Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
EVGA Z77 FTW -330$
STRANA 2 OD 15  
Classified ... 31.05.2012. 10:31 #420912

status: user
broj poruka: 728
Ma samo mi se ta karta svidja bez obzira da li je Classy ili FTW.
Jedino to i Obsidian 650D sam ono stvarno zeleo bas. I drugo volim ja i Hydro seriju i Dominatore GT i uzecu ali ovo je bas ono sto mi ne da mira. Obsidian 650D sam prebrinuo.
E sada jos ovo nekako. Ba me briga da li je Classified, mislim bolje je svakako chipovi iz sredine i to sto je pojacana ali nije svaka Classified ovakva. 680 me nece privuci tako.
Pa vise bi voleo 580 nego 680 obe Classified.
Tako b ja dizajnirao karte ili sl tome.
Ove sada kockaste kao Cayman ne volim uopste.
Bucna je kao djavo, jos i vise nego referentne, a teza je mnogo od svih ostalih pa cak i od onih najvecih kulercina metalnih, mnogo teska.
Ma meni je to trip kada vec gledam tako da uzimam dobar HW onda sacekam tako nesto da se pojavi i kupi i miran 3-4 god. Pa ne mora igrati na 2500 rez, Posle sta nek oslabi ona malo, igram malo starije igrice dok se ne pojavi takva opet i nace ovo ostalo mi je bacanje para sada posle toga sto sam video.
Za cenu MARS II eto njih 2 u SLI. Zamislite taj poredak. A zasto je neko zasluzio da ima da kupi MARS II a ja ne ovo. E zato lepo embargo dok se ne izjednaci pa cu povuci jos ljudio sa sobom da uzima to, a Srbija ce ostati na izboru HW kao Podgorica.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.05.2012. 10:38 #420915

status: user
broj poruka: 12785
Wlada se vratio sa lečenja, ali izgleda da nije bilo uspešno.

EVGA je sranje danas, nije to isto što je bilo (nemoj da skočiš kroz prozor zbog toga)
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 10:39 #420917

status: user
broj poruka: 728
Odoh ja polako dok nisam poceo da shvatam Srbe ozbiljno o EVGA a oni videli EVGA slike. Idem ja lepo tamo kod onih koji imaju sve pa preferiraju EVGA.
Da vidimo sta misle o memoriji sta uzimaju ljudi za nju.

I za kraj opet pesmica
IZ SREDINE WAFERA NE IDE KOD ASUSA, LALALALLLA


Bio jednom jedan tipican ASUS Fan, i on je ziveo u Hrvatskoj i kada je cuo da Classified dobija prvi on je zvao NVIDIA da pita da li je to istina i da to nije pravda. I njemu je generalni NVIDIA rekao da EVGA ne dobija nista i on se vratio srecan na forum da to saopsti.

Ovo je istina ziva covek je pitao samo ne znam NVIDIA ili EVGA da li dobijaju odabrane chipove. Ceo svet to zna kao dan od kada je EVGA I NVIDIA saradnje sta je u Classified.
Najmanji procenat skarta.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 31.05.2012. 10:44 #420922

status: user
broj poruka: 12785
Eh, pa treba prvo da se cimneš iz tog narkomanskog jolta koji te drži u zemlji EVGA da bi počeo da shvataš stvarnost ozbiljno.

A zaboravili smo da si ti marsovac ustvari, pošto Srbe pominješ u trećem licu.

EVGA je sranje, lalalalalala, nema kupovine kod nas, lalalalalala, sanjaj o grafici lalalalala
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: Odoh ja polako dok nisam poceo da shvatam Srbe ozbiljno o EVGA a oni videli EVGA slike. Idem ja lepo tamo kod onih koji imaju sve pa preferiraju EVGA
:: Da vidimo sta misle o memoriji sta uzimaju ljudi za nju
::
:: I za kraj opet pesmica
:: IZ SREDINE WAFERA NE IDE KOD ASUSA, LALALALLL
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Daum 31.05.2012. 10:45 #420923

status: user
broj poruka: 17084
Klionac, ne marsovac, zaboravio si?

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 10:46 #420924

status: user
broj poruka: 728
Pa ko je rekao da cu kupiti graficku kod nas. Ko je rekao da ce Srbi uzeti stotine evra od mene.
Za to mora da imaju EVGA.
Cekajte da prebrinem plocu pa cete videti iznenadjenje koliko sam spreman da dam za 580 classified. Amazon je jos prodaje. A oni su na listi predlozenih kod e-ducana. xexe.

tAKO DA IZ SREDINE WAFERA NE POSTOJI KOD ASUSA.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 10:49 #420925

status: user
broj poruka: 18940
a ti si (wlado), (siguran sam) video nesto uzivo a ne slike?
Ti izgleda ne shvatas ali uopste da je totalno NEBITNO da li je Classified ili ROG ili SNIPER ili EXTREME, to su samo glupe marketinske oznake na koje padaju likovi kao ti, samo se cimas do beskraja i cak jos padas u depresiju, razboleces se covece... niko ti nije dao dokaze da je bolje ovo ili ono, vec si to sam u svojoj glavi isprojektovao, bavis se iluzijama i fantazijama, ali to naravno nesvesno, i tesko ce ti uopste doci iz dupeta u glavu sve dok si u halucinacijama:)


:: Odoh ja polako dok nisam poceo da shvatam Srbe ozbiljno o EVGA a oni videli EVGA slike. Idem ja lepo tamo kod onih koji imaju sve pa preferiraju EVGA
:: Da vidimo sta misle o memoriji sta uzimaju ljudi za nju
::
:: I za kraj opet pesmica
:: IZ SREDINE WAFERA NE IDE KOD ASUSA, LALALALLL
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 31.05.2012. 10:51 #420929

status: user
broj poruka: 17084
Besmisleno je ici na 5xx seriju kad za male pare imas vec 6xx seriju...

A srecno sa carinom i celom tom zajebancijom preko amazona ili e-bay-a.
+ pozdravi se sa garancijom ako ti crkne karta ili ces da je nosis za ameriku licno?

A tebi vidim crkavaju samo tako te hi end karte sto amd sto nvidija.

Srecno, trebace ti.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.05.2012. 10:51 #420930

status: user
broj poruka: 12785
Teške droze su potrebne da bi se tripovao ko Wlada klingonac. Te iste pilule guta i Sale verovatno, garant se znaju sa lopatanja.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 10:55 #420934

status: user
broj poruka: 18940
jesi li ti svestan sta pricas, nece uzeti Srbi stotine eura od tebe, vec ce uzeti Amazon, ali preko e-ducana hahaha, e-ducan je srpska firma koja se nalazi u 29. novembru (Bul.Despota Stefana), malo ispod skadarilije, mislim znam da te boli noga ali valjda umes da citas adresu itd.. ako je ploca 300eu, tebe ce sve ukupno kostati jedno 450, mozda sam i preterao ali neka bude 410..


:: Pa ko je rekao da cu kupiti graficku kod nas. Ko je rekao da ce Srbi uzeti stotine evra od mene
:: Za to mora da imaju EVGA.
:: Cekajte da prebrinem plocu pa cete videti iznenadjenje koliko sam spreman da dam za 580 classified. Amazon je jos prodaje. A oni su na listi predlozenih kod e-ducana. xexe
::
:: tAKO DA IZ SREDINE WAFERA NE POSTOJI KOD ASUSA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 11:02 #420938

status: user
broj poruka: 728
Dacu 500e ali ne ASUSu.
I sta je besmisleno ici na seriju 5xx jel vi citate da mi lik trazi evo mail hocete da slikam mail private sa EVGA foruma. 420$ sa shippingom za GTX580 Classified. Za to nema ni 570 kod nas.
Za vas je besmislen zivot vidim ja i sve ovo kada tako gledate na HW.
To je moj nikad bolji potez sto sam cvrsto resio da nema kod nas nista dok se ne pojavi EVGA, nikad pametniji, da sam znao da ce ovako biti to bi uradio davno pre nego jesam.
Trebate da obracunate ASUSu za trud da ljudi kupe njegov HW da posle kada kupim Z77 FTW ne bude da ste dzabe kuckali.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.05.2012. 11:08 #420942

status: user
broj poruka: 12785
Au brate mili, pa govorimo da ne vredi ta karta 420$ kad za taj novac ima brža i bolja, ali tebi će verovatno u glavi da bude brža ta GTX580 jer je EVGA znak na njoj a to je najbitnije.

Eno prokopaj malo Kupujem Prodajem naćićeš sigurno kuvanu EVGA 8800 Ultra da ti bude puna duša kad ti je majka manje bitna od grafičke.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 11:31 #420947

status: user
broj poruka: 18940
zelim ti da uzmes tu graficku.. i nadam se da ce da ti crkne ubrzo i da ces se vec jednom opametiti i da ti nikad vise ne padne na pamet da se bavis radnjama koje nisu normirane u glavi normalno-funkcionalnog mozga pojedinca ljudske vrste..


:: Dacu 500e ali ne ASUSu
:: I sta je besmisleno ici na seriju 5xx jel vi citate da mi lik trazi evo mail hocete da slikam mail private sa EVGA foruma. 420$ sa shippingom za GTX580 Classified. Za to nema ni 570 kod nas
:: Za vas je besmislen zivot vidim ja i sve ovo kada tako gledate na HW
:: To je moj nikad bolji potez sto sam cvrsto resio da nema kod nas nista dok se ne pojavi EVGA, nikad pametniji, da sam znao da ce ovako biti to bi uradio davno pre nego jesam
:: Trebate da obracunate ASUSu za trud da ljudi kupe njegov HW da posle kada kupim Z77 FTW ne bude da ste dzabe kuckali
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 15:25 #420998

status: user
broj poruka: 728
Sve sto crkne lepo se zameni.
Procitajte lepo Global Warranty ponovo.
Grafika tek pred zimu.

Ja cu da kupujem sta ja hocu i tu mi oko branda ne treba predlog cim sam video da je NVIDIA bolja idem na najacu NVIDIA a to je EVGA. Ne dajem pare vise dzukcima kao ASUS koji ti daju iscepanu kutiju i hocu da posle coveka iz fabrike ja diram prvi. Znate kako je dobro kada prestanete da se interesujete za ove obicne serije koje nicu kao pecurke posle kise. Ja vas ne savetujem sta da uzmete. Samo da Srpske prodavnice prestanu da gube novac zbog toga sto nema EVGA a nikako da me ubedi neko da kupim nista sto ima ovde u ponudi. Ja pokusavam da komp osbosobim po svom ukusu kao stan i necete mi vi birati namestaj niti procenjivati sta je dobro. Za to postoje ljudi gde ima svega a ne gde je monopolisticko poslovanje. Prvo ide ploca Z77 FTW procesor. Od nekih zaljubljenika u ASUS i onih koji govore EVGA nije sto je nekada bila imao sam vise ASUSa a nisu videli EVGA koju ja pratim zadnjih godinu dana samo to i kada je nesto problematicno znam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified POCELO JE POCELO 31.05.2012. 20:40 #421083

status: user
broj poruka: 728
http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=1611217&mpage=1&print=true

Koristili su 1866 memoriju a bas danas me interesovalo i raspitujem se u vezi memorije kakva je 1866. Ima Dominatr GT 1866 2x4GB za 70e pa da narucim mozda 2 kita u oba ima po ventilator Air Flow 2 koji je crven i samo uz RAM se dobija takav. Pa da ne bacam pare na 2133 ako mogu 1866, jel da???

Evo Jacob F sada bas koristi 1866 RAM.

Fiju 5.0GHz 3770k, Joj plociceeeeee DODJI DA NE DOLAZIM PO TEBE.
Ipak idemo na 3770k.
A vidite graficku sto ima *ebacku. Nije za mene.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 01.06.2012. 20:54 #421439

status: user
broj poruka: 728
Kao i za ostale EVGA proizvode EVGA Z77 FTW ce imati produzenje garancije.
Neku slicnu imitaciju je zapoceo GIGATRON pa shvatio da to nije tako lako kao sto izgleda.

EVGA Z77 FTW 3 god garancije na sve regione

5 godina garancije - +20$
10 godina garancije - +40$

Za oko 28e dobijate jos 7 god garancije na postojece 3 za top maticnu plocu a zna se da su to deo kompa koji se najcesce kvari i da 100 stvari moze da podje naopako. Pogotovu kod manje kvalitetnih komponenti i ekstremnog klokovanja CPU.
Takvih je 80% kupaca ove ploce i EVGA je sigurna da njeni delovi mogu da izdrze i vise od 10 godina pod ekstremnim klokom.

Registracija proizvoda je obavezna za ove usluge i jedina su firma gde jedan proizvod ne moze da registruje ko hoce i po 3 razlicita coveka. Zna se ime, prezime, zemlja, gde si kupio, kog datuma i ti postajes cenjena EVGA musterija.
Ulazis u Elitu a jedino te Srpsko oko posmatra drugacije, ali koga normalnog to zanima ugadjati Srbima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: ... 01.06.2012. 21:31 #421455

status: user
broj poruka: 3821
Ruzna je ova Z77 FTW. :)

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Kao i za ostale EVGA proizvode EVGA Z77 FTW ce imati produzenje garancije
:: Neku slicnu imitaciju je zapoceo GIGATRON pa shvatio da to nije tako lako kao sto izgleda
::
:: EVGA Z77 FTW 3 god garancije na sve region
::
:: 5 godina garancije - +20
:: 10 godina garancije - +40
::
:: Za oko 28e dobijate jos 7 god garancije na postojece 3 za top maticnu plocu a zna se da su to deo kompa koji se najcesce kvari i da 100 stvari moze da podje naopako. Pogotovu kod manje kvalitetnih komponenti i ekstremnog klokovanja CPU
:: Takvih je 80% kupaca ove ploce i EVGA je sigurna da njeni delovi mogu da izdrze i vise od 10 godina pod ekstremnim klokom
::
:: Registracija proizvoda je obavezna za ove usluge i jedina su firma gde jedan proizvod ne moze da registruje ko hoce i po 3 razlicita coveka. Zna se ime, prezime, zemlja, gde si kupio, kog datuma i ti postajes cenjena EVGA musterija
:: Ulazis u Elitu a jedino te Srpsko oko posmatra drugacije, ali koga normalnog to zanima ugadjati Srbima
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA Z77 FTW 01.06.2012. 22:22 #421471

status: user
broj poruka: 728
Eto jedna normalna zamerka. Doduse jako retka jel u zivotu nisam video vise pohvala za izgled neke ploce ali nema veze, opravdano receno. Kao meni GIGABYTE i ASUS Blue-Black, MSI, Sapphire i ostale.
Prosto, decku je ruzna i gotovo.
Dovoljno da nikad ne kupi.
Vazno da se dopada meni.

Vazno je da garantuju da extremno klokovan CPU moze da radi preko 10 godina sa njom i to nisu prazne reci i reklame zaposlenih po foirumima nego se to dokazuje produzenjem garancije za sicu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: EVGA Z77 FTW 01.06.2012. 23:05 #421480

status: user
broj poruka: 3821
Ruzna mi je iz razloga sto mi deluje nekako siromasno, a i ne svidja mi se aktivno hladjenje.

MSI ploce su posebna prica, i njihov izgled mi se tek ne dopada.

Asus ima lepih maticnih ploca, barem po mom misljenju.

Gigabyte ima lepih ploca, ali i skupih. Nizi i srednji segment su osrednje, a ima i onih koje su odvratne(po mom misljenju).


I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Eto jedna normalna zamerka. Doduse jako retka jel u zivotu nisam video vise pohvala za izgled neke ploce ali nema veze, opravdano receno. Kao meni GIGABYTE i ASUS Blue-Black, MSI, Sapphire i ostale.
:: Prosto, decku je ruzna i gotovo.
:: Dovoljno da nikad ne kupi
:: Vazno da se dopada meni
::
:: Vazno je da garantuju da extremno klokovan CPU moze da radi preko 10 godina sa njom i to nisu prazne reci i reklame zaposlenih po foirumima nego se to dokazuje produzenjem garancije za sicu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA Z77 FTW 02.06.2012. 00:31 #421504

status: user
broj poruka: 728
Ova ploca mora da ima hladjenje jer tu je ja mislim PLX Bridge chip a ventilator se vrti na niskom broju obrtaja dosta ljudi je trazilo da tone zuji.
Mogu da se kladim da je uradjen onako kao CORSAIR AIRFlow od Brushed Alluminiuma
i to nema uopste taj pisteci zvuk kao brzi plastikaneri. Ja imam CORSAIR Airflow 2 i znam kako je necujan na 3000RPM skoro. Na 50% kada radi sve je ledeno oko njega a samo vidis ventilator. Ja sam bogami srecan sto je on tu ako je tako tiho.
Nisu to oni plastikaneri sa AMDa kulera i oni 40mm od 100 din stu zuje kao avioncici.
Oplata je metalna, drugacije je to. Cak su i perca metalna ja mislim.

Sve u svemu na moju CH4F sam budzio cooler jer radi na skoro 70C NB, SB 55, Maticna 40C. Top su temp CH4F ali kada sam video da nisu zamislili sklonio sam.
Ima zicu pa moze da se iskljuci ali bojim se da ce i drugim plocama trebati mali ventilatorcici.
Meni je recimo ASUS odvratan, prepoznajem tu jefinu plastiku dizajniranu na Taiwanu.
Pogotovu prosle Maximus 4 i Crosshair 5 su mi bile ruzne sa onim stepenastim heatsinkom.
A tek plavu vatru na Delux nekim plocama ne mogu ni da zamislim.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: EVGA Z77 FTW 02.06.2012. 00:39 #421510

status: user
broj poruka: 3821
Ne radi se ovde o tome da li je nesto bucno ili nije, vec meni se dizajn ne svidja.

Sta mu dodje taj PLX Bridge chip?

Ja imam ASUS M4A89GTD PRO,i misljenja sam da je ploca simpaticna sto se izgleda tice. :)

Recimo, mnogo lepsa nego neka iz MSI & Gigabyte pandana.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Ova ploca mora da ima hladjenje jer tu je ja mislim PLX Bridge chip a ventilator se vrti na niskom broju obrtaja dosta ljudi je trazilo da tone zuji.
:: Mogu da se kladim da je uradjen onako kao CORSAIR AIRFlow od Brushed Alluminium
:: i to nema uopste taj pisteci zvuk kao brzi plastikaneri. Ja imam CORSAIR Airflow 2 i znam kako je necujan na 3000RPM skoro. Na 50% kada radi sve je ledeno oko njega a samo vidis ventilator. Ja sam bogami srecan sto je on tu ako je tako tiho
:: Nisu to oni plastikaneri sa AMDa kulera i oni 40mm od 100 din stu zuje kao avioncici
:: Oplata je metalna, drugacije je to. Cak su i perca metalna ja mislim
::
:: Sve u svemu na moju CH4F sam budzio cooler jer radi na skoro 70C NB, SB 55, Maticna 40C. Top su temp CH4F ali kada sam video da nisu zamislili sklonio sam
:: Ima zicu pa moze da se iskljuci ali bojim se da ce i drugim plocama trebati mali ventilatorcici
:: Meni je recimo ASUS odvratan, prepoznajem tu jefinu plastiku dizajniranu na Taiwanu
:: Pogotovu prosle Maximus 4 i Crosshair 5 su mi bile ruzne sa onim stepenastim heatsinkom
:: A tek plavu vatru na Delux nekim plocama ne mogu ni da zamislim
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 02.06.2012. 01:31 #421517

status: user
broj poruka: 12785
Wlada guta EVGA pilule, ne zamerite mu. Ajde Wlado na spavanje, moraš sutra pod ruku sa Saletom u Crnu Reku na redovno lečenje.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sta je tacno po sredi? 02.06.2012. 02:41 #421524

status: user
broj poruka: 18472
Ja se vise cudim vama koji se sprdate i koji uopste bilo sta polemisete u ovoj temi.
Nije mi jasno zar nije lakse da ignorisete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Sta je tacno po sredi? 02.06.2012. 03:23 #421526

status: user
broj poruka: 4641
Twin Frizerko , sto se ne javljas na MSN ?
Sad ti je wlada zanimljiv zato sto forsira N vidiju, a staro drustvo zaboravljas !!!
Kad ces da se opametis vise ???

Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w

:: Ja se vise cudim vama koji se sprdate i koji uopste bilo sta polemisete u ovoj temi
:: Nije mi jasno zar nije lakse da ignorisete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Sta je tacno po sredi? 02.06.2012. 03:33 #421527

status: user
broj poruka: 18472
Ne laj nego polaz` u kucicu !

http://www.youtube.com/watch?v=y9U2gntM4Ks

:: Twin Frizerko , sto se ne javljas na MSN
:: Sad ti je wlada zanimljiv zato sto forsira N vidiju, a staro drustvo zaboravljas !!
:: Kad ces da se opametis vise ??
::
:: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
::
:: :: Ja se vise cudim vama koji se sprdate i koji uopste bilo sta polemisete u ovoj temi
:: :: Nije mi jasno zar nije lakse da ignorisete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 15  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs