Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Uhapšen Ratko Mladć
STRANA 3 OD 9  
markopvict Ebe mi se za Mladica 26.05.2011. 19:30 #327958

status: user
broj poruka: 4515
Ko zna koliko je taj opljackao. Dobio je ko zna koliko stanova od trule drzave. Od svoje generalske penzije moze da prehrani pola Kosova...
Sto se smeker nije predao, i onako je vec obezbedio praunuke i ima 70 godina...





- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 26.05.2011. 19:33 #327959

status: user
broj poruka: 2800
Upravo to dal je neko spreman na sve ili nista. Ovi sto se bucaju sad na sve strane prvi su bežali. Jaki kad se prica a ..... kad treba da se dela.
A da i ja sam iz Leskovca al je problem sto se u Srbiji sve desava u Beogradu a ako se ne desi tamo nije nigde.
Inace ja sam spreman da se dela al me prevarili ameri i navukli me na komp pa sad neam kondicije za delanje. Tihi rat :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: Re: Re: ... 26.05.2011. 19:46 #327961

status: user
broj poruka: 3241
Sto se odma` vatas za oruzje?Jel ne moze politicki da se resi nista?Samo ne treba podmetati dupe da te heftaju kada ti niko ne trazi.A ako smo toliko ludi da ga vec nudimo sami, drugi nece sigurno odbiti da nam zavuku.Predsednici Rumunije i Slovacke odbijaju i dalje da priznaju Kosovo , a nas Ivica Dacic ga vec priznaje!Sto se tice Beograda, i dalje stojim iz toga da su se sva govna skupila u njega i da ih odatle treba razjebati!A to da podrzavam politiku stranaka koje hoce da dovedu Vehabije u Rasku(ne Sandzak nego Rasku), da uce policiju u Vojvodini Madjarski, i da pustaju sve teroriste iz zatvora...to nece da moze.
A ako bude trebalo da se ide, nista se ti ne brini.Kada dodje vreme, ja sam prvi na spisku za odlazak dole...iako sam iz Bg-a.

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: Nemoj da mi drzis predavanja nego pusku u ruke i pravac Kosovo - baza Bonstil. Ili stavi svom detetu opasac od dinamita pa ga posalji na Siptarski kontrolnu punkt u K. Mitrovici.
:: Jel bi imao mud@ za to? Bi li? Ako nisi spreman na to onda nemoj da se kacis sa Amerima.
::
::
::
:: :: Josilenko, znaci mi smo trebali po tebi i da se predamo Nemackoj, i Austrougarskoj, i Bugarskoj, i svima redom?!Sto smo se borili protiv Turaka koji qrac?Vekovima su nasi ljudi ginuli na svakom pedlju Srbije da bi ti danas pricao Srpski i ziveo u Srbiji!Znaci tebe sad kad bi neko heftao u bulju, ti bi cutao i slusao kako da mesas buljom jel`
:: ::
:: :: http://sve.rs
:: :: AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LE
:: :: 3 macke,dve
:: ::
:: :: :: I nemojte da poredimo poziciju Srbije sa pozicijom Amerike, Francuske, Kine itd, dal bi oni uhapsili ili ne bi svog generala. Oni ne bi, moze im se. Imaju nuklearke, industriju, kolonije. Ko sto rekoh, jedan Bosch ima veci prihod a verovatno i uticaj u svetu od cele Srbije. Tu smo gde smo, to smo sto smo. Pukli smo ko zvecke. Treba izvuci pouke i krenuti dalje. I ne ulaziti u frku sa jacim od sebe. vec uskladiti svoj interes sa velikima. Nasa generacija je tu najmanje kriva za ovo, ali cemo mi morati da dizemo ovu zemlju iz pepela. Jebiga, ja rintam 12 sati dnevno 7 dana nedeljno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: ... 26.05.2011. 19:48 #327964

status: user
broj poruka: 1013
Ma opasne su face, majke mi. Jaki su na recima. A kad treba da se puska u ruke uzme - ajde mobilisi ceo Leskovac pa neka oni ginu. Samo iz moje familije je bilo mobilisano 11 (slovima - jedanaest) ljudi za vreme bombardovanja. A sa kim da se bijemo - sa pola sveta. Pocepali Kinesku ambasadu pobili im ljude, Kina nije smela da pisne (to je inace dovoljan povod za objavu rata). Eeeej, Kina nije smela da pisne.


:: Upravo to dal je neko spreman na sve ili nista. Ovi sto se bucaju sad na sve strane prvi su bežali. Jaki kad se prica a ..... kad treba da se dela
:: A da i ja sam iz Leskovca al je problem sto se u Srbiji sve desava u Beogradu a ako se ne desi tamo nije nigde
:: Inace ja sam spreman da se dela al me prevarili ameri i navukli me na komp pa sad neam kondicije za delanje. Tihi rat :
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 26.05.2011. 19:52 #327966

status: user
broj poruka: 3241
Nemoj da pricas za Kinesku ambasadu ako ne znas sta se tamo desilo.Precutni dogovor je bio zato sto su se nasi obavestajci nalazili u toj zgradi, i ne bi bas bilo fino da se tada sazna da se diplomatsko predstavnistvo Kine koristi za takve stvari.A u slucaju (ne daj Boze) mobilizacije, PRVO SVE iz Beograda treba zvati, stojim iz toga!Znam da su uvek svi sa juga Srbije najvise najebali, i zao mi je zbog toga jer je meni i dete koje zivi u getu, na Kosovu, i ono u BG-u isto.Ne moze jedno na Kosovu da izgubi glavu samo da bi ovo u BG-u moglo da putuje po EU i da ga boli patika za svoju zemlju...

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: Ma opasne su face, majke mi. Jaki su na recima. A kad treba da se puska u ruke uzme - ajde mobilisi ceo Leskovac pa neka oni ginu. Samo iz moje familije je bilo mobilisano 11 (slovima - jedanaest) ljudi za vreme bombardovanja. A sa kim da se bijemo - sa pola sveta. Pocepali Kinesku ambasadu pobili im ljude, Kina nije smela da pisne (to je inace dovoljan povod za objavu rata). Eeeej, Kina nije smela da pisne.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Serendate kao po običaju :) 26.05.2011. 19:52 #327967

status: user
broj poruka: 3737
opium za široke narodne mase...nepravda, mržnja, oni su zli mi dobri i tako dalje do sledećeg puta...mi tu jedino što možemo jeste da se organizujem da ustane kuka i motika i onda idemo i ubijamo sve koji su nam se ikada zamerili, tražimo pravdu i bolji život i time bi smo dobili perpetum mobile...

support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 26.05.2011. 19:58 #327968

status: user
broj poruka: 6083
Nemam vremena da sve citam sta ste pisali, pa me samo interesuje za sta je konkretno Mladic gonjen, za koje zlocine? Zovu ga ljudi Heroj, a terete ga za zlocine, pa mi to nekako oprecno pa me zanima koji su to zlocini?

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600 cl9,
Gigabyte 6870, G.Skill Sniper SSD 120GB, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS, Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Cinjenica je 26.05.2011. 19:59 #327969

status: user
broj poruka: 3241
da nikada nijedna `plisana revolucija` nije donela promene.Kako da ne kradu svi kada se pravda kupuje za sitne pare?Dok ne pocnu da lete glave, nema promene vlasti.Kao sto u Iranu po zakonu svako ko siluje, ubije ili valja drogu dobija smrtnu kaznu.To ne znaci da tamo niko nije sposoban ili spreman da ubije, siluje ili valja drogu.Ali kada postavis primer, onda ces dvaputa da razmislis sta mozes i koliko.Ovako je zlocin bez kazne...

http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bush .. 26.05.2011. 20:05 #327970

status: user
broj poruka: 268

stekao sam utisak da ovaj nas El Presidente kopira obamu kada je bio aktuelan obama, ovaj hteo sam da kazem osama . . . ionako nema razlike

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Josilenko & Co. 26.05.2011. 20:26 #327982

status: user
broj poruka: 1588
... vreme ce pokazati da ni lizanje eu i americkog dupeta nece doneti blagostanje (ni finansijsko, koje toliko prizeljkujete - a moralno svakako ne kad pljunes na sve svoje pretke). Kao sto vam u prethodnih par godina ne ide nabolje (a izdati su i prodani svi).

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza ajde bre mars u Hag 26.05.2011. 20:27 #327983

status: user
broj poruka: 601

.I.

Napokon
Eto kraja toj dosadnoj prici jurilli ga citavu deceniju koji smor, peder nije hteo da se preda.
Aj sad kraj toj prici idemo dalje....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Pu majku mu 26.05.2011. 20:43 #327993

status: user
broj poruka: 9008
Sad sam se podsetio zašto ne gledam tv. Šta onaj ullickani majmun priča ono nije normalno... `sada nas evropa vidi u totalno drugačijem svetlu...` da sam ja kojim slučajem đavo i ovaj mi padne šaka dao bi mu da doveka jede ono što ja za života izasrao.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
INXS re 26.05.2011. 20:49 #327996

status: user
broj poruka: 482
Bio rat,prosao, ali nisu samo srbi ucestvovali u ratu.Kao i u svakom ratu desava se sve i svasta.Od tri strane koje su ratovale pitanje je ko je cinio vece zlocine,ali ovi iz eu se samo za srbe uhvatili.A sta je sa druge 2 strane? Cinjenica je sto se tice ovog `medunarodnog suda pravde` da su najvise srbi najebali na sudjenjima.Politicari zakuvali sve,sklonili bulje u kraj i bas ih zabole za narod.Oni su veci zlocinci od svih sto su bili u ratu.A cika Ozzy je to lepo obijasnio kroz stihove pesme war pigs:

Politicians hide themselves away
They only started the war
Why should they go out to fight?
They leave that role to the poor

Time will tell on their power minds
Making war just for fun
Treating people just like pawns in chess
Wait `til their judgement day comes






Asus A488TD-V Evo/USb3 AMD Phenom2 x4 955BE 3.2 2x2gb Exceleram 1600mhz Black Shark Asus eah 6850 cucore WD 640gb sata2 LC Power 600w Philips 222EL2SB/62

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 26.05.2011. 20:51 #327999

status: user
broj poruka: 1013
Sto se mene tice, i Mladic i Karadzic, Tudjman, Sloba i Izetbegovic, Hasim Taci i Ramus Haradinaj, Momir Bulatovic, Ante Gotovina i Radomir Glavas, Arkan i Legija itd - velika banda koja je zasluzna za propast jedne od najlepsih drzava na svetu. Nadam se da ce dobiti sto su zasluzili, isto kao i Vesli Klark, Klinton i Gensher koji su im pomogli u tome.
To nisu moji preci, to nije moje pleme, to nije moj narod. TO JE SLJAM.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 26.05.2011. 20:53 #328000

status: user
broj poruka: 12785
+1
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: Sto se mene tice, i Mladic i Karadzic, Tudjman, Sloba i Izetbegovic, Hasim Taci i Ramus Haradinaj, Momir Bulatovic, Ante Gotovina i Radomir Glavas, Arkan i Legija itd - velika banda koja je zasluzna za propast jedne od najlepsih drzava na svetu. Nadam se da ce dobiti sto su zasluzili, isto kao i Vesli Klark, Klinton i Gensher koji su im pomogli u tome
:: To nisu moji preci, to nije moje pleme, to nije moj narod. TO JE SLJAM.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 26.05.2011. 20:58 #328004

status: user
broj poruka: 2743
Nije poenta u tome da li se neko busa u grudi i da li sme da ide sa sa puskom bilo gde... Kakve to gluposti pricate? Ne daj Boze da iko mora bilo gde da ide pod oruzijem.
Poenta je u tome koliko smo zalosna zemlja, niko ali niko na svetu nije predao (milom ili silom) toliko svojih drzavljana stranom tuzilastvu kao mi. Bio kriv ili ne.
Tuzno je sto to moramo da radimo, a kroz koju godinu nam nece biti nista bolje.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper re 26.05.2011. 21:00 #328005

status: user
broj poruka: 563
Covjek je spasio hiljade srpskih zivota i bice pamcen kao heroj kod istinskih srba tako da me ne interesuju komentari izdajnika i ljudi koji bi se i za dinar sagnuli i pustili da im zabiju otpozadi!Zbog takvih je ovakva drzava i ostace dok je takve djubradi!Radujte se sutra ce vam ulatiti na racun 100000 evra umisljena gamadi koja se raduje ovoj nesreci srpskog naroda.A opet odje verovatno pola clanova nisu srbi pa nije cudo ovo osecanje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re: ... 26.05.2011. 21:02 #328006

status: user
broj poruka: 2788
Svaka ti je na mestu. Samo mi nije jasno kako neko moze da ga brani. Alo covek ubijao ljude tj streljao. Pa da vas vidim samo sta bi ste pricali da vam je streljao nekog vaseg. Opet sam morao da ponovim zadnju recenicu.
_______________________
4 uzastupne titule. Idemooo
Danza Kuduro
Akcent pokidao
http://www.youtube.com/watch?v=6QcWSc_g3go

:: Sto se mene tice, i Mladic i Karadzic, Tudjman, Sloba i Izetbegovic, Hasim Taci i Ramus Haradinaj, Momir Bulatovic, Ante Gotovina i Radomir Glavas, Arkan i Legija itd - velika banda koja je zasluzna za propast jedne od najlepsih drzava na svetu. Nadam se da ce dobiti sto su zasluzili, isto kao i Vesli Klark, Klinton i Gensher koji su im pomogli u tome
:: To nisu moji preci, to nije moje pleme, to nije moj narod. TO JE SLJAM.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag ako 26.05.2011. 21:04 #328007

status: user
broj poruka: 424
Ako si pametan koliko i lep, jasno mi je zasto pises takve gluposti.Najbolje bi bilo politiku da predamo ujka semu da nam vodi,jel, tu imamo najvise interesa?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Re: Re: ... 26.05.2011. 21:04 #328008

status: user
broj poruka: 563
Ti streljani su direktni krvci za ubitsva srba na Bozic u Kravicama 1992 i citavom podrinju u tom predelu!I pre nego lupis glupost informisi se a nemoj da proseravas,pitaj srbe koji su izgubili citave porodice kako se osecaju kad je njihov glavni dzelat na slobodi!

:: Svaka ti je na mestu. Samo mi nije jasno kako neko moze da ga brani. Alo covek ubijao ljude tj streljao. Pa da vas vidim samo sta bi ste pricali da vam je streljao nekog vaseg. Opet sam morao da ponovim zadnju recenicu
:: ______________________
:: 4 uzastupne titule. Idemoo
:: Danza Kudur
:: Akcent pokida
:: http://www.youtube.com/watch?v=6QcWSc_g3g
::
:: :: Sto se mene tice, i Mladic i Karadzic, Tudjman, Sloba i Izetbegovic, Hasim Taci i Ramus Haradinaj, Momir Bulatovic, Ante Gotovina i Radomir Glavas, Arkan i Legija itd - velika banda koja je zasluzna za propast jedne od najlepsih drzava na svetu. Nadam se da ce dobiti sto su zasluzili, isto kao i Vesli Klark, Klinton i Gensher koji su im pomogli u tome
:: :: To nisu moji preci, to nije moje pleme, to nije moj narod. TO JE SLJAM.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic re 26.05.2011. 21:14 #328011

status: user
broj poruka: 9008
To za političare i pričam, jedna od dobrih stvari ako si vernik je što si ubeđen da će svi oni posle lepo u pakao da se krčkaju, bude ti za nijansu lakše.

A biti narodni heroj je do neba štrokava stvar, sreća pa je jedan od preduslova za taj status da budeš mrtav pa obično ne moraš da doživiš da te odbace oni za koje si prljao ruke. Ako u nekom trenutku uradiš ono što drugi nisu hteli ili nisu mogli desi se da postaneš heroj... ili zločinac, često i jedno i drugo.

Ipak, koliko god lepo zvučalo heroj je samo žrtva, za jednokratnu je upotrebu i ide ispred onih koji više vole da stoje i gledaju. Nije zgodan na duže staze jer suviše podseća ljude na sopstvene slabosti, ako postane ideal može da bude i opasan. Retko koji umre u dubokoj starosti.

Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .... 26.05.2011. 21:38 #328014

status: user
broj poruka: 12785
Alo ljudi.... PCBerza... ITForum... koga bre zabole sad šta je i šta nije...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: .... 26.05.2011. 21:40 #328015

status: user
broj poruka: 6502
Mozda je adminima zanimljivo da citaju ovo ko zna, ali tema zasluzuje lock.

:: Alo ljudi.... PCBerza... ITForum... koga bre zabole sad šta je i šta nije..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Pu majku mu 26.05.2011. 21:52 #328020

status: user
broj poruka: 3519
I opet bi mu bilo malo....stoka!

CPU-Z Validator: http://goo.gl/uHHt6


:: Sad sam se podsetio zašto ne gledam tv. Šta onaj ullickani majmun priča ono nije normalno... `sada nas evropa vidi u totalno drugačijem svetlu...` da sam ja kojim slučajem đavo i ovaj mi padne šaka dao bi mu da doveka jede ono što ja za života izasrao
::
:: Pregrejana rebra na kuleru najbolje se hlade ćevapima.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 26.05.2011. 23:19 #328047

status: user
broj poruka: 1532
Ацо, колико се сећам, имаш 17 година.

Појма немаш шта се дешавало у околини Сребренице и Братунца 92-93 нити си када тамо у животу био. О Ратку Младићу знаш само што си на У 92 видео, а то је једна велика, сочна ЛАЖ. За разлику од тебе, доста тих ликова сам ЛИЧНО познавао и на то сам поносан. Ти, балавче, не би могао тим људима ни ципеле да чистиш.

Да ли знаш да је српска акција на Сребреницу била КОНТРАнапад ? Не знаш.
Да ли знаш колико је Срба погинило у претходном нападу муслимана на Братунац ? Немаш појма.
Да ли знаш колико је тела стрељаних муслимана откопано у Сребреници ? Немаш појма. Око 400 стрељаних и још 800 погинулих у борбама. Остало је гнусна лаж.
Да ли знаш колико је Срба помрло у муслиманским логорима по Сарајеву ? Немаш појма.

Могао бих овако до сутра. Балавче. Незналицо.


Јосиленко,

иста стара песма. Лупеташ максимално. Кажеш:

`...Uhapsili smo ga zato sto je to u nasem interesu..`

Да ли си ти дрогиран док ово пишеш ? Који интерес ? За шта ? Па још кажеш:

`...Srbiju je oslobodio Milos Obrenovic koji je slao Srpske glave sultanu...`

Лаж. Србијa је добила независност након руске победе у руско-турском рату 1828-1829 јер је тако мировни споразум казао, а Милош само добио писмо султана.

`...a ne Karadjordje i cojstvo i junastvo...`

Срам те било. Прочитај две књиге о Првом српском устанку и види како се живело тада у Србији. Није Карађорђе растурио Србију 1812, већ је Наполеон напао Русију, па се Руси повукли из Неготина, а Турци то искористили.

`... zbog ovakvih ljudi koje sam gore opisao mi vise ne kontrolisemo svoju teritoriju ...`

Није него због твојих другара демократа који су деца старих УДБА-ша. То шта су `демократе` урадиле од Србије последњих 11 година, књиге ће се о томе писати. Све су продали и још се задужили, па међу собом поделили, а народ гладан скапава. То нису урадили `бусачи у груди` већ твоје `демократе`. Признај !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 9  
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646143.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs