeljno...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Bah 26.05.2011. 19:18 #327955

status: user
broj poruka: 9008
Nema nama više vajde ionako od tandžara i jatagana. Nego je trebalo sesti, stisnuti bulju i korak po korak prvo oporavljati ekonomiju pa onda sve ostalo. Al jok, zajmovi, rasprodaje, lopovluk na svim nivoima od čistačice do direktora samo da se preživi nekako a vizije šta ćemo dalje ni od korova, sve lako ćemo i sve preko noći. Ovo što mi sad radimo je kao u crtaćima kad tone brod a šilja i paja kofama izbacuju vodu napolje... s tom razlikom što nam ga šilja već godinama šilji u bulju a paju zabole paja.

Srećom tu je i zvezda vodilja, tačnije dvanaest komada što kao duga vise nad horizontom i obećavaju trenutno spasenje, bogatstvo i svako blagostanje, samo pitanje je ako guzicu prodamo na čemu ćemo da nosimo pantalone...

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 9  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs